[app] Facebook

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: [app] Facebook

Příspěvek od SmetyCZ »

veigy píše:Proč v MS? Ten s tim nemá nic společného... Candy Crush je opravdu port, myslím i Pixwords a nejsou s nimi žádné problémy... Ale tam nebyl pouzit OSMeta...
Ok, MS se omlouvám a zároveň se opravuju. Používat by to měl ten, kdo to portnul a poslal do Store.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: [app] Facebook

Příspěvek od Mahtiel »

Na FB používám poslední měsíc hlavně Edge, všechny aplikace víceméně stojí za prd. A mohu potvrdit, že Candy Crash Sagy portnuté z iOS fungují v pohodě. Hraju Candy Crash Sodu Sagu a otravuje tam poslední dobou jen neustálé přihlašování FB účtem a hádám, že to nemusí být nutně chyba Candy Crash Sody :)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [app] Facebook

Příspěvek od veigy »

Já už jsem s FaceBookem došel do takového stádia, že používám už jen messenger. Na desktopu plný webový facebook žere neskutečné kvantum ramek a neumí je uvolňovat...
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

[app] Facebook

Příspěvek od Tedy »

Tak já na fb chodím.minimalne a držím si jej už prakticky jen kvůli chatu, vse používám přes Chrome
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [app] Facebook

Příspěvek od veigy »

Já na desktopu používám v Edge messenger.com s notifikacemi a pokud se chci kouknout na plný FB, tak naopak používám appku, protože líp hospodaří s pamětí.... Na mobilu takovou volnost nemám, takže používám aplikace, hlavně tedy messenger....
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

[app] Facebook

Příspěvek od relouth »

Messenger na webe notifikuje?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [app] Facebook

Příspěvek od veigy »

Minimálně v kombinaci Edge + Anniversary update ano :)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

[app] Facebook

Příspěvek od relouth »

Aha,ja že a pise o mobile
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: [app] Facebook

Příspěvek od osso »

Stáva sa vám na poslednom builde .67 že Facebook a Messenger prestane reagovať na dotyk a treba reštartovať telefón? Stalo sa mi na 950xl aj 640 [emoji30] je to paškvil

Sent from mTalk
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

[app] Facebook

Příspěvek od relouth »

ja som postrehol po AU ze obcas nereaguju na dotyk nejake ine appky..ale zas staci app killnut a pootom ide ok
invia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: ned led 11, 2015 14:46
Zařízení: lumia 930

Re: [app] Facebook

Příspěvek od invia »

osso píše:Stáva sa vám na poslednom builde .67 že Facebook a Messenger prestane reagovať na dotyk a treba reštartovať telefón? Stalo sa mi na 950xl aj 640 [emoji30] je to paškvil

Sent from mTalk
Ano, přesně ten samý problém mám po update na AU. Většinou to udělá každý den :D. Naštěstí to zas tak moc nepotřebuju takže na to kašlu...
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: [app] Facebook

Příspěvek od osso »

Fakt uz ma to zacina srat neda sa nejako ostat na th2 builde ktory bol vychytaný? Nedá sa vypnúť automatický update?

Sent from mTalk
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: [app] Facebook

Příspěvek od SmetyCZ »

Mě se zase stalo, že na dlaždici mi zůstala fotka někoho, kdo mi okomentoval status, ačkoli jsem notifikaci viděl, pořád to tam zůstalo.

Pomohla až odinstalace a opětovná instalace. Sice jsem na insider větvi, ale i tak... :-/
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: [app] Facebook

Příspěvek od Mahtiel »

S tím dotykem mi to blbne hlavně v messengeru. Z FB mám nyní betu od Facebook Inc., která padá o chlup méně než jejich nebeta. Používám především FB v Edgi, tam se mi zobrazují všechny sledované příspěvky, ale zase tam nejde přispívat do skupin nebo na vlastní zeď (když chci psát otevře se mi pole na psaní ale psaný text nevidím), pouze komentovat. Na to zase používám aplikaci.
invia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: ned led 11, 2015 14:46
Zařízení: lumia 930

Re: [app] Facebook

Příspěvek od invia »

Fb nema cenu resit. Je to totalni sr**** ta jejich portovana appka. Kdyby napsali appku nove od zakladu, bylo by to lepsi, nez vypustit tento (to se neda nazvat ani nedodělek, ale spis prasarna).
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook

Příspěvek od imperator »

Invia je to tak - ja som asi 4x skúšal fb od fb nainštalovať a hneď po prvom spusteni zamrzol a išiel preč - dával som tomu stále šancu ale najbližšie skúsim mooozno o rok - našťastie fb je mi u riti - a messenger tiež nemam
hotovyrado

[app] Facebook

Příspěvek od hotovyrado »

a co komu brání používat stále původní aplikaci od MS? Zase až tak špatná není :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: [app] Facebook

Příspěvek od htcjirka »

invia píše:Fb nema cenu resit. Je to totalni sr**** ta jejich portovana appka. Kdyby napsali appku nove od zakladu, bylo by to lepsi, nez vypustit tento (to se neda nazvat ani nedodělek, ale spis prasarna).
Facebook je hnůj na všech platformách, stačí si přečíst hodnocení u konkurence, třeba Google Play.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: [app] Facebook

Příspěvek od Mahtiel »

Nechápu, když Facebook Inc. má jistě příjmy v milionech až miliardách $, tak by mohl snad vyvinout tomu odpovídající aplikaci, která by fungovala. Jak bylo slušně řečeno, jedná se o hnůj. Že se za to Mark Zuckerberg a spol. nestydí. :D
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook

Příspěvek od imperator »

Mahtiel - musí v tom byť niečo iné - najskôr schválne - keby som vyclenil snáď 1% - cize 100 milionov dolarov na ľudí co mi urobia appku - tak mi snáď urobia aj cely OS na telefón a nie tento ani nie paškvil ale odpad - ešte že cely fb je odpad a nie seriózna služba inak by mi to dosť vadilo
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 9 hostů