Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

ty bavis nas ;)
tipujem ze mas tak 20 rokov

skus pochopit,ze ini ludia nemusia potrebovat to co ty k stastiu..a hlavne nepotrebuju nieco porovnavat,aby boli spokojni
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Daniel Fibikar »

-Pavel- píše:Také si myslím, že už není důvod nějak lamentovat, když je za dveřmi finální verze. Pak si buď společně zanadáváme, nebo budem chválit a mít pocity štěstí a veselý úsměv na rtech. :)
Finální W10M běží na Lumia 950 a skvělé tam také nejsou. Nadávat můžeme už teď, operátoři pouští ven OS verzi .63.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

w10m nebude nikdy finalny..rovnako ako w10
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mposvar »

relouth
Tak schválně :-)
Zkus to ano/ne
Půjde na 950/XL dvojklik na probuzení?
Bude na GS možnè nastavit MSN Počasí společně s kalendářem?
Bude ukazovat kalendář vše o schůzkách místo,čas,zítřejšíudálost atd.
Bude integrovaný přehled úrovně stavu baterie ve spořiči?
Dostane se spotřeba na lepší úroveň?
Stačí?
Vše s ohledem na WP8.1, kde to bezproblému slouží...
Potom si ji koupím....
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Luks »

Vtipné je, jak tady vždycky někdo huláká jak je w10 nahovno a nedokáže připustit že někdo jiný takový problém prostě nemá :)
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Stevik »

Zejmena ti, kteri na koupi noveho nemaji, tak si to zduvodni tim, ze je to spatne.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

ja pripustam,ze na 520 ten system ide zle a zle urcite aj pojde

520 som dal bratovi..a nemyslim,ze mu ho updatnem

Otazka je, ci bude ten system este dalej zit (wp) , s ci budu nove app s wp este kompatibilne
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Kecy o FW si tu piš, až opravdu žádný nedostaneš. Takhle je to jen trollovaní. Je také rozdíl, když někdo jde na L920 z osmiček na desítky a když ty jdeš mezi L930 a L920, u kterých je diametrálně odlišný HW!
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Kluci, klidněte hormony ;) ještě aby sem přišel někdo typu Lubiczecha a máme o zábavu postaráno, osobně mám 535tku, poctivě jsem dělala dříve HR, pak asi 3 měsíce žádný, až po instalaci .63. Musím říct, že některé dřívější buildy si klidně sedaly dlouho. Třeba na buildu 10512 (nebo který to byl), jsem zůstala skoro 3 měsíce a krásně si sedl. Říct chvilku po instalaci zkušebního OS na 920, že telefon je pomalý, je fakt minimálně hloupé. Zkuste tomu dát čas, to za prvé, no a ještě počkat na oficiální OS s patřičnými ovladači, za druhé... To s 950tkami je průser, bez debaty, ale jak víme Microsoft splnil, co slíbil, možná měl telefon začít prodávat až s ofiko OS, to by někteří také nadávali. Amen
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

maxxz píše:Tak to se mi bohužel nechce věřit, promiň. Skoro je mi L920 líto, protože to byl jeden z mých oblíbenců, avšak ostření kamery? Seká se v hledáčku.
Zooming v galerii? Prakticky nemožný a zasekaný.
Spouštění aplikací? O polovinu a více pomalejší než L930 (srovnávali jsme s kolegovou L930, moje je v servise, takže nejde jen o pocit).
Rychlé listování aplikačním seznamem a místo dlaždic aplikací vidím prázdné dlaždice, které se donačítají během scrollingu.
Obnovování aplikací ze seznamu otevřených aplikací? Opět asi o polovinu pomalejší.

Windows Phone 8.1 lítal na L920 velmi dobře, toto je velmi špatně použitelné. Nehledně na to, že i na L930 to není úplně žádná hit paráda, takže klobouk dolu Microsoftu.
Nevěř. Neříkám, že to bylo bez chyb (taky to bylo X buildů zpátky), ale rychlostně ok.

A to si srovnával W10M na L920 s L930 s WP8.1?

Na mojí L640 jedou W10M velice rychle, obnovování nevidím. A to bych řekl, že je výkonostně stejně jako L920, nebo?

To je fuk. Zatím ses pokusil udělat de*bily z lidí, kterým to funguje rychlostně ok...

Nikdo neříká, že tvůj telefon neběhá rychle, tak ty neříkej, že není možný, aby to jiným běhalo ok.
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mposvar »

relouth
Myslíš že dnes zvládneš odpověď na moje dotazy?
Jinak L520 je opravdu ráda že je ráda s WP8.1.
Na tu žádny desítky nepatří, protože to je spotřebák, to se ani vzhledem k její reálné hodnotě neopravuje.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Mně náhodou 520tku na konci jara opravovali. Jinak jsem ji viděla v ceníku T-mobile ta 3000 Kč :D Nevím, kdo by si ji v dnešní době kupoval, asi zbyla na skladě, ale i ona má svá pozitiva :)
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Máme doma L 1020 a L 830, obě s poslední verzí W10M a běhají rychle a spolehlivě (i když své mouchy to také má, před pár dny jsem se třeba nemohla dostat do fotek a pomohl až restart, jenže ten telefon běžel nonstop od aktualizace na .63) . Nevím jak běhají na L 920 a upřímně, je mi to jedno (pokud je to tak špatné, ať se stěžovatel vrátí na 8.1), ale nevěřím, že nějak výrazně hůř/jinak než na našich dvou Lumiích. Tak se zkuste prosím přestat hádat a počkejte na finální verzi, údajně by měla první vlna přijít do 20. ledna.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

520tka šla do kytek? ;)
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Do bazaru za 1000 Kč :-) Je to příjemný telefonek, ale dost tam chybí dioda blesku a vlastně i výkon.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Relouth: Jsem polichocen, ze si myslíš, ze je mi 20, osobně bych to bral. Život byl ještě jednodušší. Jinak je mi 26 jsem první rok rodičem, 7 let pracuji v obchode s mobilními telefony a rukama mi přišla spousta zařízení, moje pouť s chytrými telefony začala Motorolou MPX200. Zajistil jsem třeba zápůjčku L950 pro recenzi n SM.cz. Těší mě.

Veigy: Žádný FW nebude, s tim se smir, ani pri aktualizaci DENIM jej starší zařízení nedostala, ale chápu, něčím se uklidňovat musíte, bude FW a ten všechno spasí, bude nové sestavení a všechno spasí, to je už fanatismus. Ovšem jedno se musí nechat, je to zdarma, takže si nemůžeme stěžovat, ze? :D

Smety: Srovnávám W10M na L930/950 s L920 a W10M. L950 se s WP8.1 neprodává a moje L930 jede insider od začátku. Není to možné, aby jiným to behalo zázračně, zázračně to neběží ani na L930 a L950 sotva využívá potenciálu svého HW.

Mahtiel: W10M není zkušební systém, Microsoft ho prodává na svém prémiovém vlajkovém modelu. Aktualizace pro starší zařízení, kterou příští týden budou vypouštět operátoři je verze .63.

To all: Jsem fanoušek Microsoftu, ale osobně nehodlám porad jen čekat a čekat. Cekal jsem, ze "finální" verze W10M bude super, ale není. Absolutně chápu nasrané lidi s novinkami L950 a L950 XL a nebudu do krve hájit Microsoft. System proste není připravený. Castecne jejich chyba. Vyhodit všechny testery a nechat skoro vše na Insider programu nebyla správná cesta. Windows jako služba zni krásně, práce je mnohem horší.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

@maxxcz - zázarnačně? Nikdo neříká, že to běhá zázračně. Říkáme, že to běhá slušně, +- srovnatelně s WP8.1. Za tím "není možné" si stojíš?
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

No bude im to trvat dlhsie kym to odladia, ako s win10 na pocitacoch. Osobne ale 950ku pouzivam ako hlavny mobil a nemam s nou problemy.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Smety: Slušně je relativní, slušně jak to běží teď, je proste málo. Android i iOS mají taky chyby, ale rozhodně neběží jen takhle "slušně".

Qwerty: Ano, v pořádku, at to odladí, nemam s tim problém, ale omlouvat je neustále prostě nejde. Pamatujete Windows Phone 7 a reklamu "beta test is over"? Pak vítejte v roce 2015/2016, kdy jsme se dobrovolně stali beta testery. Kdyby to neprodával Microsoft ma vlajkových modelech, tak snad ani nepípnu, ale hlavním důvodem proč stale odkládám koupi L950 na primární telefon, je právě tohle. Za nemalé peníze dostanu průměrně zpracované zařízení (paradoxně mě se libí), dobrou HE výbavu, kterou W10M využívají maximálně v Continuum, ale jinak same resume obrazovky, spousteni aplikaci srovnatelné s L930, ale horší než iOS a Android. Stabilita hrozná, pády aplikací, Edge zatím moc nepřesvědčil, stale ma spoustu much, zlobící rich capture a průměrnou vydrž baterie.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

Na teba už nejdem míňať energiu. Ak teda nemas 20,urcite sa tak chováš.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti