Display

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
risa1978
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned bře 20, 2011 9:10
Zařízení: Galaxy Note
Bydliště: kolem Brna

Display

Příspěvek od risa1978 »

Nevím jestli se neptám naivně, ale kdo se nezeptá nic neví. Netrpí Amoled display na nějaký vypalování potobně jako třeba plasma u tv? proč se ptám, koupil sem si originální kolébku na stůl od Samsungu. Když ho do něj dám, tak se na displeji zobratí hodiny s počasím jako takovej spořič, vypadá to supr, slouží jako stolní hodiny, v noci když procitnu mrknu a vidím kolik je. Jen je malá obava když to takle bude každou noc celou dobu zobrazovat..... no snad Samsung ví co dělá
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Display

Příspěvek od xtonda »

Praktickou zkušenost nemám, ale právě malá životnost byla to co stálo za tím, že se o OLED displejích dlouho jen mluvilo než se začaly skutečně používat. A stále prý modrá degraduje rychleji než ostatní. Já bych si radši nejdřív udělal průzkum zkušeností na fórech jak tohle současné AMOLED displeje snášejí.
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

Display

Příspěvek od nandro »

Také mě tohle napadalo,ale když jsem si řekl,že ani tenhle mobil nebudu mít déle než pár měsíců,tak to už neřeším ;-)
mfyb
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte pro 06, 2011 20:46
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Display

Příspěvek od mfyb »

Nevím, jak to je s technologií amoled dnes, ale měl jsem jednu z prvních N85 a u ní ten problém existoval, proto ve sleep modu byly hodiny malé a na displeji se přemisťovaly po pár vteřinách.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Display

Příspěvek od htcjirka »

Ano,i u SGS2 tento problem existuje a na netu je dosti fotek jako dukazu,v nekterych topicich zde se to uz resilo i s odkazy..
Blesk90
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 05, 2011 21:13
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Display

Příspěvek od Blesk90 »

např zde http://pctuning.tyden.cz/component/cont ... y-procesor" onclick="window.open(this.href);return false;
Blesk90
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 05, 2011 21:13
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Display

Příspěvek od Blesk90 »

Aby jste zjistili, jak jste na tom s barvama tak stačí naťukat *#0*# a pak dát blue :-)
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Display

Příspěvek od xtonda »

To že OLED časem degraduje a že nejhůř je na tom modrá je fakt. Údaje o rychlosti se liší, nějaké zkušenosti sou třeba tady http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=937667" onclick="window.open(this.href);return false;

Takže IMO nechat každý den celou noc svítit displej modře mi přijde celkem jako zahrávání si. Svítící hodiny se dají pořídit maximálně za pár stovek.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů