Černá lišta - kompletní návod pro 351

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
Revin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pon zář 24, 2007 0:16
Zařízení: Samsung Nexus S

Černá lišta - kompletní návod pro 351

Příspěvek od Revin »

Ahoj, tak posílám návod na černou lištu (jako má Gingerbread).
Je samozřejmě potřeba Gingerkrad ale je potřeba i StreakMod a ten jsem předtím nevěděl jak udělat.

Takže nejdříve Streakmod:
Postupoval jsem podle návodu na XDA: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1113166" onclick="window.open(this.href);return false;
Jsou tam dva odkazy, v prvním je návod na instalaci ClockWorkMod Recovery a ve druhém je ke stažení nový StreakMod. Z prvního odkazu je třeba stáhnout zip, rozbalit na ploše a recovery.img nahradit novým StreakMod z druhého odkazu. Pak stačí instalovat podle návodu v prvním odkazu a dokončit podle návodu ve druhém odkazu.

Je třeba odpojit Streaka od počítače, vypnout, vyndat a zandat baterku a při zapínání Streaka držet tlačítko fotoaparátu. Měli byste se dostat do takového bílého menu kde vyberete Fastboot záložku a teď byste měli počkat pár sekund než se objeví 'Fastboot Mode' a pak připojit Streaka. Mě se ale ten 'Fastboot Mode' neobjevil, i když jsem čekal docela dlouho ale když jsem Streaka připojil, tak se to normálně objevilo a bylo to ok. Pak postupujte podle návodu v prvním odkazu, je tam rozdělovník podle operačního systému, na win stačí jen pustit 'install-recovery-windows.bat'.

Pak byste měli postupovat podle návodu v druhém odkazu, tj. při restartu držet volume up a down, vybrat 'Software upgrade via Update.pkg on SD Card' a až se při bootování objeví logo tak držet tlačítko power a měli byste se dostat do nového recovery módu. Možná tuto instalaci budete muset dělat dvakrát, já tam poprvé měl staré recovery menu a objevilo se mi až po druhé a na XDA někdo další psal že to měl to samé.

Teď GingerKrad:
GingerKrad pro nejnovější oficiální build (351, ne pro 354):
http://forum.xda-developers.com/showthr ... gingerkrad" onclick="window.open(this.href);return false;
a dát ho na kartu do rootu. Teď Streaka restartujte, dostaňte se do recovery menu (při zapínání držte volume up a down), v menu vyberte 'apply sdcard:update.zip' a vyberte GingerKrad.zip a potvrďte. Po restartu by jste měli mít černou lištu.

Samozřejmě je potřeba root a učitě si přečtěte originální návody. Všechno děláte na vlastní nebezpečí! :)
Kdyžtak se ptejte. Doufám, že jsem to napsal aspoň trochu srozumitelně, vysvětlování mi moc nejde :)
minisuker
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte čer 14, 2011 12:26
Zařízení: dell streak 5

Černá lišta - kompletní návod pro 351

Příspěvek od minisuker »

úplně mi to seklo system :D btw méně informací (stručně), je někdy více :)
aboutallcz
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: ned črc 31, 2011 17:58
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Androidov

Černá lišta - kompletní návod pro 351

Příspěvek od aboutallcz »

Jede to bez problémů, dík za odkazy :-)

Kód: Vybrat vše

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/294822_1724795859094_1814324202_1137605_51502_n.jpg
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů