Zvonění do sluchátek a HF bloetooth

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
Ludek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 15, 2013 19:29
Zařízení: 9790

Zvonění do sluchátek a HF bloetooth

Příspěvek od Ludek »

Zdravím, mám problém s BB 9790 (můj první BB). Pokud připojím orig sluchátka, tak při příchozím hovoru nezvoní sluchátka, ale telefon. Nikde jsem nenašel žádné nastavení. Zatím jsem měl jenom NOKIE a tam vše fungovalo bez jakéhokoliv nastavování.
Druhý problém je při spojení s bloetooth v autě. Sice to zvoní, ale neskutečně protivným zvoněním (jako u staré nokie 6310i). U NOKIE C7 bylo zvonění jiné a nikde jsem nic nenastavoval. Jako by se nedal v BB nastavit výstup zvonění. Proč neposílá BB přes bloetooth nastavené zvonění?
Pokud si koupím bluetooth sluchátko, uslyším zvonění ve sluchátku, nebo opět v telefonu?
Moc této problematice nerozumím, ale nikde jsem nic o této problematice nenašel. Budu rád, za jakoukoliv odpověď. Děkuji.
Uživatelský avatar
urbanb
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 12, 2010 13:22
Zařízení: Blackberry 9000

Zvonění do sluchátek a HF bloetooth

Příspěvek od urbanb »

Jde o to jakou máš bluetooth sadu. Já má v autě BT, kde se nastavuje vlastni zvuk přímo skrze radio, kdežto telefon zvoní vlastním, nastaveným vyzváněním. Sice mne to překvapilo, ale protože to zvonění z radia jde ztlumit, tak jsem jsi už zvyknul.
S ostatními otázkami ti asi neporadím, protože jsem nikdy BB nepoužíval se sluchátky, ať už kabel nebo BT.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti