Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ani na jedne z Lumii nic takoveho nepozoruji,ale i tak v tvem pripade bych pockal na blizici se aktualizaci |Amber,ktera ma i zlepsit vydrz baterie,az potom tedy bych resil reklamaci,pokud se stav nezmeni.
hatys
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon črc 08, 2013 9:43
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hatys »

to htcjirka:

Nevíš kdy tato aktualizace vyjde? Teď ještě přemýšlím asi mně aktualizace vyřeší systémovou chybu, protože já nemám problém s baterkou jako takovou. Když budu telefon vypínat a zapínat (nebo restartovat) tak mi vydrží tak jak má. Problém je v tom, že to špatně odečítá a to si nejsem jistej asi mně to může aktualizace vyřešit? Jen se ptám, protože se v tom fakt nevyznám.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

To neví přesně nikdo. Během prázdnin. :-)
hatys
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon črc 08, 2013 9:43
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hatys »

hatys píše:to htcjirka:

Nevíš kdy tato aktualizace vyjde? Teď ještě přemýšlím asi mně aktualizace vyřeší systémovou chybu, protože já nemám problém s baterkou jako takovou. Když budu telefon vypínat a zapínat (nebo restartovat) tak mi vydrží tak jak má. Problém je v tom, že to špatně odečítá a to si nejsem jistej asi mně to může aktualizace vyřešit? Jen se ptám, protože se v tom fakt nevyznám.
To jsem napsal asi pěknou kravinu. :tlem:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Muze to vyresit,muze byt spatna detekce baterie a ne kazdemu se to projevit.
hatys
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon črc 08, 2013 9:43
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hatys »

to htcjirka:

Díky. Počkám teda na další aktualizaci a uvidím. Každopádně mám obavy, že se reklamaci nakonec stejně nevyhnu. Mobil jinak je krásnej a šlape tak jak má. Tohle je škoda a kazí mi to jinak dobrej dojem. :-( Nakonec ho můžu taky pořád vypínat a nebo restartovat a nechat to. Ta minuta denně mě nezabije, ale je to otrava.

Pokud by měl někdo další s tímto zkušenost, případně i s reklamací tohoto problému tak mi dejte vědět.

Děkuji všem za reakce.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SirTom »

Tak jsem právě na displeji 920 objevil nemilou věc - tři miniaturní jakoby dírky. Nevím jak to lépe popsat, nemám lupu, ale vypadá to, jako kdyby se někdo pokoušel zatlouct hřebík.
Musím říct, že jsem docela překvapen. Ne že bych Lumii chránil jako oko v hlavě, ale přeci jen většinu času tráví v pouzře, s klíčemi ji v kapse nenosím a nenapadá mne, co by mohlo způsobit díry v displeji.

Tak nevím jak moc je to sklo odolné...
Semry
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob črc 06, 2013 9:51
Zařízení: NL920, E90 + 16Gb
Bydliště: Praha 2 Vinohrady - Vysočina Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Semry »

motas píše:
Je nějaká šance rozjet hlas navigace na starším parrotu do reproduktorů? Nokia je furt připojená ale mluví si sama....
Řešil jsem problém, že se mi bluetooth po každý větě odpojoval, a to dřív, než byla věta dokončena. Bylo to třeba "po xxx metrech zahněte v" a už nebylo slyšet kam. Udělal jsem upgrade FW v Parrotu a je to OK.
Mě to pro jistotu nejde vůbec, mám Brodit držák s nabíjením. GPS si taky dělá co chce, mám pocit že to tu trasu snad ani neleze změnit, vyhýbá se to dálniciím? Proč? A taky se dost hřeje. Nevim, nevim at se přmlouvám jak chci, těžko hledám ta pozitiva, ranil mě kalendář bez měsíčního náhledu s vyplněným :!: textem. To jsem tedy skutečně ještě neviděl. Dále pozoruji zrácení signálu, zatím spíše náhodné...
hatys
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon črc 08, 2013 9:43
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hatys »

S tím signálem to mám podobně. Jenže to není ani tak mobilem jako pokrytím signálu 3g, které je špatné. Ať jsem měl v ruce jakýkoliv mobil tak pokud jsem měl zapnuté 3g, signál kolísal a to někdy fakt hodně. To, že se mobil víc hřeje mě ani nepřekvapuje. Prostě když pustím náročnější aplikaci jako třeba navigace, tak se prostě hřeje. Jenže když si vemem, že do čím dál menšího zařízení se snaží nacpat větší výkon, prostě se hřát bude. Dyť u notebooku když na něm něco děláte a jen neprohlížíte internet, tak se Vám taky bude víc hřát.
Uživatelský avatar
honzah.ltm
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned dub 14, 2013 0:13
Zařízení: Nokia lumia 920 White windows phone GDR3 developer

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od honzah.ltm »

Ahoj, nevíte náhodou někdo kdy Nokia vydá aktualizaci Amber. Strašně se těším na Smart cam. Když nebudete vědět tak pište názory k aktualizaci. Díky :)
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Ahoj, někdo říká tenhle týden, někdo že v srpnu. Můj názor, že si bohužel počkáme měsíc...
matiqos
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: pon pro 03, 2012 21:32
Zařízení: iPhone 7/Microsoft Lumia 950

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matiqos »

Obrázek
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

No, a to počítej, že tvůj telefon nemusí být hned v první vlně, takže to máš za tři měsíce - v tom dobrém případě.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Chtěl bych se zeptat mimo téma L920. Přítelkyně má L610 a v ní WP 7.8. Hrozně se jí líbí, že když udělám fotku, tak se mi nahraje na SkyDrive a následně do PC, že nemusím telefon připojovat k PC, abych do něj dostal fotky. A tak se chci zeptat, existuje nějaká aplikace pro WP 7.8, která by uměla zařídit automatické ukládání fotek na SkyDrive jako to má L920?
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JanHavlicek »

Osobně teda nemám zkušenosti, ale jít by to mělo i na 7.8 ne? Tady s tím měl někdo problém, ale vychází mi, že taková možnost by v nastavení být měla

http://answers.microsoft.com/en-us/winp ... 914ce44cac" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stm01 »

pro NYNY: u verze 7.8 to má jít také,ale v této verzi co já vím,tak ty fotky nebyly odesílány v plném rozlišení,ale ořezané. V plné verzi to jde až na WP8.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

U verze 7 to lze samozřejmě nastavit, měl jsem to na Titanu, jen se na SkyDrive odesílají zprzněné na pěti až desetinovou velikost...
patrabus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: čtv lis 08, 2012 20:30
Zařízení: Sony Xperia Z1 Compact White
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od patrabus »

Ano, u 7.8 toto nastavit lze, ale speciálně u 610 to kvůli malé RAM není možné.
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od culis »

Tak už pár dnů používám L920, přešel jsem z Omnie 7 a spokojenost, jen si zvykám na velikost a váhu, no snad si zvyknu. :-D
Ale k problému. Pokud chci surfovat na internetu přes operátora, tak to píše failed, žádná stránka se nenačte. Na wifi to jede bez problému. V nastavení mám samozřejmě datové připojení zapnuto a nejede to, ani když nastavím natvrdo 3G nebo 2G. A nelze odeslat ani MMS.
Používám T-mobile CS, telefon je brand T-mobile z Německa, operátor Telekom DE. Tak nevím, kde je problém, zatím jsem u předchozích founů nikdy nic v síti nemusel nastavovat, vše se nastavilo automaticky.
V nastavení sítě je "přidat apn pro připojení k internetu" a "přidat apn pro mms", tak bych to zkusil ručně, pokud by jste někdo věděli, co tam pro T-mobile nastavit? Díky za příp. rady.
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MikeyMCZ »

Nastavovani u Tmobilu se dela napr pres web: http://www.t-mobile.cz/web/cz/katalog-s ... nfigurator" onclick="window.open(this.href);return false; a nebo zavolat na 4603.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host