Ja chytnout v Praze DROGONITEA a GYARADOSE

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
PhoenicurusOchruros
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 27, 2016 7:21
Zařízení: LGG2

Ja chytnout v Praze DROGONITEA a GYARADOSE

Příspěvek od PhoenicurusOchruros »

Ahoj kolegové,
rád bych ze zeptal těch zkušenějších z Vás, k teří už máte svého Dragonitea, jak jste k němu přišli a na kolikáté úrovni to tak bylo?

Totiž jsem na levelu 25, hraju v Praze a samotnýho drogonite jsem neviděl ještě ani jako stín nejbližších pokémonů!
Jinak chytám všechno a vejce líhnu jako každej, ale zatím mám jen cca 30 candy od Dratiniho (a jednou jsem chytil (bídnýho) Dragonaira). Candy je potřeba mnohem víc. Přitom kolem sebe vidím docela dost Dragoniteu v Gymech, tak bych chtěl poradit, jak se k nemu v Praze dostat :-).

Moc prosím o všechny rady.

To samy je to s Gyaradosem.... Mám 150 candy od Magicarpa, ale ke čtyřem stům je to pekelně daleko a přitom je kolem sebe vidím dost často...

Co s tím? :-)
clay01a
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 15, 2016 8:23
Zařízení: Samsung S4

Ja chytnout v Praze DROGONITEA a GYARADOSE

Příspěvek od clay01a »

Dragonite se mi objevil kousek od mne v ulici s CP cca 2000. Kupodivu šel celkem rozumně chytnout. Jsem level 25.

Co se týká Gyaradose tak netuším, ale candy se nasbírat dají. Byl jsem včera u Four Season, kde běžely 4 lury najednou a za 30 minut jsem Magikarpů přes 30 sehnal, takže to celkem jelo. Mluvil jsem s kolegou ve 30. levelu a tomu chyběli už jen dva, aby si ho vysloužil. Byl zklamaný, že největší CP Magikarpa má JEN 220, což po spočítání po evoluci vychází na super CP 2300. Pak už byl spokojený. :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů