Nemuzu se pripojit k PC

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
Tesi
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv lis 27, 2008 13:47
Zařízení: Touch HD

Nemuzu se pripojit k PC

Příspěvek od Tesi »

Ma nekdo problemy podobne jako ja? Nejsem schopny se s Touch HD pripojit k PC - Vista SP1, NIS 2009. Windows Mobile Dev. Center jsem stahl 6.1, ale ani tuk. Proste jako by ho nevidel. Pritom po pripojeni pres USB se instalol ovladac v poradku a k tomu samotnemu PC se bez problemu pripojim s TyTn. Co delam spatne??
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Nemuzu se pripojit k PC

Příspěvek od spermosh »

pokud chces provozovat ActiveSync, tuto volbu musis zvolit na HDcku pri pripojeni k PC, jinak mam tuto stejnou kombinaci SW a pripojeni mi jede v pohode
jinak jsou tri moznosti volby pri pripojeni HD, jedna jako modem, potom jako mass storage disk, potom prave jako ActiveSync
Tesi
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv lis 27, 2008 13:47
Zařízení: Touch HD

Nemuzu se pripojit k PC

Příspěvek od Tesi »

To vsechno mam spravne. Zapomnel jsem napsat, ze na druhy PC se stejnym OS se s nim pripojim bez problemu. Pritom ten problemovy komp je cista instalace, stara asi tri dny, moc se mi nechce to znovu preinstalovavat.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Nemuzu se pripojit k PC

Příspěvek od spermosh »

tak to je zvlastni, ale preinstalace systemu bude zatim zbytecna asi, zkus nejdriv jen preinstalovat drivery, dev. center, pripadne zkus se podivat, jestli ti nejakej update nenabizi windows update a posledni moznost me napada nejakej firewall, antivir, proste jestli to neblokuje nejakej programek.
Tesi
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv lis 27, 2008 13:47
Zařízení: Touch HD

Nemuzu se pripojit k PC

Příspěvek od Tesi »

Dev. center jsou preinstalovat zkusil, firewall jsem taky zkusil vyrusit, ale drivery nevim kde se k HD daji stahnout. Ty pocitace (na jednom to jde, na druhem ne) jsou temer stejne i co se tyka softu. Je to docela zahada. Hlavne proc jede v pohode TyTn a nejede HD.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Nemuzu se pripojit k PC

Příspěvek od spermosh »

tak to uz bohuzel nevim, preinstalovat visty se mi ti radit nechce - treba nekdo na neco prijde :wink:
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Nemuzu se pripojit k PC

Příspěvek od ziminix »

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... ace#p68794
Předpokládám, že Touch HD má menu stavěný podobně jako Diamond, tak by to mohlo pomoct. Vyzkoušej.
Tesi
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv lis 27, 2008 13:47
Zařízení: Touch HD

Nemuzu se pripojit k PC

Příspěvek od Tesi »

Tak dnes jsem po navratu z prace ciste ze sportu zkusil HD pripojit a jede... Nerozumim, ale hlavne ze jede, doufam, ze je to stabilni stav. Dik vsem za pomoc.
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti