Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od Krwell »

Zdravim, mám takovej dotaz, když někomu chci poslat třeba mp3 přes bluetooth, tak přes tu obrazovku, kde se zobrazují nalezené přístroje mám stále hlášu abych zapnul cílové zařízení a mám zapnout jeho viditelnost, a ta hláška nechce zmizet, takže akorád na kraji vidim, že to nějaký zařítení našlo, ale abych se podíval jaká tak to nejde, mohl by mi nekdo poradit jak jí mám dát do háje ?
A eště jeden dotaz : nahoře vedle tlačítka Start mám pořád "E", vim že to je internet, sice připojenej nejsem, ale pořád tam je, v nastavení sem nikde nenašel, jak ho vypnout, nebo aspon jak odstranit tuto ikonu, tímto bych prosil o další odpověď. Děkuju
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Silvretta píše:Včera jsem si pořídila HDčko a měla bych jeden dotaz (postřeh). Pokoušela jsem se dnes odeslat nějaké věci na druhý mobil pomocí bluetooth a když naskočí obrazovka, kde se začínají načítat zařízení pro přenos vybraného souboru, tak je tam text "K uskutečnění přenosu vyberte zařízení...." no a právě tento text mi překrývá první dva z nalezených přístrojů, takže nevidím jejich název. Jen nalevo je pod textem vidět půlka BT ikonky, takže můžu klikat jeidně naslepo. Dělá vám to taky?

U předchozího Mia 701 to vypisovalo nalezené přístroje až pod tuto hlášku.
Zřejmě to bude další z neduhů originální ROM u Touch HD. Zkus jinou ROM a napiš verzi a jestli se problem vyřešil.
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od Krwell »

bohužel nejsem tak zběhlej v aktualizování rom, wm mám asi tejden, takže asi mám smůlu, protože do toho se docela bojim pustit

EDIT: měl by někdo nějakej nápad jak to odstranit, když neumim nahrávat novější firmware ?
E2: Chtěl by se ještě zeptat, jestli někdo další má tento problém, nebo je to pouze u mě
E3: neměl by někdo nějakou jinou radu ?

Používej tlačítko Upravit! ziminix
martintrestik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 14, 2008 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Bydliště: .: In Your Mind :.
Kontaktovat uživatele:

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od martintrestik »

Tento problém taktéž mám, ale dá se to obejít Gyratorem 2 překlopením do landscape režimu, ale je to dost nevyhovující. Spíš by mě zajímalo jestli to je ofic. chyba (u všech WWE přístrojů), nebo jestli v tom nehraje určitou roli čeština od Sunnysoftu (i když to možná zní jako blbost).
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od Krwell »

už jsem napsal na SunnySoft, tak sem zvědavej, jestli odepíší, gyrator mi hazel chyby, takže ho nepoužívám, ale i tak kdyby to fungovalo, je to závada, kterou u mobilu za 14500,- nechci tolerovat.
Má ještě někdo tenhle program, nebo měl ? rád bych vědel, jestli to je i u EN verze, protože kdyby ne, je jasný že je chyba u lokalizace
axeDawe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 18, 2008 11:35
Zařízení: HTC One X with Beats Audio

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od axeDawe »

Ahoj všichni,schválně jsem to také zkusil,něco poslat přes Bluetooth a jak vidím tak jsem další,kterého se tento problém týká a Gyrator2 mi také háže chybu...hmmm..to se mi nelíbí.Už v Pondělí má moje HD namířeno zpět do Sunnysoftu kvůli skřípajícímu zadnímu krytu a vidím,že tam tento problém budu muset ještě dopsat.
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od Mira96 »

Dělá to ta Sunnysoftí čeština, než jsem si ji nainstaloval, bylo posílání přes BT vpořádku.
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od Krwell »

Tak jsem napsal na sunnysoft a odpověděli mi že to můj dotaz pošlou na technický oddělení, ale taky sem zjistil že když tam češtinu nemám tak ta hláška je nad nalezenými přístroji, zato když jí tam mám tak je přes ně.
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od Kwazzy »

Nemam to ze Sunnysoftu ... mam to odjinud a kamo taky a nemame zadne problemy tohoto druhu. Bud to bude ceska verze, ktera neni doladena, nebo nechapu. Posilani pres bluetooth je uplne v pohode. Najde zarizeni, po chvilce prejmenuje kazde zarizeni dle nastaveni majitele a ... a je to. Uz jen utilitka na to aby se mi to nehazelo standardne do dokumentu a uplne bez jakehokoliv problemu jsem vcera prenesl 170 MB.
PS: A zadni kryt taky sedi perfektne a nevrze.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od htcjirka »

Prenos souboru pres bluetooth chodi bez problemu.Interwir od sunnysoftu nepouzivam.Verze rom 1.19 WWE
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od Krwell »

njn, taky sme už zjistili, že to je češtinou, ten chlápek v sunnysoftu řikal že se dá nastavit lokalizace jenom na určitý věci i opačnně, že třeba na bluetooth se ta lokalizace dá vypnout, ale nevim jak
martintrestik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 14, 2008 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Bydliště: .: In Your Mind :.
Kontaktovat uživatele:

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od martintrestik »

To Krwell: Start > Systems > Inter Write > Klikni na tlačítko Informace o verzi a tam hledej co by to tak mohlo být popř to deaktivuj ;-)
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od wizaard »

Myslím, že je to všechno způsobené tím, jak se tlačilo na uvedení CZ verze Touch HD - prostě se vzal InterWrite z předchozích Touch zařízení, lehce se upravil a nacpal se bez kontroly do HD. CEE verze od HTC by, myslím a doufám, měla být bez podobných neduhů - viz. CZ verze E-TENů.
Kwazzy píše:(...) Uz jen utilitka na to aby se mi to nehazelo standardne do dokumentu a uplne bez jakehokoliv problemu jsem vcera prenesl 170 MB. (...)
Ta utilitka se jmenuje OBEXInboxEx - umí nastavit, kam soubory tahané přes Bluetooth OBEX ukládat a dokonce zobrazuje i informace o přijímaném souboru - velikost, stav přenosu, zbývající čas...
coyd
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 01, 2009 18:36

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od coyd »

martintrestik píše:To Krwell: Start > Systems > Inter Write > Klikni na tlačítko Informace o verzi a tam hledej co by to tak mohlo být popř to deaktivuj ;-)
Uz nekdo prisel na to ktery soubor se musi deaktivovat ? Nechci kvuli tomu vypinat celou cestinu.. diky :wink:
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od wizaard »

No tak já nevím, pánové - je tam pár DLL souborů, co začínají na BT, tak co je zkusit, hm? btsettings.dll to asi nebude, že, tak co tam máme dál... :roll:
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od Krwell »

no já nevim jak ty, ale já tam vidim jenom bluetoothsetting, nic jinyho co by mi pripominalo bt tam nevidim :)
Yoda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 23, 2008 5:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Kladno

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od Yoda »

Tak já jsem na tom stejně. Vidím tam jenom ten jeden soubor bluetoothsettings a ten deaktivovat nepomůže. Je nějaká rada co s tím ??? - gyrator mám, ale ten tento problém neřeší (i při otočení displeje na šířku zařízení není vidět pod tou hláškou) ??? Budu vděčný za radu.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od wizaard »

V tom případě se omlouvám - nenapadlo mě, že by HTC stejný program pojmenovalo jinak (vycházel jsem ze svého Touch Diamonda, ale tam tenhle problém není)... Eventuelně by šlo zkusit tohle - spusť onen přenos a nech ho ležet, zapni Advanced Config Tool a v něm si najeď na "SmartTouch" v menu (pokud je na HD povolené). Tam dej přidat aplikaci a mrkni tam do seznamu běžících - třeba ji tam najdeš a podle toho by se to MOŽNÁ dalo dohledat.

EDIT: Něco jako "filepush" by to být nemohlo?
Yoda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 23, 2008 5:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Kladno

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od Yoda »

wizaard: Díky za snahu, ale nic nového tam spuštěného nepřibylo. Problém bohužel stále trvá a musím říci, že je to zatím jeden z největších na Touch HD...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Hláška při přenosu souboru přes Bluetooth

Příspěvek od IkE Blaster »

Mohli byste to nekdo vyfotit? (se screenem uz radeji ani nepocitam :lol: )
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů