HTC HD7: Všeobecná diskuze

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od 007ToMMaS »

Vytváram túto tému s toho dôvodu že ma zaujíma vaša spokojnosť a prípadne problémy z HTC HD7.... píšte sem čo sa vám nepáči proste všetko ohľadne neho...

Mne sa páči jeho zpracovanie... jeho tmavé farby...a jeho príťažlivosť :tlem: a rýchlosť systému a dá sa povedať že aj z výdržou som spokojný...
Nepáčia sa mi tlačítka hlasitosti... ktoré "vaklajú" a také schované tlačítko "power" je také akési schované do rámiku... tak sa niekedy zle stáča...
A momentálne sa mi ešte nepáči akési dve zrnká prachu(biele) jedno hore druhé dole...
Musím sa aj pochváliť našiel som jeden vadný pixel 8-) na reklamáciu je tuším potreba niake 3-5 :)
Čo si myslíte o upgrade na NoDo? dočkáme sa? alebo už ste sa niektorý dočkali? :)

Napíšte mi vaše problémy čo sa vám nepáči... prípadne postrehy čo sa Vám stalo...
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

ja čakám na NoDo a akosi nič :) dúfam sa dočkám v blízkej dobe... :) Zápory tak isto ako ty nemám... keď odmyslím tie tlačítka.. na to sa dá zvyknúť :)
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

neni tam problém s stláčaním tlačítka power? :)
cena je neako atraktívna? :)
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

HTC HD7

Příspěvek od morro »

Bez výhrad, model HTC HD 7 je přesně dle mojí představy Windows Phone. Mohu jedině doporučit
jos24
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: ned led 16, 2011 19:09
Zařízení: HTC HD7
Bydliště: ceskoslovensko

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jos24 »

...ja som velmi spokojny, pouzivam ho vlastne ako notebook, NoDo zatial nedorazil, akurat ma trochu stve kvalita fotiek a prilis "silny" blesk (trochu som ho stlmil takou priehladnou foliou)
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od 007ToMMaS »

mne blesk nepríde moc silný... ;) príde mi tak že je akurát... ;) :) som sním spokojný... k fotkám... ak si v nastaveniach neprestavil nastavenia tak si to tam prestav na 5m a nastav si čo potrebuješ... pomáha mám vyskúšané... :) s fotením som spokojný a to fotím z chalanmi keď jazdíme alebo aj keď som kdesi a fotím prírodu napr. :)
Petr DC
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 30, 2011 10:02
Zařízení: HTC HD2 a HTC HD7

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petr DC »

Ahoj,

mám HD2 i HD7. S HD2 jsem velmi spokojený, s HD7 už tolik ne.

Co mi vadí, je "uzavřenost" OS. Potřebuji na telefonu vzdálenou plochu a jsem v rejži, HD2 jí má v oficiální ROM, HD7 ani v Marketplace.

Nemáte někdo informace o portu WM 6.5 na HD7? Rady typu kup HD2 neberu, HD2 pomalu mizí z trhu (u dodavatelů už nejsou, zbývají skladové zásoby) a já potřebuju koupit 10+ kusů (do firmy). Popřípadě očekává se podpora vzdálené plochy pro HD7 (respektive WP7)?

Jinak po HW stránce není co vytknout, je to svižné, krása pohledět. Nebyl oznámen datum NoDo aktualizace pro HD7?
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od morro »

Petr DC: Portace WM na Windows Phone není. App pro vzdálenou plochu už je podle mě na marketplace. NoDo už je taky "venku".
Petr DC
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 30, 2011 10:02
Zařízení: HTC HD2 a HTC HD7

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petr DC »

Na Marketplace je sice aplikace s názvem Remote Desktop a jiná s názvem RemoteIt, nicméně ani jedna z nich nepoužívá RDP protokol, je to na bázi VNCčka a to je pro moje účely nepoužitelné.

Tím, že NoDo je venku, myslíš standardní aktualizační kanál, nebo neoficiální "leak"?
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od 007ToMMaS »

je to vynikajúce :) dúfam večer keď pripojím HD7 k PC tak sa aktualizuje :)
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od 007ToMMaS »

Vynútiť sa mi ju včera nepodarilo... skúšal som to opakovať 30x stále od znova a stále nič... nešlo proste :(

-- doplnění předchozího příspěvku (stř bře 30, 2011 21:28) --

Všimnul som si že kryty na HD7 u mňa vrzgajú... u vás je to ako ? ja ho chytím ja rohy a skusím sním mierne hýbať ako a vŕzga... a pôsobí na mňa tak že neni urobený kvalitne kryt.... ako je to u Vás? a sa mi zdá a je akési spomalené... v pondelok som musel vymazať SMS a hovory z dôvodu že mi to poprehadzovalo... a SMS mi v konverzaci prehádzalo tak že som nevedel ani či som sms odoslal alebo nie.... pomôhlo vymazať SMS... to iste aj z kontaktmi... pomôhlo vymazanie.... teraz som skusil pustiť prehávač a načítavalo ho a nenabehol vyplo ho.... skúšal som to z dôvodu že sa mi zdá že mi sluchátka hrajú potichu(zdí sa mi že predtým hrali hlasnejšie...zdá sa mi aj že hlas z reproduktora je slabší ako predtým... často sa mi stane že pripojím telefon k PC a keď sa pozriem na stav signálu tak píše že signál neni.... po odpojení od PC po pár sekundách nabehne.... dúfam čoskoro príde aktualizácia aj ku mne... lebo vyvolať mi ju nejde... :( sa mi tak zdá že z HD7 je to horšie od kedy ho mám.... najprv prach pod displejom.... pár zrniek... tak dobre to neriešim zaťial lebo moc ich vidno neni... teraz hlasitosť, nestabilita systému,.... ktovie čo ešte príde... :(
Hurikan
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 03, 2009 9:51
Zařízení: HTC Diamond II

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Hurikan »

Lidi když jsem viděl HTC HD7 s cenou okolo 7-8tis. tak jsem si řikal je čas na změnu ale co tak pročítám a zjištuju tak WP7 nepodporuje klienta ICQ ani skype, ani pořádná navi tam nejde(jen snad jedna), todle jsou programy co bych tam fakt chtěl a jak koukám tak asi ani nepůjdou, to mě docela zklamalo!!!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

S WP7 je to na dlouhou trat,pokud clovek je zvykly na urcite programy,musi pockat minimalne rok,nez se platforma rozjede.Zatim ten rozjezd je kostrbaty a pomaly..
Hurikan
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 03, 2009 9:51
Zařízení: HTC Diamond II

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Hurikan »

htcjirka: když koukám na tvůj podpis "Windows Phone 7 - zatím nejhorší OS na trhu.." tak jsem se taky zalekl!
Líbí se mi systém WP7, i to že si to můžu hlavně synchronizovat s outlookem ale mě asi fakt nezbyde nic jiného než koupit Androida! KDyby aspoň tydle tři aplikace co jsem psal uměl ten systém tak to neřeším, protože za 8tis. HTC HD7 je dobrej kup ale takhle je mi to líto asi!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

To co mam v podpisu nemusi platit pro tebe,pro me je to nejhorsi OS na trhu,ale u tebe to muze byt jinak,zalezi co ocekavas a na jake funce a standarty jsi zvykly..me chybi spousta veci od kterych nehodlam slevit..ktere povazuji za zaklad a nehodlam na ne cekat.
Za rok to treba muze byt jiné, naopak se vahy mohou otocit.Vzdy dej na vlastni dojem,za 8 tis je to dobry kup a vzdy to prodas ,kdyby ti to nevyhovovalo.Chce to system si vyzkouset a udelat vlastni obrazek.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od morro »

Moje HD-sedmička žádné problémy s cvakajícími tlačítky nemá. Na co bych si však dal pozor jsou vadné pixely.

htcjirka: Ano Jirko my to tu chápeme, že to nemyslíš zle a že je to jen tvůj subjektivní poznatek, ale tohle je přesně ta situace, kterou jsem očekával, některé lidi tvůj podpis dost zastraší... budeš pak každému vysvětlovat, že je to jináč ?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

morro píše:Ano Jirko my to tu chápeme, že to nemyslíš zle a že je to jen tvůj subjektivní poznatek, ale tohle je přesně ta situace, kterou jsem očekával, některé lidi tvůj podpis dost zastraší... budeš pak každému vysvětlovat, že je to jináč ?
Kazda mince ma dve strany,znam dost velkou hrstku lidi co dali na pochvalne nazory a pak byly totalne WP7 zklamani..Odpovim stejne jako ty - Budes pak kazdemu vysvetlovat proc si to tak vychvaloval,kdyz je to jinac?
Moje sedmička je má opravdu volnější
Tim bych se vubec nijak nezabyval,na spouste znacek telefonu maji tlacitka vuli,nejsou hned "naprana" na mikrospinaci uz kvuli nahodnemu stisku se tam dela vule..tohle bych jako vadu ci neduh nevnimal.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od morro »

Kazda mince ma dve strany,znam dost velkou hrstku lidi co dali na pochvalne nazory a pak byly totalne WP7 zklamani..Odpovim stejne jako ty - Budes pak kazdemu vysvetlovat proc si to tak vychvaloval,kdyz je to jinac?
Tak proto je lepší být neutrálním ne ? ať si každý udělá obrázek sám :wink:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Byt neutralni je jako byt bez nazoru a to by ve svete jaksi nefungovalo a nefunguje.
To uz by jsi popiral pak i ty ,protoze by jsi nemohl psat ani ty sve pochvalne nazory.Dodnes jsi nepochopil smysl diskuze,diskuzniho fora.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od morro »

-Pavel-: A to já myslel, že všechna HTC-čka budou pomalejší, protože mají interní paměť v MicroSDHC kartě narozdíl od Samsungů, kteří ji mají v čipu.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti