HP hw 6915 fotoaparat nejde spustit

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
Mr.x
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 28, 2009 21:04
Zařízení: HP hw 6915

HP hw 6915 fotoaparat nejde spustit

Příspěvek od Mr.x »

ahoj nejde mi po resetu spustit fotoaparat a taky prohližeč fotek když dam hard reset tak to vše maka ale jakmile pak dam normal reset tak to spustim tak maximalně dvaktat a pak nic nevíte někdo co s tím docela mě to štve
Uživatelský avatar
svenhassel
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: ned dub 19, 2009 0:08
Zařízení: ACER N50 PREM., DELL X51V, HP6915, HP514, HP614C
Kontaktovat uživatele:

HP hw 6915 fotoaparat nejde spustit

Příspěvek od svenhassel »

Ahoj, tohle zařízení mám taky, takže mohu testovat a mohu poradit, ale chtělo by to nejdříve napsat jakou verzi OS máš, zda je to originál Anglická nebo Německá atp. Když uděláš HR zkoušíš to bez jakéhokoliv softwaru? Nezkoušel jsi kuchtit romku? Chceto krapet napsat podrobnější info o tvém Device.
Mr.x
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 28, 2009 21:04
Zařízení: HP hw 6915

HP hw 6915 fotoaparat nejde spustit

Příspěvek od Mr.x »

mam ho asi 2 měsice nekoupil jsme ho new je tam orego english verze WM5 a děla to i když tam jine programky nepřidam a pokud kliknu na fotak tak mi to ubere z ramky pamět a nic to neuděla už mě to celkem štve dam H reset a je to cajk jenže pak se mi třeba vybije baterie a je to .... stači to prostě jen vypnout a už ten fotak spustim max 2x jinač když jsem ho koupil tak to fungovalo normalně
Uživatelský avatar
svenhassel
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: ned dub 19, 2009 0:08
Zařízení: ACER N50 PREM., DELL X51V, HP6915, HP514, HP614C
Kontaktovat uživatele:

HP hw 6915 fotoaparat nejde spustit

Příspěvek od svenhassel »

Zkoušel jsem to u svého zařízení a nemám žádný problém. Mno jediné co by šlo v tomhle případě vymyslet protože pochybuju že to asi ještě je v záruce to zařízení tak se zkusit domluvit a vykuchat mojí romku z PDA a zkusit jí napasovat do tvého zařízení to by mohlo fungovat. Jinak tuším že na XDEV se někde řeší WM 6.0 na 6915 já přemýšlím že bych si to do tohohle telefonu zkusil dát tak by jsme to mohli zkusit pořešit. Tak uvidíme jak to klapne. Máš nějaké ICQ, MSN LIVE nebo SKYPE? Kdyžtak my pošli PM
Uživatelský avatar
svenhassel
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: ned dub 19, 2009 0:08
Zařízení: ACER N50 PREM., DELL X51V, HP6915, HP514, HP614C
Kontaktovat uživatele:

HP hw 6915 fotoaparat nejde spustit

Příspěvek od svenhassel »

Okey jak budu mít čas ozvu se ti na ICQ a jinak WM 6.0 na XDEV se řeší, někdo je tam chtěl ukuchtit tak se necháme překvapit. ok?
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti