Windows Live Messenger na iPAQ 614c

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
martin_3d
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 11, 2008 0:54

Windows Live Messenger na iPAQ 614c

Příspěvek od martin_3d »

Zdravim vas,

neviete mi prosim niekto pomoct/poradit s nastavenim Live Messengera na WM6tke na iPAQU 614c ?

Vzdy ked zadam vsetky kroky spravne a ma nastat synchronizacia a nasledne prihlasenie , system mi vyhodi synchronization failed, error.

Pritom vsetky prihlasovacie udaje zadavam spravne, som z toho pomerne bezradny :oops:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Mrkni do téhle diskuze na fóru Microsoftu, případně si zkus třeba z xda-developers zkusit stáhnout novější verzi Live Messengeru (nebo přes google).
martin_3d
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 11, 2008 0:54

Příspěvek od martin_3d »

Diky za reakciu !

Skusal som to vsetko, aj stiahnut veci, ktore udajne funguju podla autora jedneho z prispevkov z diskusie, ale nic nefunguje :( Som uz z toho our of energy skutocne..

Dakujem kazdopadne !

Martin
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

A jakou ROMku v 614ce máš? Ofiko nebo nějakou uvařenou?
martin_3d
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 11, 2008 0:54

Příspěvek od martin_3d »

Toto je na mna asi prilis tazka otazka :), vies mi poradit ako to mozem zistit ? , mDOC H3, moze byt nieco take ?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

No vzhledem k tomu, že já 614ku nemám, tak neznám čísla verzí ROM. Btw, zkoušel si Hard reset a pak se na WLM připojit znovu?
martin_3d
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 11, 2008 0:54

Příspěvek od martin_3d »

Ano skusal som to a stale nic... Akurat som musel opat znova nastavovat outlook :)
martin_3d
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 11, 2008 0:54

Příspěvek od martin_3d »

Stiahol som agile messenger avsak ani toto nefunguje, ak sa prihlasim normalne so svojimi udajmi a som riadne pripojeny cez simku telefonu na internete (edge) pise mi, ze nemam pripojenie na internet, aby som sa mohol prihlasit :(((

Takisto je to aj ked idem priamo na skype, na Asuse p735 s WM5 mi vsetko krasne fungovalo, kde su tie casy :((
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

To spíš vypadá, jako by si měl blbě nastavené datové přenosy. Internet explorer ti funguje? Případně se zkus připojit v telefonu přes internet sdílený z PC (připoj telefon k PC a synchronizuj s ActiveSyncem - pak by ti měl jít net přes kabel i do PPC).
martin_3d
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 11, 2008 0:54

Příspěvek od martin_3d »

Jo IE mi normalne funguje... Skusim ist cez ActiveSync a PC ale ak pojde len to, tak to v podstate stale ostava uplne nepouzitelne na iPAQU, kedze messenger mam aj v PC samozrejme...
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

Jestli je ROMka v 614c oficiální nebo ne se pozná snadno - všechny neoficiální jsou Windows Mobile 6.1, kdežto ofic. pouze 6.0. Takže se stačí podívat na startovací obrazovku a je to :).

Co se týká tvého problému, tak někde jsem četl, že v nějaké ROMce od ruského autora jsou problémy s Live Messengerem a je třeba nainstalovat nový ze stránek Microsoftu. Jestli máš stále origo ROM, tak nevím kde by mohl být problém.
martin_3d
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 11, 2008 0:54

Příspěvek od martin_3d »

Pise mi Windows Mobile 6 , takze by to mohla byt oficialna .. MSN, Skype na to vsak mozem zabudnut podla vsetkeho
martin_3d
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 11, 2008 0:54

Příspěvek od martin_3d »

Takze finalna bilancia :

HP - neodpisuje na maily
Microsoft - krvopotne dlhe maily z oboch stran ale vysledok ziadny , nech sa obratim na HP...

T-Mobile - vsetko pripojenie je udajne ok

Miestne servisy a obchody s pocitacmi - davaju ruky prec, nevedia to spravit

Vysledok : predam HP iPAQ 614c 100 % novy za dobru cenu.
martin_3d
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 11, 2008 0:54

Příspěvek od martin_3d »

Po 7 hodinach reinstalacii ROMiek a neviem coho vsetkeho este s HP Instant Support, ktory musim velmi ocenit , ich ochotu a pristup (SK,CZ support 0 bodov) sa mi nepodarilo stale spustit Live Messenger.

Co sa tyka konektivity mam 100% super prijem a aktivovane vsetko potrebne u T-Mobile.

Microsoft support mi pred tym ako som sa obratil na HP povedal, ze udajne vycerpal moznosti, som teda totalne strateny a neviem si dat absolutne rady s HP iPAQ 614c, nemozem teda rozhodne toto zariadenie doporucovat.. :(
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

no nevim tuhle sluzbu nepouzivam a tak jsem se zkusmo zaregistroval a v ipaqu to normalne nabehlo, takze nevim jakej mas problem
ja to mel nastaveny behem 5 minut
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti