Lokalizace pro nové HP iPAQ Voice/Data Messenger

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Lokalizace pro nové HP iPAQ Voice/Data Messenger

Příspěvek od Jiří Hrma »

Česká lokalizace je nyní dotupná zdarma pro všechny zákazníky, kteří vlastní HP iPAQ z oficiální distribuce pro Českou republiku. Stáhněte si lokalizace pro svůj HP Voice Messenger a HP Data Messenger a používejte svůj HP iPAQ pohodlně v českém jazyce. Lokalizace je řešena přes Sunnysoft InterWrite Pro 10, který přináší mnoho užitečných funkcí, jenž Vám zpříjemní a usnadní práci i zábavu na Vašem zařízení.

Zdroj: Sunnysoft.cz
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Lokalizace pro nové HP iPAQ Voice/Data Messenger

Příspěvek od kissman »

Do budoucna by mela byt opet moznost objednat lokalizacni CD + CZ navod od dodavatelu jako tomu bylo napr. u 614c... :wink:
jan.sital
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 09, 2010 20:45
Zařízení: HP iPAQ Voice Messenger

Lokalizace pro nové HP iPAQ Voice/Data Messenger

Příspěvek od jan.sital »

Dobrý den.Děkuji za Váš odkaz,ale když stáhnu do PC a chci otevřít,vždy mi vyjede,že aplikace nebyla nalezena.Už to řeším třetí den a jsem z toho na větvi.Můžete mi nějak pomoci?Děkuji předem.Na shledanou Šítal
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Lokalizace pro nové HP iPAQ Voice/Data Messenger

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tenhle dotaz bude lepší směřovat přímo na autory lokalizace, společnost Sunnysoft a popsat problém jim.
maxoft
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 07, 2010 20:21
Zařízení: HP iPAQ Voice Messenger

Lokalizace pro nové HP iPAQ Voice/Data Messenger

Příspěvek od maxoft »

Zdravím,

nainstaloval jsem zmíněnou lokalizaci a funguje tak napůl. Sice se smartphone počeštil, ale vůbec nefunguje prediktivní psaní T9 (zmáčknu déle shift a nic) a co je horší - u některých aplikací (včetně telefonního seznamu) je pod klávesami klasické rozložení písmen (abc, def,....), nikoliv půlená QWERTY! Takže bez znalosti písmen na určitých klávesách je použití nebo nalezení někoho v seznamu takřka nemožné :-( Co s tím? Ze sunny bohužel bez odezvy. Nevěřím, že to ještě nikdo neřešil...

Předem díkes za rady!

Mar.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů