HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
RadekZet
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř pro 26, 2007 14:59

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od RadekZet »

Dobrý den, můžete mi poradit prosím s problémem ohledně 3G sítě od O2. Když jsem s telefonem v dosahu 3G tak se velmi často stává, že se nikam nemůžu dovolat a lidem mne volajícím se jevím jako nedostupný. Pokud jsem v sítích
EDGE a GPRS je vše OK. Má někdo podobný problém a pokud ano tak jak jste ho řešili. Verze ROM: 1.56.405.5
a Radio: 1.27.12.11 Děkuji. Radek
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od Pavel Vlasák »

V nastaveni si nastav. Pouzivat pouze sit GSM.
RadekZet
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř pro 26, 2007 14:59

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od RadekZet »

Nastavaní jsem si změnil hned, ale jen mě štve že nemůžu používat 3G-čko. Zajímalo by mne zda by pomohlo přehrání ROM a Radia a zda to dělá i někomu jinému. Jinak dík za radu. Radek
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od NeoPlex »

ahoj, mel jsem uplne stejny problem a jsem pouzival nejnovejsi romky vcetne radii. Nevim, kde je problem :( z velke casti si myslim, ze to je problem u O2 prece jen ta 3G sit neni u nich uplne dokonala. taky jsem to pak resil vypinanim 3G modulu. stejne nema u nas temer zadne vyuziti, setri to trosku baterku a funguje spravne. Tedka teda pouzivam romku s WM 6.5, kde mam UMTS modul zapnuty, u romky mi sviti H jako HSPDA a zatim jsem se s timhle problemem nesetkal, ale musim rict, ze ted soukromou simku pouzivam min, tak to nemohu rict na jistotu, zda je to ted v poradku
RadekZet
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř pro 26, 2007 14:59

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od RadekZet »

Dík, někde na netu jsem našel,že problém řeší přehrání rádia. Zkusím to asi hodit do servisu když je to ještě v záruce. Radek
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od NeoPlex »

nejsem si jisty jestli ti s timhle v servisu pomuzou. Podle me ti nahrajou posledni oficialni romku a s ni odpovidajici radio a tim to zkonci. A ta oficilani novejsi bude to same v blede modrem, takze na 80% to vidim jako ztratu casu
RadekZet
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř pro 26, 2007 14:59

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od RadekZet »

Takže Tvá rada zní: vyprdnout se na 3G a zůstat na G a E. No uvidíme. Díky moc za čas a rady. Radek
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od NeoPlex »

bud tak, tim nic nezkazis. Pokud teda 3G nejak hojne nevyuzivas, jakoze si myslim, ze moc ne. A nebo si zkusit naflashovat jinou rom s radiem sam. Na netu je spousta navodu jak na to. To ma hlavne tu vyhodu, ze si pak sam muzes ozkouset vice romek a jeste vice radii. V servise ti daji jednu verzi a tim to zkonci a reklamovat vec, ze nekdy jsi nedostupny to neprojde. Neni to prokazatelna zavada a hlavne, jak uz jsem napsal nahore tak to muze byt i problem na strane O2. Je to na tvem zvazeni, zase pak s klidnou dusi muzes rict, ze tohle jsi zkusil a nebude te hlodat myslenak co kdyby to jen pomohlo treba...:)
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Radio není nijak vázáno na "ROM" část, takže zaexperimentuj. Předposledním dostupným rozhodně nic nepokazíš, všechna radia nalezneš v mé download sekci. Poslední má obrovskou spotřebu. Předposlední je to co mám já a nemá chybu. 3G, ale nepoužívám takže nevím.
dbartos
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 01, 2009 18:04
Zařízení: HTC Rose

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od dbartos »

Problém bude zřejmě s vícero typy HTC. Já bydlím Ostravě, mám HTC Rose a od tohoto týdne, kdy jsem doma začal chytat 3G mi vznikaly úplně stejné problémy. Taky jsem to vyřešil nastavením GSM "na tvrdo", tak jak je výše popsáno. Díky.
RadekZet
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř pro 26, 2007 14:59

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od RadekZet »

Já to chytám na Mittalu :-)))). Radek
dbartos
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 01, 2009 18:04
Zařízení: HTC Rose

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od dbartos »

Já v Porubě. Zítra sesmolím nějaké mailíky do HTC a do O2. Jsem zvědavý, jestli tenhle problém budou házet vzájemně na sebe :) Budu informovat.

Necituj poslední příspěvek. ziminix
RadekZet
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř pro 26, 2007 14:59

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od RadekZet »

Dikec.
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od Tonda512 »

Problém bude určitě na straně HTC. Majitelé jiných zařízení žádné problémy nehlásí.
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: stř pro 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od Putcha »

Toto iste robile robilo mojmu otcovi na sluzobnom Kaiserovi v sieti Orange SK. Tiez som to riesil vypnutim 3G modulu a vsetko fungovalo. Teraz ho pouzivam ja so SIM T-Mobile SK ale 3G som naspat nezapol, ale teraz sa mi stava ze asi pri kazdom druhom zapnuti telefonu sa nevie zaregistrovat do siete, musim manualne cez nastavenia. Vo vacsine pripadov sa to podar az na 3. krat zaregistrovat...
RadekZet
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř pro 26, 2007 14:59

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od RadekZet »

Takže podle vyjádření našeho podnikového správce telekomunikací je problém v síti. Stejné problémy mají i naše služební telefony (z větší míry to jsou NOKIA mobily). Uvidíme co podnikne O2. Radek
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

HTC Kaiser a problém s 3G od O2

Příspěvek od streki »

Stejný problém mám na mobilech HTC HD, Desire Z a Diamond. Jediné stopro funkční je nastavení pouze GSM. :( Hold 3G nějak hapruje. Kde udělali soudruzi z Číny chybu?
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti