Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)

Těšíte se na první zařízení s WP7?

Anketa končí za čtv srp 12, 2010 16:58

Už se nemohu dočkat!
34
33%
Brousím si zuby na Android
44
43%
Přemýšlím o iPhone 4
10
10%
Láká mě BlackBerry
4
4%
Raději vyzkouším jiný systém
10
10%
 
Celkem hlasů: 102

Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od bkf1 »

To Waiet:
Sorac, ale tak neskutecne kladny komentar neceho, podle me uz na prvni pohled (natoz kdyz si to uzivatel zkusi dat pod probnohled) tak odflaknuteho, jako je WP7 jsem nemohl nechat jen tak a proste jsem se neudrzel, abych se nezhostil role alespon trochu vyvazujiciho protipolu. Kazdopadne tohle sem nepatri, souhlas :wink:
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od KVARK »

Dotaz na moderátory:
Uniká mi důvod proč jste ještě nedali ban _iNTERFACEovi... :?:
Těmi svými bláboly tu sráží úroveň diskuze na iDnes.cz.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od YAMATO »

Mě by totéž zajímalo ohledně bkf1...jako sory, chlape, ale ta tvoje crussada začíná přerůstat míru slušnosti. Nevím o zákonu nutícím tě přejít na WP7, takže ten tvůj kampf moc nechápu. Že se ti nelbí přeci již všichni dobře víme ;-)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od YAMATO »

Něco podobného teď mám s Androidem :) ...vlastně ho zkouším hlavně z nudy, WM mi perfektně šlape, vše funguje, není už moc co řešit, nastavovat atd., prostě ho "jen" používám.
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od Jiří Hanč »

KVARK: On měl BAN na měsíc.
JackalJackal: Praha, možna i 2. v Brně. :)
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od bkf1 »

To Yamato:
Mno predstav si treba, ze delas ve filmovem prumyslu, tvrde pracujes na kazdem detailu, znovu a znovu svou praci prehodnocujes, nez ji vypustis do sveta a pak treba uvidis nejakou diskuzi k nejakemu z odpadkovych filmu Uwe Bolla (tzn. v podstate k jakemukoliv z jeho filmu), kde ho nekdo vylozene pasuje na skveleho rezisera s uzasnym talentem. To by ses asi taky neudrzel. Ale jak jsem rekl uz drive, tohle semka fakt nepatri...

Jinak ohledne WM tak to presne je i ume - mam WM "vyladeny" a uz jen pouzivam ;o) Pravda to "ladeni" obnaselo akorat nainstalovani asi tak 3 programu a pak pohrabani se ve standardnim nastaveni WM :o)

PS: Jeste me napadla takova myslenka... Sice je to totalni utopie, ale predstavte si, ze by MS melo zamer predstavit OS v jeho naprostem koncepcnim provedeni (krome jadra) od grafickeho provedeni celeho UI az po funkce a postupne pravidelne by zacal tento system "preskinovavat" (napr. v grafice WinVista/Win7), doplnovat funkce apod. Marketingove by to byl urcite velky tahak - kazdy prece chce OS, ktery se pravidelne vyrazne meni k lepsimu. Apple s iOS taky usel celkem dlouhou cestu od sveho zacatku, Google s Androidem taky, ale tohle by proti ostatnim byla jak cesta z Prahy na Mars :o) Vsichni se ted snazi vymyslet nejaky marketingovy figle a tohle by podle me byl skvelej napad ;o)
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od _iNTERFACE »

povedat ze telefon alebo jeho system "je sexy" je uplne normalna zalezitost ako povedat "dnes je pondelok" takze akekolvek zvracnaie je zbytocne...aj ked viem ze sa mu neubranis, ked zistis, ze pravda bola zas tam ,kde si ju odmietal... :wink:
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od bkf1 »

TO _iNTERFACE:
Ja myslim, ze to, ze je dneska, v nasi casti sveta, pondeli je nezvratitelny fakt a vsichni se na tom shodnem :) Na tom druhem se uz vsichni neshodnem... Opet jsi ukazal, ze vubec nevis, ktera bije :lol:
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od _iNTERFACE »

> mas pravdu vobec netusim, ktora moze bit...mal by som sa uvedomit a musim si zakazat sa tesit na novy system, ktory ako jediny pojde cestou sebe vlastnou a nebude okato kopirovat iphone...
> fakt preco ja som taky hlupy a nenadavam na to, nekricim ze to nema dpad odporovy display a externu antenu, ked ten novy windows sa nenda pouzivat na zjazdovke v minusovych mrazoch a nema ziadny stylus...
> ale slubuem, ze sa polepsim a naucim sa co je dobre a ze jediny system, ktory mi moze ponuknut pohodlie je stary wm, lebo len sam velky wm je skutocny os, ostatne su to len blbovzdorne atrapy... :wink:
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od bkf1 »

To je hezke, ze se chces polepsit :D :D :D Ale jeste od tebe chci videt nejake chvalozpevy na Android :D :D :D Tak ted vazne... myslis, ze jit mermomoci svou vlastni jinou cestou je vzdycky dobre? Kdyz mi nekdo prijde do kanclu, ze chce navrhnout zcela jiny originalni design uzitkovych automobilu, tak ja navrhnu treba "design" ve tvaru ruznobarevnych krabic od bot (i s tim deklem :lol: ), ktery opravdu u zadneho jineho automobilu na svete neuvidis ani vzdalene, ale myslis, ze je to dobry napad? :idea:
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od radospol »

bkf1: ale vidis,ze aj v automobilovem priemysle sa da ist vlastnou cestou,vcelku uspesne aj ked to je horsie. Napr jak zacali davat tachometre do stredu palubovky,mimo zorneho pola.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od _iNTERFACE »

bkf1 píše:myslis, ze jit mermomoci svou vlastni jinou cestou je vzdycky dobre?
> skusil to apple a dosiahol uspech, ktory mozno ani necakal...
> skusa to teraz ms a uspech bude urcite markantny, ci to bude v niecom revolucne a bude to mat aj cenu kopirovat ostatnymi sa uvidi, ja tvrdim, ze s prichodom wp7 bude na trhu konecne naozajstna konkurencia pre iphone...co (skor)neskor bude doplnene o android 3.0. ktory si zda sa tiez ide zachovavat tvar a trosku komornej jednoty...

> kto iny by podla teba mohol chciet taku revoluciu, nieco ine nez je iphone? kto iny, nez jeho najvacsi rival a konkurent ha?
> jasne ze sa chytaju aj google, nokia, samsung atd atd ALE ms ma co sa tyka operacnych systemov na mobilnych zariadeniach zial historicku prevahu, oproti vyssie spominanym a preto na nho vsadzam ako na spravneho hraca, ktory bude konkurovat nie tym istym, ale svojim vlastnym !!
> chapes preco to nadsenie? lebo konecne mozem vzhliadnut nieco ine, co tu este nebolo...aj keby to mali byt len farby a efekty...
> tak vazne si nechaj est nejaky cas na spekulovanie a potom uvidis, ze vo vela veciach zmenis nazor....
> a uz tu nebude iphonea jeho horsie ci lepsie kopie, ale bude tu iphone a ms nokia a google a ich lepsie ci horsie kopie....viec viac viac viac vsetkeho pocnuc slobodou pri vybere !!!!!
:wink:
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od bkf1 »

_iNTERFACE píše:skusil to apple a dosiahol uspech, ktory mozno ani necakal...
A jaky uplne jiny originalni neotrely system Apple prinesl? iOS je jen system ktery je vytvoren v libive grafice s dostatecne velkymi ovladacimi prvky a s omezenym poctem funkci a moznosti. To mi neprijde moc originalni spise rozvedl to, co jini zacali, ale nepokracovali v tom + v ramci sve politiky omezil, co se da nejen kvuli blbuvzdornosti, ale i kvuli bezpecnosti (to mi pripada, jak kdybych stavel dum s jenom jednim oknem a bez balkonu, aby byla nejmensi pravdepodobnost, ze nekdo omylem vypadne :) ). Zato WP7 jsou naprosto originalni, ale to nemyslim jako pochvalu.
_iNTERFACE píše:ms ma co sa tyka operacnych systemov na mobilnych zariadeniach zial historicku prevahu, oproti vyssie spominanym a preto na nho vsadzam ako na spravneho hraca, ktory bude konkurovat nie tym istym, ale svojim vlastnym !!
Mno co se tyce WP7 tak nic podobneho clovek nikde neuvidi a to opet nemyslim jako pochvalu. Pokud se ale bavime o desktopovych systemech MS tak ty (nastesti) neprinaseji nic revolucniho a snazi se hlavne byt libive a funkcni tzn. konkuruji v podstate tim, co ostatni systemy, nicim vlastnim.
_iNTERFACE píše:kto iny by podla teba mohol chciet taku revoluciu, nieco ine nez je iphone? kto iny, nez jeho najvacsi rival a konkurent ha?
Proc porad vsichni mermomoci musi mit neco revolucniho? Ja myslim, ze je to posedlost, kterou vyvolal Apple a od te doby, kdy na svuj vyrobek nalepil nalepku "Revolucni" tak ostatni vyrobci si taky chteji takovou nalepku nalepit na svuj vyrobek. Ja o revolucni vyrobky nestojim, chci rychle, funkcni, graficky/designove povedene zarizeni/OS, ktere moje potreby bude posouvat dal, ne je udrzovat na stejne nebo dokonce nizsi urovni.
_iNTERFACE píše:tak vazne si nechaj est nejaky cas na spekulovanie a potom uvidis, ze vo vela veciach zmenis nazor...
To by MS musel vydat uplne jiny system. Jedine, kdyby zacal svuj system od zakladu graficky a koncepcne prepracovavat... v utopie ale neverim.
_iNTERFACE píše:a uz tu nebude iphonea jeho horsie ci lepsie kopie, ale bude tu iphone a ms nokia a google a ich lepsie ci horsie kopie....viec viac viac viac vsetkeho pocnuc slobodou pri vybere
Mno to by se mi libilo ;o) Hlavne bych chtel konecne system, ktery se mermomoci nesnazi nucene prijit s necim novym, ale chtel bych system, ktery se snazi vzit si to nejlepsi z toho, co uz bylo vymysleno (nejblize tomu se podle me blizi Android). Nejsem nepritelem novych veci, ale jsem nepritelem veci, ktere prinaseji mnohem min nez ostatni a pritom se snazi tvarit tak, ze protoze jsou nove, tak jsou automaticky lepsi. Dnes je obecne neskutecne tezke prijit s necim novym a pritom funkcnim povedenym napadem, protoze uz toho tu bylo hrozne moc. A proto i co se tyce systemu mam radsi stare osvedcene moznosti/funkce, pripadne kdyz nabizeji/zkouseji neco noveho, ALE stale aby byla moznost, pouzivat to stare osvedcene, ktere se muze casem uplne vypustit, ALE JEN pokud se postupem casu ukaze, ze to oproti staremu prinasi skutecne vyhody!!! To mi pripomina treba desktopove Windows, kde vzhled Win98/ME/2000 byl k dispozici jeste ve Windows Vista, ale ve Windows 7 uz neni, protoze uz je nadobro prekonan...
EDIT: tak v 7edmickach je jeste taky :)
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od pavliicek »

No nevim, ale v desktopovejch 7mickach samozrejme nativni starej vzhled nastavit jde.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od bkf1 »

Jo tedka jsem si toho taky vsimnul :)
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Windows Phone 7: Říjen pro Evropu, listopad pro USA

Příspěvek od bkf1 »

Koho by zajimalo, jak budou vypadat nove Windows Windows Embedded Handheld (aneb asi (doufejme) posledni recyklace starych Windows Mobile 5.0) na Motorole ES400, tak se muzete mrknout zde:
http://www.youtube.com/watch?v=z11LzLU7 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=7WcCOIspIUs
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti