Nejde sync s iTunes

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 173
Registrován: ned črc 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Nejde sync s iTunes

Příspěvek od Pepanisko »

Zdravím, četl jsem různá fóra, všude jsem hledal, ale nic mi nefunguje. Dnes jsem koupil od kamoša iPhone 2G 8GB, je tam posledni FW s JB. Ale chtěl jsem si nahrát hudbu a apps ale zasekl jsem se u toho sync. skladby mam v iTunes, ale jak tam se ma kliknout na muj nazev a pak Sync music atd atd, tak to všechno mám, ale když dám apply (u hudby mi to prijde divný) tak se tam nahoře píše Synchronizating (bo tak neco) ale hned za 3 sekundy do skonci, a v iphonu neni ani hudba, vubec nic ani apps. Zkoušel jsem si to "přetažení" na název zařízení, ale na videu se jim to modře označí, a hned začne sync, ale mě ne...přetáhnu ale nic se neděje. Setkal jste se nekdo s timto?? prosím poradte. Díky
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Nejde sync s iTunes

Příspěvek od barberry.pha »

Mas v itunes v playliste? Vlevo uplne dole, iphone synch hudbu co je v playliste, pokud chces manualne pretahovat hudbu do iphonu tak v itunes po pripojeni do neho najet a na hlavni strance jsou dole 4 moznosti tak zaskrtni tu manuale music and video, pak je muzes pridavat manualne, nebo si udelej playlist a pak v iphonu pres slozky music dej synch ;) snad to pomuze
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 173
Registrován: ned črc 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Nejde sync s iTunes - VYŘEŠENO!

Příspěvek od Pepanisko »

No do toho playlistu jsem to zkoušel jako poslední možnost a taky nic... Ale s tím management manuál by to možna slo ale jaks to myslel s tema složkám? Nemůže to byt tím JB?

EDIT: Stačilo zadat Manually manage... a už to frčí, a to až když jsem odpojil a zase připojil iP. Dík za radu moc
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Nejde sync s iTunes

Příspěvek od barberry.pha »

No ten manual je good ale muze se ti stat ze kdyz hudbu smazes manualne s iphonu tak se ti nezmeni volna pamet, mi to delalo u iphonu i ipodu tak jenom abys pak nebyl prekvapeny ;) jinak zkus ten playlist a pres synch pres music v iphone ;) no s itunes je sranda :p ja s tim zezacatku hezky bojoval a systemem pokus omyl jsem prisel jak ty synch funguji :p
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 173
Registrován: ned črc 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Nejde sync s iTunes

Příspěvek od Pepanisko »

Noo..já chtěl iPhone hrozne dlouho, četl jsem hodně recenzi, dival se na videa a myslel jsem ze všechno chápu, a pak přijdu a nic nejde:) s tím sync ten playlistu me to nejde... Ale aspoň tam mám hudbu.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Nejde sync s iTunes

Příspěvek od barberry.pha »

Tak dulezity ze tdm tu hudbu mas, casem na vse prijdes a kdyztak se zeptej ;) ja si parkrat smazal hudbu s iphonu pri zkouseni ruznych synch a hrani s itunes az na to prisel a tedka max spokojenost ;) jinak uz pro cz funguje itunes s hudbou kde jsou ryzny dj se svymi podcasty free ;) takze ja si tedka stahuji hudbu primo pres itunes v iphonu do iphonu pomoci wifi ;) sety supr a pokud rad tanecni tak budes spokojeny ;)
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 173
Registrován: ned črc 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Nejde sync s iTunes

Příspěvek od Pepanisko »

Jo jo :) tak už mám taky hudbu pryč :-D ale v komplu je porad takže pohoda, jinak s iPhone max spokojenost... A dík kdyŽ tak ti nápisu kdybych něco potentoval:-d jinak patrí to moje velké díky
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Nejde sync s iTunes

Příspěvek od barberry.pha »

kdyz nebudes neco vedet v itunes tak dej treba screenshot abych ti podle toho mohl poradit co jak nastavit ... jinak s kompu se ti hudba nesmaze jenom kdyz se to nastavi manualne v iphonu to pridavani tak pak kdyz to zmenis na synch podle playlistu tak se to s toho iphonu smaze :p no ma svoje specifika kteri nekteri neprekousnou ale kdyz se s tim clovek nauci pracovat tak neni nic lepsiho :) nebo kdyby to nekoho poburovalo tak ze se mi s nim dobre pracuje :p
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů