Nenainštalovaná karta

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Nenainštalovaná karta

Příspěvek od romčo »

Dnes sa mi stala taká podivuhodná vec. Jednoducho sa mi akoby stratila pamäťová karta v HTC Touch Pro2.
Jednoducho ju telefón nevie nájsť. Nechápem prečo. Doteraz všetko v poriadku. Raz som mal tento problém na HTC Artemis, keď som dávala 4 GB kartu a vtedy mi bolo poradené, aby som si stiahol .cab súbor, nejaký patch, ktorý spôsobí, že Artemis kartu nájde. Teraz neviem, ako mám tento problém vyriešiť. Môže mi prosím vás, niekto poradiť? Ďakujem veľmi pekne.
Pridávam aj printscreen

Doplnené: Nakoniec som predsa len spravil HR. Storage Card našlo, keď som si však inštalovať nejaké programy, karta bola zase "nenainštalovaná". Spravil som SR a znova ju našlo, ale po chvíľke sa to zase opakovalo. Tak teraz naozaj už neviem, kde je chyba.

Striedajú sa mi tieto dva stavy. Raz je storage card viditeľná a raz je Nenainštalovaná. viď prílohy
Prosím, môže mi niekto poradiť...???
Přílohy
Screen01.jpg
Screen01.jpg (11.36 KiB) Zobrazeno 1068 x
Screen02.jpg
Screen02.jpg (15.51 KiB) Zobrazeno 1068 x
Error_404
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 115
Registrován: pon črc 14, 2008 9:46
Zařízení: E-Ten X500+, WM6.1

Nenainštalovaná karta

Příspěvek od Error_404 »

Instalace SDHC patche? Ta by to měla vyřešit. Doporučuju počkat, až to nekdo odkejve. Ale stejně přikládám
SDHC_v071227.zip
SDHC patch
(37.95 KiB) Staženo 108 x
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Nenainštalovaná karta

Příspěvek od romčo »

Ďakujem, možno to niekdy využijem. Problém som vyriešil nasledovne:
Vložil som pamäťovú kartu do svojho foťáku, chcel som si odtiaľ skopírovať nejaké údaje. Začal som teda kopírovať do notebooku a v tom sa proces kopírovania záhadne sám ukončil. Skúsil som to ešte raz a znova sa to opakovalo. Vtedy som pochopil, že na pamäťovej karte je niečo, čo tam byť nemá a čo vadí HTC. Kartu som teda úplne vymazal dal sformátovať a čistú som ju vložil do HTC - problém bol vyriešený. Doteraz všetko funguje. Prišiel som síce o nejaké programy, ktoré budem musieť znova zohnať, ale potešil somsa, že to nebola nejaká vážnejšia vada. Síce som nezistil, ktorý súbor alebo čo bolo príčinou, že HTC raz kartu našlo a o chvíľu ju stratil...fakt neviem.
Takže asi tak.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů