Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Balrog »

nějaké podrobnější zkušenosti ohledně BB9900? Co výdrž?slyšel jsem a četl že je tragická.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

RE: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od mberdych »

Mel jsem ho asi 2 mesice. Baterka nikde blizko starym BB, ale stale to slo. Realne podobne jako muj Titan, takze rano v 7 z nabijecky a v 7 vecer tak 50%. Je to dobry telefon, skvela klavesnice, mel jsem ho rad, bohuzel ho BB svym prohlasenim, ze OS7 nebude pokracovat naprosto zabilo, takze sice knecne vydali smysluplny a moderni HW, ale diky sikovnosti BB na to nebudou zadne moderni aplikace. Je to mrtva platforma a jejich vedeni by zslouzilo povesit. V tuhle chvili ten telefon naprosto neodpovida cene, kterou za to chteji. Neberte to zle, kdo to chce jen pouzivat jak to je bude nadsenej, kdo chce aplikacea hlavne hry, HW na to je, ale skoro zadne nenajde.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Balrog »

No já měl BB 9780 a byl jsem spokojenej tak jsem chtěl vyzkoušet i BB 9900,ale ta cena je hodně přemrštěná a byl jsem zvyklý na pořádnou výdrž baterie.Co se týče aplikací tak těch opravdu moc nebylo a nebo za hodně peněz.To jsem netušil že BB zabilo OS7 připomíná mi to Nokii a Meego.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

RE: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od mberdych »

BB reklo, ze os7 je posledni z rady. Dalsi bude OS10, ktery je podobny tomu co je v Playbooku (stejny zaklad QNX), jenze telefony s tim vydaji kdo vi kdy, stare aplikace nebudou kompatibilni, novych je par (na Playbook). Bold 9900 upgradovat nepujde, QNX vyzaduje dual core. 9780 jsem mel taky, Bold je ve vsech smerech lepsi, kvalita zpracovani, rychlost, fantasticka klavesnice, kombinace touch a klavesnice (nikde jinde tak funkcni) az na tu baterku. Ta je podstatne slabsi, coz je logicke, je sama o 20% slabsi nez na 9780 a zivi podstatne vykonejsi HW. pro me to problem nebyl, od rana do vecera da v pohode, me chybely aplikace.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Balrog »

No já jsem namlsaný Notem s krásnou výdrží 2 dny a byl jsem zvyklí u BB na pořádnou výdrž tak mě to překvapilo a s tím OS7 mě to hodně překvapilo.Jinak se mi BB 9900 moc líbí.Nevím jestli nemám si sehnat zpátky 9780 namísto 9900,které má své mouchy a je podstatně dražší.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

RE: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od mberdych »

9780 je vyborna, ale uz je to minulost. Ja sel z 9900 na Titana a jsem nadsenej. Ale beru to, kdo je konzerva a chce jen dobre BB, 9900 ho nezklame, az na baterii, kdo chce aplikace, bude zklaman. Uprimne, z BB sveta povazuji za nejlepso 9700 s OS5, to bylo nejlepsi BB, po vsech smerech.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

RE: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od mberdych »

Note neznam, ale Titan je v tomhle taky celkem slusny. Ja holt nejsem na android, tahle slepenina bez koncepce pro me neni. A navic, tech 5,3 palcu je uz fakt dost, Titan uz je solidni padlo. Nicmene uz bych po 4.5 nesel :-)
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Balrog »

No já jsem z androidem naprosto spokojenej a telefon s menším displejem jak 5 telefon nechci::-) bb 9900 bych chtěl ze zvědavosti vyzkoušet, hodně se mi líbí a 9780 se mi hodně líbilo a celkově bb
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Balrog »

Slyšel jsem o umírání BB 9900 neslyšeli jste o tom něco?jednalo se jen o nějakou sérii nebo tím trpí všechny 9900?díky
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Balrog »

Přemýšlím znova o BB9900 a chtěl jsem zeptat jestli je něco nového ohledně výdrže baterie (třeba novým firmware?)Vydrží už déle než den?díky
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

Re: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Henatko »

Myslim ze se to nejak extremne nezmenilo na BBM maji hodne 9900 ale opet to je spis na tom kdo co jak . Ale nekdo nema problem 2dny .
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Balrog »

Už se dá sehnat za pěkné peníze tak o něm přemýšlím.vydrz baterie mě hodně vadila.koukal jsem jen tak letmo že byl vydaný nový firmware.dva dny by byla paráda.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od mberdych »

S tou 1230mAh proste zazraky neudelaji.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Nastesti pro tuto i jine BB existuji baterie s vyrazne vyssi kapacitou, takze lze vydrz klidne zdvojnasobit.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od mberdych »

Co jsem cetl, tak je to dost ruzne s kvalitou a dost vadi ten chip co tam abB dava. Jinak pro me byl 9900 OK, vicemene jako ostatni smartphony. Od rana do vecera OK a to mi staci.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

U modelu Torch stacilo pouzit dodavane "klonovaci zarizeni" a nova baterie pak slape jako hodinky.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Balrog »

Tal mi to nedalo a pořídil jsem si ho.Jen v nabídce místo galerie mám jen otazník,ale když na ní kliknu tak se do ní normálně dostanu.
Ty baterie s větší kapacitou jsou na úkor tloušťky telefonu nebo se jen vymění za stávající baterii?Našel jsem jen s náhradním a mnohem větším krytem.pokud mi vydrží jeden den (jako můj SGS3) budu spokojený.Zatím ho mám asi 5 hodin a baterka drží docela pěkně (mám jen 2G,vypnutou GPS)
Jo a nejde mi nainstalovat Tapatalk.Že neni určený pro mé zařízení :-(
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Velke baterie jsou sice tlustsi, ale pokud chce clovek vyrazne delsi vydrz, musi zkratka obetovat rozmery.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Zkoušel jste někdo ty gold baterie, co se prodávají pro 9900? Podle všeho by měly mít naprosto stejný rozměry jako origo baterka, akorát větší kapacitu, zajímalo by mě, jak velkej je rozdíl a jestli se to tímpádem vyplatí.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Blackberry Bold 9900 - diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Gold baterie nedoporucuji. Chvili jsme je nabizeli, jsou velmi poruchove a kapacita vyrazne nizsi nez na stitku. To uz Andida vyjde lepe.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů