SPB aplikace na HD

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

SPB aplikace na HD

Příspěvek od YAMATO »

Narazil jsem na tvrzení, že některé starší aplikace od SPB dělají na HD problémy. Jde mi o GPRS Monitor (který považuji za lepší než Wireless Monitor) a především Backup. Od které verze je vše OK? Bez zálohování bych bych se nerad pouštěl do větších akcí...však to znáte :wink:
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

SPB aplikace na HD

Příspěvek od ospaly_muflon »

GPRS Monitor nevlastním, tam netuším.
SPB Backup jsem na HD několikrát úspěšně použil již ve verzi 2.0, kdy sice nebylo možné rozkliknout složku pro umístění souboru zálohy a záloha samotná skončila s chybou, nicméně obnova i přesto byla možná.
Poslední nedávno vydaná verze 2.0.2 opravuje všechny uživatelsky reportované chyby a na Touch HD funguje OK.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

SPB aplikace na HD

Příspěvek od peter63 »

spb backup funguje bez problemov...pouzivam pravidelne. Ak nieco nejde rozkliknut, pouzi finger keyboard a sipku hore alebo dole :wink:
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

SPB aplikace na HD

Příspěvek od YAMATO »

Tak to doufám že nebude potřeba, protože FingerKeyb mi moc nesedla. No uvidím, hlavně že celkově to funguje.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

SPB aplikace na HD

Příspěvek od spermosh »

sipku nahoru a dolu jsem vyresil premapovanim klaves, kdyz mas nejake "hardwarove" sipky, aplikace se "umoudri"
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

SPB aplikace na HD

Příspěvek od YAMATO »

Super, stejně chci boční tlačítka přemapovat.
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

SPB aplikace na HD

Příspěvek od ospaly_muflon »

peter63 píše:spb backup funguje bez problemov...pouzivam pravidelne. Ak nieco nejde rozkliknut, pouzi finger keyboard a sipku hore alebo dole :wink:
Asi jsem to napsal ne úplně výstižně. Ten problém spočíval v tom, že u starší verze jsem sice "šipku dolů" s nabídkou (roletkou) rozkliknul, ale měla naprosto minimální výšku (asi milimetr) a nedalo se s tím pracovat.
S novou verzí SPB Backup už to je v pořádku, předpokládám že to byl drobný bug aplikace.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

SPB aplikace na HD

Příspěvek od peter63 »

tak jest ;-)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

SPB aplikace na HD

Příspěvek od YAMATO »

Tak jsem nakonec zkusil WirelessMonitor, sice některé věci jsou v GPRSMonitoru podle mě lepší, ale docela ujde...jenže po jednom softresetu mi najednou zmizela všechna připojení mimo USB, Wifi a O2 MMS (mám T-Mobile!) a nepomohlo nic, než odinstalovat a znovu nainstalovat a nastavit...jenže ouha, po několika dnech to samé!...takže teď nemám na monitoring připojení nic, protože GPRSMonitor mi blbnul i s přemapovanými klávesami, a jsem pěkně nahranej :x
buko2760
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte říj 31, 2006 14:43

SPB aplikace na HD

Příspěvek od buko2760 »

Zařízení s WM využívámjen několik let, včera jsem si koupil D2 (předtím D1) - všechny programy fungují OK, ale u SPB Diary a Pocket Plus když dám třeba přidat položky a je potřeba otevřít rolboxy tak vidím jen jeden řádek a nemůžu rolovat a vybírat další položky. Tam kde to jde použil jsem klávesnici, ale když chci přidat v spb pocket plus položku na today tak tam se klávesnice standartně neobjeví - nevím jal tam ty položky přidat.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

SPB aplikace na HD

Příspěvek od spermosh »

premapovanim jinych klaves na sipky (treba AEButton+), pak to jiz jde...asi nejaky bug v SPB aplikacich
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů