blackberry curve 8900

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
CALEB
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř lis 27, 2013 20:01
Zařízení: 8900

blackberry curve 8900

Příspěvek od CALEB »

Dobry den, dostal se ke me pouzity telefon blackberry curve 8900. Ale nedari se mi ho zpnout. Po pripojeni k nabijecce se dioda rozsviti desktop manager detekuje zarizeni jako 8900. Ale nejde zapnout. destop manager nabizi aktualiazici software. Nicmene kdyz vyberu tuto nabidku aktualizace se zasekne pri "inicializaci zarizeni" a vyskoci chybove okno ze se se zarizenim nepodarilo spojit. Po procteni nekolika clanku tady na foru jsem zkusil jeste preinstal provest manualne. Nicmene take bezuspesne.. zkusil jsem tedy program "BBSK" abych vymazal stary soft. Ale ten pro zmenu telefon nedetekuje vubec. Ma nekdo nejaky napad co s tim? Byl bych velmi vdecny
CALEB
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř lis 27, 2013 20:01
Zařízení: 8900

blackberry curve 8900

Příspěvek od CALEB »

Tak jsem se pokusil jeste stahnout nove ovladace (konkretne: 8900AllLang_PBr5[1].0.0_rel1168_PL5.2.0.67_A5.0.0.681)
a prez loder se pokusil znovu nainstalovat soft do telefonu. Tentokrat jsem se uz dostal dale.. Ale opet jsem se zasekl na polozce "cekat na inicializaci zarizeni" na teto polozce mi progres dojel do konce a vyhodil stejnou hlasku jako pri pokusech prez desktop manager. konkretne: Zavadeci aplikaci se nepodarilo pripojit zarizeni, pripojte zarizeni znovu. po zruseni se mi napsalo:Během vícefázové operace načítání nelze znovu navázat připojení k zařízení. Nicmene diky tomuto kroku se mi zmenilo logo nabijejici se baterie na displeji. Takze predpokladam ze k nejake zmene precijen doslo.
Tusi nekdo jak by se tento problem dal odstranit. Predem dekuji.
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

blackberry curve 8900

Příspěvek od peter34 »

Na blackberryczech.cz je v sekcii Návody postup ako flashnúť OS s vybratou batériou, mohlo by Ti to pomôcť.
CALEB
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř lis 27, 2013 20:01
Zařízení: 8900

blackberry curve 8900

Příspěvek od CALEB »

No v podstate tam je jen to co jsem se docetl i tady.. vsechny postupy jsem zkousel, jak jsem psal vyse.. Nadari se mi nainstalovat ani prez desktop software ani manulane prez loader. A aplikace BBSK mi telefon nerozpozna..
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

blackberry curve 8900

Příspěvek od peter34 »

Ak si vyskúšal aj postup č.3 na tejto stránke: http://blackberryczech.cz/2013/upgrade-blackberry-os/" onclick="window.open(this.href);return false; a nepomohlo, tak už neviem poradiť, mne s BB9900 pomohol.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů