foto , video na Streaku

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
tomik65
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob říj 30, 2010 23:17
Zařízení: dell streak

foto , video na Streaku

Příspěvek od tomik65 »

Ahoj, delláci, Streaka mám už pár měsíců,naprostá spokojenost, jen nevím, zda jsem lama, nebo streak fakt fotit ani filmovat neumí...Naposledy jsem porovnával se Samsung Wawe, jak ten fotil a jak filmoval, vše ostré, dokonalé, nejen vemu ale i v místnosti za umělého osvětlení a to má stejně jako streak 5 Mpx. Pravděpodobně jiná optika????Fotky se Streakem dobré pouze venku a ještě nesmí být žádný pohyb, pak j vše mázlé, video ani nemluvím, trhané, neostré, hnus...Mám i Camera zoom fx,ale tím to není.Máte někdo nějaké zkušenosti?Už si říkám, že asi půjde z domu,,,bral jsem ho hlavně i kvůli focení a videu, když jsem viděl videa z ostatních, řkal jsem si, že to snad nen možené,aby streak byl tak hrozný...dík za veškerá infa...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

foto , video na Streaku

Příspěvek od htcjirka »

Bohuzel ano,Streak je vynikajici strojek,ale na foceni s nim to opravdu neni a nedela moc dobre fotky.Je ze vsech moznych smartphonu nejhorsi co se foceni tyce.
tomik65
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob říj 30, 2010 23:17
Zařízení: dell streak

foto , video na Streaku

Příspěvek od tomik65 »

Díky chlapci za odpovědi.Myslel jsem , že už jsem blázen já.Stále jsem si říkal, že na takovéto úrovni jak technické, tak i finanční by takovýto ,sorry ,paskvil na focení být nemohl.Je mi to dost líto a jen jsem záviděl ostatním, kteří s mobily o třídu níž nádherně fotili a filmovali.Dost mě to nahlodalo, ale budu rád i za ostatní příspěvky.Díky
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

foto , video na Streaku

Příspěvek od aeon101 »

Tak za me musim rict, ze jak foceni, tak I filmovani je na stejne urovni jako s N900 a HD2. Samozrejme to neni zadna bomba jako treba na par Samsungech, ale kvalita ujde.
luky0828
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 02, 2011 17:52
Zařízení: Dell Streak

foto , video na Streaku

Příspěvek od luky0828 »

Jsem asi blb.Nevím,jak změnit rozlišení fotoaparátu.Vyfocené fotky mají 640x480.Kde nastavit těch 5Mpix?
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

foto , video na Streaku

Příspěvek od Standa »

Vpravo ve foťáku je svislé menu s pěti ikonkama. Tapni na tu první shora, objeví se menu a v tom si najdi položku Picture size.
Aspoň tak je to v Adnroidu 2.2.
luky0828
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 02, 2011 17:52
Zařízení: Dell Streak

foto , video na Streaku

Příspěvek od luky0828 »

Mooc děkuju.Nevšiml jsem si toho pusuvníku :oops: Z toho plyne,že jsem blb :smile:
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

foto , video na Streaku

Příspěvek od Standa »

Nejsi, to bych pak musel být blb i já, protože mi trvalo asi tři dny, než jsem na to přišel :-)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

foto , video na Streaku

Příspěvek od Pipa »

:tlem: :)
anod
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte srp 23, 2011 18:25
Zařízení: Dell Streak5, iPone 4

foto , video na Streaku

Příspěvek od anod »

Dnes koupil Streak, co překvapilo že foto děla v dobrou kvalitě, skoro stejne jako ma iPhone 4, ktery použivám od listopadu
DrobasMirek
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon dub 04, 2011 8:57
Zařízení: Sony Xperia X1

foto , video na Streaku

Příspěvek od DrobasMirek »

aeon101 píše:Tak za me musim rict, ze jak foceni, tak I filmovani je na stejne urovni jako s N900 a HD2. Samozrejme to neni zadna bomba jako treba na par Samsungech, ale kvalita ujde.
byl bych možná vůči Streaku tvrdší. Ať se snažím jak se snažím tak z HD2 mám v porovnání se streakem naprosto libový fotky.. Kdyby streak neměl foťák tak mi to vůbec nevadí, stávající se nedá použít ani na vyfocení fotky do inzerce
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

foto , video na Streaku

Příspěvek od Pipa »

ale jo, kdyz moc nelpíš na tom že prodáš :d
DrobasMirek
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon dub 04, 2011 8:57
Zařízení: Sony Xperia X1

foto , video na Streaku

Příspěvek od DrobasMirek »

většinou bohužel lpím :-D
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

foto , video na Streaku

Příspěvek od quick »

Bohužel fotoaparát ve Streakovi je ODPAD při výrobě ŠPATNÝCH fotoaparátů. Jinak si neumím vysvětlit tem paskvil co z něj leze jako výsledek. Jediný horší fotoaparát jsem viděl (a stále ho mám) na Mio A701. Ale tam je to dáno dobou vzniku...
Všechny fotoaparáty v mobilech jsou si velice podobné (mechanicky) a mají většinou i naprosto stejné konektory včetně kabeláže. Docela by bylo zajímavé zjistit, co by se stalo přehodit kamerku z jiného smartphone, jestli by to ovladače ustály. Přeci jen se jedná o Linux, který má v jádru ovladače ke spoustě HW. Teda za předpokladu, že konektory jsou stejně zapojeny...
Má někdo z vás chuť to vyzkoušet??? :)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

foto , video na Streaku

Příspěvek od Pipa »

mě stejně výměna čeká, protože mám na fotkách nějakej kaz, nevím jestli je to nějakou nečistotou nebo chybou chipu, ale nejspis to bude chtit novej tenhle komponent,takže pokud by někdo vykoumal že tam jde dát něco podstatně lepšího, tak šup se s tim :d
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů