Telefon se nechce připojit do domácí bezdrátové sítě

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Pokinator
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: ned pro 27, 2009 18:08
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Telefon se nechce připojit do domácí bezdrátové sítě

Příspěvek od Pokinator »

Dobrý den,
Mám problém s připojením telefonu do své bezdrátové sítě ad-hoc...moje vytvořená bezdrát. síť se v mobilu ukáže, zadám poté přesné parametry a heslo a ukáže se mi že sít je avaible....když dám ale connected na vteřinku se objeví připojování a poté hned naskočí avaible..pak už se nedá nic dělat....zkoušel jsem i program connectify ale na něm to běhalo asi jen půl hodiny, poté když se chci připojit tak se ukazuje připojování 5minut bez výsledku...

Nevíte co stím? popřípadě neví někdo jak přesně vytvořit síť ve Win 7 64x aby to běhalo?...původě se mi nemohl na síť připojit ani ntb ale to jsem už včera rozchodil, takže asi bude chyba v telefonu?....Jinak Wireless adapter je TP-LINK TL-WN322G....
Díky moc za rady...
nosal
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř říj 22, 2008 21:26

Telefon se nechce připojit do domácí bezdrátové sítě

Příspěvek od nosal »

Nějak to nechápu, máš doma AP, nebo to připojuješ přímo k PC jako ad-hoc? Asi ta druhá možnost - že?
Zkus nastavit WiFi kartu v PC jako AP a nepřipojovat se ad-hoc, nebo si kup za pár stovek AP a máš vystaráno i když ti neběží PC.
Pokinator
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: ned pro 27, 2009 18:08
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Telefon se nechce připojit do domácí bezdrátové sítě

Příspěvek od Pokinator »

Ano snažím se pojit přes ad-hoc....jelikož ještě TP-link nemá ovladače k win 7nemám možnost si nainstalovat program TP-Link Wireless Client Utility kde se dá pohrát stím ap....ve win jsem toto nastavení nikde nenašel..:(

-- doplnění předchozího příspěvku (sob led 30, 2010 16:21) --

ted jsem se na to koukal...a možná to je tím, že mám v pc připojení wpa2-osobní ale v telefonu mám jen nabídnutu wpa-none nebo open a shared....nevíte jak je možné, že tam je jen tohle? a není tam to potřebné WPA2-osobní???
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: čtv led 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

Telefon se nechce připojit do domácí bezdrátové sítě

Příspěvek od rampage »

S některými druhy šifrování mají WM stále problémy, zkus nastavit jiný druh zabezpečení a nebo zkus tento prográmek.

edit: ještě download link :-)
Pokinator
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: ned pro 27, 2009 18:08
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Telefon se nechce připojit do domácí bezdrátové sítě

Příspěvek od Pokinator »

Děkuji, ale tenhle program mi bohužel nejde nainstalovat nejspíš to bude asi tím, že nepodporuje win7:(
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Telefon se nechce připojit do domácí bezdrátové sítě

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

INFO: Pokud se vaše PDA nedokáže připojit k routeru, který je zabezpečený WPA heslem, zkuste naisntalovat tenhle patch z xda-devu (viz příloha).
Přílohy
WPA2 patch.CAB
(51.12 KiB) Staženo 107 x
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů