Problémy s Desire HD

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problémy s Desire HD

Příspěvek od Martin Prokop »

Od úterý testuji HTC Desire HD, mám ho půjčený na týden a hned z prvních hodin používání mám několik poznatků (problémů). Ty mi přidělávají dost vrásek na čele, má je někdo taky nebo můj kus je vadný až až?

Konstrukce - konstrukce, resp. zadní kryt na pravé straně nesedí zhruba o 1 mm, viz. foto. Navíc spodní kryt vrže, a to ne málo. Při každém otevírání krytu mám taky pocit, že jsem ho zničil nebo ulomil packy.

obrázek

Problém s hovory - další a zatím největší problém mám s hovory. Zhruba každý druhý hovor mi způsobí zásek celého systému. Když vytočím nějaké číslo tak zhasne displej a už se nerozsvítí. Hovor normálně probíhá, avšak po jeho skončení telefon nereaguje. Jde to vyřešit jedině tak, že se vyndá baterie (a kryt baterie se ještě vyndavá dost špatně).

Displej - displej mi přijde extrémně přesvícený. I při sníženém jasu je obraz "vyblitý" a koukání z úhlů je dost nepříjemné. Ani přímý pohled na displej není žádný zázrak.

Má ještě někdo tyto problémy, či nějaké další?
prcek15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob říj 24, 2009 14:35
Zařízení: LG G3
Bydliště: Slaný

Problémy s Desire HD

Příspěvek od prcek15 »

DHD sice nemám, ale několikrát jsem se na něj šel podívat do HTC shopu a oba kousky na stojanu byly úplně v pořádku. :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Problémy s Desire HD

Příspěvek od Jiří Hrma »

prcek15: Tak ono je docela logické, že na značkové prodejně HTC nebudou vystavovat vadné kusy, ne? :)
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Problémy s Desire HD

Příspěvek od laco73 »

Na netu je nejedno video zlej konstrukcie. Zhliadol som video kde vyslovene medzi displejom a kritom je nejaky maly kus kovu. No neviem no...už aby bola nejaka zvolávacia akcia á la Toyota :)
Uživatelský avatar
l.hrudka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: ned říj 04, 2009 12:11
Zařízení: Htc Touch Pro 2,Samsung Omnia B7610 Pro

Problémy s Desire HD

Příspěvek od l.hrudka »

ahoj ja mam vse v poradku vse mi licuje co se tyce spodniho krytu tak sem koukal ze je tam ve vylisu na simku nalepena cerna lepenka a ta nebyla nalepena presne a to delalo ze zadni kryt nesel uplne zacvaknout a vrzal ,jinak u prvniho kusu pred vymenou me nesedel ani ten kryt na baterce ale po vymene uz je vse tak jak ma :-)
petrher
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: sob říj 23, 2010 15:40
Zařízení: HTC Desire HD

Problémy s Desire HD

Příspěvek od petrher »

Přečetl sis vedlejší diskuzi?
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Problémy s Desire HD

Příspěvek od Pistolník »

Mám ho pár dní. Jako první jsem aktualizoval software. A zatím není jediná chybička. Vše mi funguje jak má. Konstrukce také bez problémů (jen mírně horší než na mém původním HD2). Ale jinak nevím, proč zavádíš další vlákno. Vše je tu již popsáno.
P.S. Proč ty kryty furt odděláváte. Dám tam simku, mikro SD a nehrabu na to. V autě taky denně prohlížíte ventily? :-D
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

Problémy s Desire HD

Příspěvek od asahi »

Problem s hovory prece resi aktualizace.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů