HTC HD7

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
lubic
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned črc 18, 2010 14:06
Zařízení: zatím nic

HTC HD7

Příspěvek od lubic »

Čaute,

dnes mi domů přišel nový telefon HTC HD7, ale jsem z něho decentně v řiti. Na internetu jsem si načetl spoustu tutoriálů, jak nějak telefon přimět k tomu, aby šel unlocknout, a aby do něj šli instalovat aplikace a čeština. Načetl jsem, že se do něj vkládájí soubory s příponou .xap, a taky jsem si našel návod jak unlocknout mobil s NoDo, ale potřebuju si unlocknout i Mango. Pak jsem našel, že se to dá klasicky odemknout a nahrát neofiko Rom, ale je problém s odemykáním SPL, protože mám spl 4.xx a software, který to umí, tak umí odemknout jen 1.xx, 2.xx, 3.xx, ale možnost 4.xx tam není, neví někdo jak to dopracovat k tomu, abych měl Mango v češtině a mohl nahrávat xab aplikace? Předem díky ....
lubic
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned črc 18, 2010 14:06
Zařízení: zatím nic

HTC HD7

Příspěvek od lubic »

tak jsem našel další materiály. viz http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1295068" onclick="window.open(this.href);return false;
mám tomu dávat nějaké naděje nebo s tím raději praštit o zem? :)
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

v skratke... urob downgrade na verziu 7004 to tú najdeš všade... tam budeš mať staré SPL a potom bez problémov urobíš HSPL... robil som to tak a fakčí to tak :) tak v prípade problému poradím... ale ak ideš robiť HSPL si si toho vedomí že strácaš záruku v prípade poškodenia zariadenia?...
lubic
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned črc 18, 2010 14:06
Zařízení: zatím nic

HTC HD7

Příspěvek od lubic »

jj jsem si toho vědom, ale bez risku není zisk a navíc pokud to bude závada např. na základní desce, tak se dá vždy hodit zpět ofiko romka :) nemohl by jsi mi napsat jak na to? jsem z toho už totálně zmatený :D
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

máš SS... a ak ti odíde základná doska tak ROM neprehráš....ani keby neviem čo robíš :D
lubic
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned črc 18, 2010 14:06
Zařízení: zatím nic

HTC HD7

Příspěvek od lubic »

jo o tom vím, ale za ušetřené app si koupím nový telefon ... :)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti