Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od Jiří Hrma »

Po několika zkušebních beta verzích vydala slovenská společnost Resco finální verzi oblíbeného správce souborů Resco Explorer 2010, který se může pochlubit spoustou zajímavých funkcí. Nabízí například upload obrázků na Facebook, Flickr, Twitter, Picasa, MySpace nebo PhotoBucket. Dále je k dispozici vylepšený režim pro zobrazení miniatur obrázků, který oceníte například při prohlížení složek s velkým počtem obrázků. Potěší rovněž propojení s programem Resco Photo Manager, díky kterému dokáže Resco Explorer 2010 zobrazit podstatně více typů obrázkových souborů (pokud jej máte také nainstalovaný). Součástí programu je dále FTP klient, výborně zpracovaný editor registrů, ZIP manager, síťový prohlížeč či virtuální koš, do kterého se ukládají smazané soubory.

Bleskovka

Volitelnou součástí je dále plugin na obrazovku Dnes, který si můžete upravit k obrazu svému. Lze do něj například umístit zástupce oblíbených programů, odkaz na task manager, přepínač bezdrátových modulů nebo informace o aktuálním čase. Týdenní trial verzi v angličtině můžete stahovat z tohoto odkazu, plná verze vás přijde na 30 USD.
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od matelkoxxl »

uz vcera som na to upozornil jedneho moda,aj do tohto topicu som to pridal...
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 29#p141929" onclick="window.open(this.href);return false;
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od Jiří Hrma »

matelkoxxl: Ten tvůj příspěvek jsem přehlédl. Dobrá práce ;-)
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od Kwazzy »

Perfekti explorer s pamatovakem pri instalaci new verze.Proste si to stary 2008 odinstaluje a vsechny nastaveni zustanou zachovany u instalace nove.Licence plati ze starsi verze dal. ;)
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od Kwazzy »

Sice mi cestina,nebo slovencina nechybi,je to ale divne hlavne proto,ze firma Resco je slovenska. :(
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: čtv čer 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Kontaktovat uživatele:

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od Pacik »

Tak už ho mám v mobilu taky, a musím říct že tich peněz co sem za něj dal nelituju. Opravdu za to stojí... Žádný podobný konkurenční program s takovouhle kvalitou sem nenašel....
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Nějak se mi přes tuto verzi nedaří odeslat soubor přes bluetooth do Windows 7.. Bug?
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: sob úno 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Havířov

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od jjiirrii »

Taky se mi to nedaří.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od YAMATO »

Tak já vam nevim, mě připadá předchozí verse lepší...nějak mi uniká smysl změn, teda mimo všelijakých těch Facebooků a podobně. Nelíbí se mi boční lišta, celkově mě přijde nějak trochu trhaný pohyb při skrolování...vrátil jsem se ke starší versi.
ifco
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte úno 17, 2009 13:20
Zařízení: Samsung Galaxy S2
Bydliště: Praha

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od ifco »

Scrollovanie na Diamond 2 s EnergyROM 2.1 je pekelne rychle a plynule. Nie je problem prescrollovat sa vsetkymi suboramiv adresari Windows za niekolko sekund.
Ale ked som to testoval na Xperii X2 tak tam scrollovanie slo trhane a pomaly.
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od matelkoxxl »

Dobrá správa pre slovákov (a myslím, že aj čechov) - Resco vydalo update s novými jazykmi!
Dostupné jazyky - Slovak, English, Dutch, German, French, Italian, Spanish.

7 denná trial verzia s novými jazykmi dostupná tu - http://www.resco.net/pocketpc/explorer/downloads.asp" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: ned pro 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od permar »

Pro ty co mají zájem mít v aplikacích od fResco češtinu,mám tip. Stačí se registrovat na stránkách http://www.ppc-cestiny.cz/,přečíst si podmínky,jak se stát členem jejich VIP sekce atd. A pak už stačí si stáhnout třeba počeštěnou verzi Resco Photo Manageru v7.03,nebo poslední verze Resco Expolreru 2010 a samozřejmě jiných aplikací jak pro PPC tak i pro majitele iPhone.
Čeština v aplikacích funguje bez jakýchkoliv problémů - háčky ,čárky ,vše se zobrazuje korektně,tvůrcům češtiny pro tyto programy zaslouží pochvala. Sám vlastním počeštěnou verzi Resco Exploreru 2010,Resco Photo Managerv.7.03 .
Předem podotýkám,že se nejedná o žádný WAREZ! Aplikace vyžadují po instalaci aktivační klíč,jedná se jenom o to,že do těchto aplikací byla udělána čeština. Pokud již někdo má tyto aplikace v anglické(originál) verzi instalované ve svém PDA ,stačí jenom přeinstalovat,popřípadě jako tomu je u Resco Exploreru zkopírovat knihovny s češtinou do Programu Files/Resco Explorer........Samozřejmě na korektním zobrazení češtiny může mít vliv i to, jakou verzi ROM máte ve svém PDA ,zda nějakou v anglickém jazyce ,či v českém jazyce.
Neberte to jako reklamu na tyto stránky,ale jelikož vím,že některým majitelům těchto aplikací chybí čeština,proto zde dávám tento tip.
pc_capture1.PNG
(99.07 KiB) Staženo 476 x
pc_capture2.png
(144.4 KiB) Staženo 476 x
pc_capture4.png
(146.61 KiB) Staženo 476 x
pc_capture5.png
(144.77 KiB) Staženo 476 x
pc_capture6.png
(77.29 KiB) Staženo 476 x
pc_capture3.png
(153.19 KiB) Staženo 476 x
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od pretorian »

ahoj vysvetli me nekdo jak se tam dava cestina ? stahl jsem si z ofiko stranek demo ktere je i v CZ i kdyz to na strankach neni uvedeno aspon to da pri prvni instlaci na vzber ale program bezi v english :((
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od radospol »

skus dat slovencinu. Mozno v programe je na vyber,ale zatial nieje jazyk implementovany.Asi pocitaju aj s cz.
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od pretorian »

to me take napadlo ale nevim jak kde se jazyk prepina nenasel jsem to a navic pri preinstlaci to uz tu nabidku neda (zvolit jazyk) a to ani kdyz ho odestranim reset pak instalace a to odstranuji i nastaveni programu nevis co s tim ? krom HR
EaU
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob led 02, 2010 15:10
Zařízení: HP iPAQ rx1950

Vyšla finální verze správce souborů Resco Explorer 2010

Příspěvek od EaU »

Mám problém,když dám Menu-Options-Customize-Skin-Font setting-velikost písma např.20,
tak jsem zjistil,že je právě problém se zobrazením náznů souborů při nastavení Thumbmailsu (miniatur).Dá se s tím něco udělat?Třeba přes registry ?!? Aby se to zobrazovalo např.jako u TotalComanderu? Pokud NE,tak k čemu je pak to nastavení velikosti písma?
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti