HP iPAQ 514 dotazy

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
dolezelt
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 10, 2007 19:41

HP iPAQ 514 dotazy

Příspěvek od dolezelt »

Ahoj, podarilo se nekomu tento mobil rozchodit s floAT`s Mobile Agentem (synchronizace dat, prakticky umi to same co mobiledit, ale je zadarmo + umi dalkove ovladat pocitac)?

Me se to nezadarilo, fma mi pise ze se mu nepodarilo zarizeni vubec najit.
Pritom u T630 jsem to zvladl, takze to nedelam uplne blbe.
Nezdarilo se mi to ani pres bluetooth ani pres virtualni port,
problem je asi v tom, ze mi iPAQ 514 hlasi, ze pres Bluetooth umi akorat activesync, coz je zase divne protoze si pamatuju, ze ze zacatku umel veci tri (activesync, bezdrat pripojeni sluchatek a handsfree). Ted uz mam tyto moznosti jen zesedle a pri parovani zarizeni uz ukazuje, ze umi jen activesync.

Dalsi vec, co se mi nedari je pripojeni se k voip sluzbe viphone. Zkousel
jsem to pres HP iPAQ Setup Assistanta a jeste pres navod na teto strance:
http://blog.vyvojar.cz/michal/archive/2 ... 26109.aspx , bohuzel bez uspechu.

Neporadi mi nekdo co delam spatne?
Dik Tomas
radd
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pon črc 23, 2007 11:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radd »

kdyz mne posles ty programy tak to muzu zkusit..
dolezelt
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 10, 2007 19:41

Programky

Příspěvek od dolezelt »

Tak pres activesync se mi uz podarilo pripojit. Nevim jak vam, ale me se jevi Bluetooth jako krajne nespolehlive, nekdy se pripoji nekdy ne. Zkousel jsem to stale stejne a podarilo se mi spojit s activesync az kdyz jsem zkousel parovat zarizeni napotreti.

(activesync se stahuje primo z vebu microsoftu)

Jinak floAT`s Mobile Agent zrejme opravdu s iPAQ nefunguje, coz je skoda, protoze je na spravu telefonu naprosto dokonalej. (Veskere ovladani telefonu, kontaktu, SMS, updatu do outlooku a navic s nim lze pouzit mobil jako dalkovej ovladac pocitace (umi ovladat winamp, vlc, wmp atd.))

(stahuje se na fma.sourceforge.net - stahujte beta 4 verzi, po nainstaleni a updatech se z ni vyklube ne beta verze ))


Stale se mi nepodarilo rozchodit voip pres viphone
(pokud chceste nekdo zkusit, tak vam za 30 Kc SMS poslou 100 Kc kreditu, a pokud tam vyplnite, ze jsem Vam to poradil ja (moje cislo je [email protected]), tak dostanu neco ke kreditu taky ja:))
Kdyny se mi to zadarilo, tak se ozvu.
martin1m
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 08, 2007 21:13

Příspěvek od martin1m »

Prosím o pomoc mám hp ipaq 514 a některý soubory jako rar a zip mi nejdou otevřít stáhnul jsem wmzip ale nemám registraci tím pádem mi to nejede jsem totální začátečník a nevím si rady prosím o pomoc co s tím díky lidé dobří
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů