Vypnuté 3D Touch Flo - co na plochu?

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Odpovědět
betelgeus
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob úno 07, 2009 20:56
Zařízení: Samsung Galaxy S4

Vypnuté 3D Touch Flo - co na plochu?

Příspěvek od betelgeus »

Vypnul jsem si na HDčku aplikaci 3D Touch Flo. Poraďte mi prosím jak na plochu telefonu dostanu nějaké zástupce na aplikace a nebo jak tam přidám lepší funkce. V nastavení Windows není moc možností (nebo jo?), určitě jsou nějaké programy, které mi pomůžou.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Vypnuté 3D Touch Flo - co na plochu?

Příspěvek od ziminix »

Projdi si sekci s tématama, konkrétně hlavně "Jaký homescreen / tematko používáte ?". Najdeš tam inspiraci a dost často je tam psáno i jak byla plocha vytvořena, jakým softwarem.

Na zástupce je dobrý UltimateLaunch, SPB Pocket Plus nebo SBSH iLauncher.

Dobrý plugin je taky HomeScreen PlusPlus, který kromě pěkných, velkých hodin nabízí i spoustu měřáků a možnost personalizace, takže si můžeš vytvořit vlastní skin(XML), do kterého si naházíš co budeš potřebovat, zástupce, zmeškané zprávy/hovory, správce bezdrátových sítí atd., možností je tam dost.
Mezi takovéhle multi-programy patří i rlToday a ThrottleLauncher.

Pěkný today plugin nabízí taky Resco Contact Manager, ale na druhou stranu, je podmíněný používáním toho správce kontaktů.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Vypnuté 3D Touch Flo - co na plochu?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jinak doporučuju vlákno 'Jaký homescreen/témátko používáte' procházet od konce k začátku, je tam těch příspěvků požehnaně a ty uplně první už jsou i tři roky staré :)
Odpovědět

Zpět na „Témátka a skiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů