Problém s USB

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
Sangria
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 08, 2010 16:13
Zařízení: HTC Touch Pro

Problém s USB

Příspěvek od Sangria »

Zdravím,
mám potíže s poměrně nepříjemným problémem. Po připojení telefonu přes usb k počítači (vista i 7) se jenom začne dobíjet (i když je dobíjení přes usb v telefonu zakázáno). Nedaří se ale inicializovat přenos dat, prostě žádná reakce... Mám tam energyRom. Hard restart nemohl a k centru windows mobile se mi podařilo připojit jen přes BT... Což je mi ale k ničemu, když chci províst flash (například kvůli reklamaci, kdyby šlo o nějakou hardware vadu... jakože asi jde).

Budu vděčnej za jakoukoliv radu.
Dík, Sangria
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Problém s USB

Příspěvek od matoman »

nahrat rom sa da aj cez pam. kartu.
Sangria
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 08, 2010 16:13
Zařízení: HTC Touch Pro

Problém s USB

Příspěvek od Sangria »

Aha, dík. To mi rozhodně dost zjednodušilo situaci, nicméně problém pořád přetrvává i na jiný romce, takže asi časem bude muset do reklamace..
pepolan
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 17, 2010 12:01
Zařízení: HTC Touch Pro

Problém s USB

Příspěvek od pepolan »

Stejný problém:

S originál ROMkou na Win7 "Mobil Center" vše funkční.Po nahrátí "TitanROM_1.0_noManila" též OK.Jedná se o upravenou
(ořezanou a počeštěnou ROMku).

Poté nahrána "TitanROM_1.0_TP2" .(ROMka s verzí TouchFLO 3D z TOUCH PRO 2).Spojení s Mobil Center ani za Boha.Zkoušeny různé rady v nastavení, jak telefonu tak Mobil Center.

!!!!Poté jsem zkusil připojit na starém kompu s Win XP a ActiveSync.Spojení naprosto bez problému i s touto ROMkou.

Zřejmě se jedná o nekompatibilitu Mobil Centra ve Win 7(Vista) s ROMkami které v sobě mají prvky z jiných modelů.
Takový to dělá na mě dojem.

Snad to někomu pomůže.

-
S4crifice
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned pro 20, 2009 14:14
Zařízení: Xiaomi Redmi 1S + CM 11/12
Kontaktovat uživatele:

Problém s USB

Příspěvek od S4crifice »

Tak přidávám jeden poznatek - Datový přenos mi blokuje HTC SENSE!! Pokud je Sense aktivované, nefunguje mi datový přenos přes režim Režim disku, ale pokud přepnu třeba do Windows default, tak je vše v naprostém pořádku ... Zkuste si přepnout do klasického rozhraní ... Mezitím se zkusím podívat do XDA, co na to říkají ...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů