Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Diskuze o oficiálních a neoficiálních ROM pro HD2 a dalších úpravách tohoto komunikátoru
Jarda.HTC
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 20, 2010 9:33
Zařízení: HTC

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od Jarda.HTC »

to: Milan Pištělka

To vím, ale právě po zmačknutí bočních tlačítek se objeví viz obrázek. Na HD mě to na některých ROM dělalo taky, ale jedna, (už nevím která) byla OK.

Obrázek
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od Milan Pištělka »

Tak to je zajímavé, jelikož mně po zmáčknutí bočního tlačítka vyskočilo uprostřed displeje okno, ve kterém se posunoval jezdec. Na boku nebylo nic. Škoda, že už mám zpět moji ROM jinak bych tady dal screenshot. 1.66 jsem jen zkoušel.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od Pepa 3 »

Dobrý den,mohu se s Vámi podělit o zkušenosti s včerejší instalací ROM 1.66 na 1.48. Nevím,asi jsem Lama. Instal.nové rom proběhl korektně.Po spuštění a Hard R. naběhla čeština,až pocud vše ok. Pak ovšem následovala instalace e-mailových adres, bohužel ani automaticky ani ručně se nepodařilo nastavit.Vždy chybové hlášení-"s tímto nastavením se nelze připojit".Pokusil jsem se tedy vyvolat obnovení zálohy.Poslední soubory zálohy byly opět nepřijaty,chybové hlášení. Vzalo si to soubor vytvořený až někdy v lednu. po obnovení zálohy a vytvoření e-mailu došlu k chybě v PC synchro a bylo po komunikaci.Následoval Hard R. a pak jěště několikrát. Vyzkoušel jsem alespoň citlivost FM tuneru,ta se s novou rom a radiem 2.07 vůbec nezměnila,pokud nebyla horší. Zarazilo mě též u nové ROM přerušení spouštěcí melodie zakončené zachrčením. Po několika hodinách a marných pokusech rozchodit tuto Rom k plné spokojenosti jsem se vrátil k 1.48. S čistými registry a se vším od začátku.Po návratu k 1.48 došlo opět k jakému si problému v PC synchro, musel jsem vyřadit záložku oblíbené z nabídky synchronizace a od té doby zas vše chodí ok. Až na těch pár bugů již opravených zatím k celkové spokojenosti.Pokud by jste měl někdo podobné zkušenosti s instalací a problémy,rád uvítám jakékoliv informace pro příští upgrade.A ještě prosím jeden dotaz.Mluví se zde o citlivějším tuneru i GPS s novým rádiem.Je reálné nahrát doporučené rádio například 2.08 nebo 2.09 na rom 1.48 bez ztráty kytičky a jakým způsobem?A řeší vůbec doopravdy mizernou citlivost FM tuneru?Děkuji.
sieber
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte srp 26, 2008 14:44
Zařízení: HTC 7 Pro

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od sieber »

Zdravim,muzete mi prosim nekdo poradit co mam delat,kdyz jsem instaloval novou rom,tak se mi nainstalovala,probehl soft reset,ale pak se mi telefon kousne.Je tam jen napis htc a bile pozadi,nevim co stim.Zkousel jsem udelat hard reset,tam se mi spusti zase instalace,ale po automatickem restartu to zas naskoci na tu bilou obrazovku s napisem htc.Muzete mi nekdo poradit co se stim da delat?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od mike-biker »

Instaloval jsi jak? Odkud stažená ROM, máš HSPL?
sieber
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte srp 26, 2008 14:44
Zařízení: HTC 7 Pro

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od sieber »

HSPL mam,zkousel jsem uz spoustu varenych romek a vse v pohode,ale vcera jsem chtel zkusit origo rom a stalo se mi tohle.Ted nevim co stim
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od Milan Pištělka »

A nezůstal náhodou na kartě soubor "leoimg.nbh" z předchozí instalace?
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od Mezek »

to: sieber
To co jsi popsal, se mě stalo jednou na D2, nainstaloval ROM a po restartu se to vyselo na úvodní stránce HTC . HR taky nepomohl. Mě pomohlo následující připojit k pc a vyvolat Bootloader, a znovu instalovat ROM. Potom už to bylo OK. Snad to bude u tebe taky tak.
Ještě si vzpomínám, že to taky bylo po instalaci originál ROM a následném zamčení (Měl jsem ho odemčený). Po restartu už nenaběhl. Snad ti z toho něco pomůže.
Jinak instalace 1.66 u mne naštěstí v pohodě. Ale zatím nepozoruji žádné změny. Výdrž stejná. Vše funguje tak jako při 1.48, se kterou jsem neměl žádný problém.
sieber
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte srp 26, 2008 14:44
Zařízení: HTC 7 Pro

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od sieber »

To nevim,protoze nemuzu pripojit vubec telefon k pc.Ani pres Activesinc,tak ani jako disc,vubec nereaguje.Jedine pres ctecku,ale ted jsem v praci.Myslis ze by to mohlo nejak jit dat dohromady?
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od Mezek »

Tak to fakt netuším. Ale nezoufej, když ti někdo poradí, tak jedině tady.

Ještě k ROM 1.66 - taky vám občas problikne horní lišta ? (Start, síť a signál ? Hlasitost a baterie ne).
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od jacek »

To co popisuješ mám za sebou, takže :
- HR nepomáhá, to už víš

- tlačítko hlasitosti stlač dolů a krátce stiskni tlačítko POWER - ,,červený telefon" - vstoupíš do bootloaderu - připoj telefon k pc - na obrazovce se po chvíli objeví USB a teď nahraj požadovanou ROM a poté normální postup
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od Jindrapro »

Jeste si dovolim doplnit, ze kombinace tech tlacitek se aplikuje pri uplne vypnutem pristroji....
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od jacek »

@Jindrapro : díky za doplnění, důležitý moment :!:,
sieber
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte srp 26, 2008 14:44
Zařízení: HTC 7 Pro

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od sieber »

Dik za radu,az budu doma tak to hned zkusim a dam vedet.Zatim diky

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv bře 18, 2010 15:38) --

Tak lidi dekuju moc za rady,uz mi to funguje.Akorad mi nejde nainstalovat cestina.Ale bez ty se asi obejdu,tak jeste jednou dik.
Ladousek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 18, 2010 23:24
Zařízení: HTC HD2

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od Ladousek »

Ahojte, chci se zeptat. Jsou někde vypsané úpravy Romky 1.66 oproti 1.44? co vyladili a tak? nikde jsem to tu nenašel. Díky moc. Našel jsem akorát, že se prodloužila znatelně výdrž. což je super a něco dál ?
Johny0007
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv pro 17, 2009 13:26
Zařízení: HTC HD 2

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od Johny0007 »

Zdravím, potřebuju poradit: kamarád má HD2 koupené od T-mobile, už jsem mu udělal HSPL a nahrál nové Radio, teďka mě uhání abych mu nahrál novou ROM. Četl jsem v jiných vláknech, že když stáhnu 1.66 pro východní Evropu co je ke stažení na SS nebude to s telefonem zakoupeným u T-mobile fungovat. Co s tím ? Nepomůže už to, že je udělané HSPL ?

Napadla mě ještě možnost stáhnout z XDA ofic. 1.66 ve formě *.hbh ale nevím jeslti by potom šla doinstalovat čeština ze SS.
Pokud máte někdo zkušenosti s HD2 od T-mobile, prosím o radu...

Pár zkušeností z ofic. i vařenýma ROMkama mám na svém HD2, to ale není od T-mobile, češtinu taky neřeším, jenže tu chce ten kámoš. Nechtěl bych mu to něják po..bat :wink:

Díky...
šimi
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned lis 22, 2009 20:52
Zařízení: Nokia E90

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od šimi »

No tak mám taky problém, kamarád má HD2 od T-mobile, oficoelní ROM 1.66 mu nahrát nešla, právě kvůli TM. Tak jsem udělal HSPL, nahrál oficielní ROM ze stránek Sunysoftu, až do této doby proběhlo vše v pořádku. Samozřejmě chce kamarád CZ a zde nastal problém, po nahrání CZ a následném restartu, telefon nabíhal asi 15 min, ale nakonec zahlásil chybu a nenaběhnul, vůbec jsem se nedostal k výběru jazyka. Nevíte, kde by mohl být problém. Myslel jsem, že když provedu HSPL, tak bude telefon jako origo a budu do něj moc nahrát ROM zbavenou všech nesmyslů od TM. Díky za každou radu.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned bře 21, 2010 9:38) --

Ještě jednou prosím o pomoc a opisuji hlášku, co mi to asi po 15 min. instalace CZ po Hard resetu nahodí.

Instal\WINDOWS\HTC_LEO_WM65_5in1_EEU_1_66_V02_1.cab,timeuot,code=0x99999

Tak dořešeno, stačilo stáhnout jinou neoficiální CZ a jede to.
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od Mezek »

Jarda.HTC píše:............... celý šedý a nezobrazuje se na něm jezdec hlasitosti viz obrázek:
Omlouvám se za citaci, ale Tvůj problém způsobují barevné ikonky v taskbaru -> Brain's Taskbar WM6.5 !!
Dej je pryč, a bude to ok. :wink:

PS: vlastní zkušenost.
Použít můžeš třeba tyto : V6 TEST 5 HD2 GSM Only 1.66 WEE, ty jsou bez problému a přímo dělaný pro HD2.
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Nová finální oficiální ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2

Příspěvek od Pistolník »

Musím se podělit o zkušenost. Upgradoval jsem z 1.48 na 1.66. Sice nesnáším po upradu ROM obnovu ze zálohy (už jsem za to i někoho haněl), ale moje lenost zvítězila. Mám tolik úprav, že instalovat vše znovu by mi zabralo velkou část života. Záloha přes Sprite Backup - vybráno Merge 1 (je to přece jen stejné zařízení a velmi podobná ROM). Zcela bez problémů - vše (asi) funkční. Nepřehrály se jen tři soubory .....405.dll. Což mi neva, protože jsem to přerazil manilla cz fixem 2.1. Spokojenost. :P
Odpovědět

Zpět na „ROM, hotfixy a HardSPL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti