Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvek od imperator »

Zdravím - neviem či tu niečo take je ale nakoľko už dlhšie spisujem bugy v oficialnych 10tkach na 950tke tak možno by pomohlo niečo takéto s tým že by to mohli napr insideri na redstone potestovať či sa to niekde posúva pripadne reportnuť...ja insider nepouživam väčšinou stále len oficial...

Takže

System
- Ak necham otvorene nastavenie jasu v systeme a zmenim napr na manual...potom vyjdem von a cez roletku menim percenta jasu tak system na desiatky sekund zamrzne...musim v multitasku nastavenia jasu zatvorit potom to ide

- Šetrič baterky ukazuje dvojite záznamy ak vojdem do podrobnosti app a vratim sa späť

- Historia hovorov sa sekla na par dni starom datume a neukazovalo nove zaznamy... pomohol soft reset...stalo sa to viackrat zatial klud (lumia 830)

- Po pripnuti dlazdice "Kutik s aplikaciami" a naslednom spusteni kutika a vrateni sa do homescreenu dlazdica zmizne, rovnako sa mi stalo ze zmizla "grafika" asi zo 4 dlazdic (pocasie mail...) a ostali len prazdne tile - nepomohol ani restart - len odopnut a pripnut

- po prehrati lubovolneho zvuku (napr aj tuk klavesy...repracik este trosku sumi a potom urobi tk a vypne sa :)


App


- Edge berie bodku pri vyhladavani ako rozdelovac domeny a zada ze stranku nenasiel... explorer to nerobil trpi tym samozrejme aj desktop edge

- Obchod zapína livetile aj ked ju mam vypnutu musim vojst do obchodu zapnut ju a vypnut...

- Obchod ma popisky roznymi jazykmi pri app...aj ked ma app lokalizaciu vyskoci tam na mna hebrejcina...

- Mailovy klient ma problem s prilohami... niekedy sa tvari ze ziadna nie je prilozena...inokedy ukazuje dvakrat tu istu niekedy ich nedotiahne

- Problem s mazanim fotiek...ak zmazem foto v ulozisku ostava...nepomohlo zatial ani vypnut nahravanie na onedrive...niekedy to zmaze aj z uloziska niekedy nie...z onedrive zmazava jpg..dng nechava

- Oznacovanie fotiek niekedy zblbne ak ich chcem napr oznacit a pridat ako prilohu a to tak ze dotyk je posunuty a oznacuje ine foto...dlhsiu dobu mi to nerobilo mozno opravene

- Ak mam nastavene napr pre messenger iba oznamenie v akciach, bez bannera bez zvuku... prehra zvuk ak dojde sprava a mam stiahnutu listu... rovnako pocas hovoru

- Nefunguje live tile kalendara, potrebne nastaviť celodennu udalost, dlazdica sa rozbehne - Vyriešene

No a feature suggestion alebo co chyba z 8.1

- Onedrive nedokaze pripnut priecinok ako tile na plochu

- Onenote a ine office app podskrtuju diakritiku aj ked mam podskrtovanie v systeme vypnute a neda sa to vypnut nikde...plati to aj pre desktop app...je otravne mat nejake poznamky ktore nie su spisovne slova ale slangy skratky ci eng vyrazy a mat cervene more

- Šetrič batérie ani ulozisko nema live tile - datovy senzor ano

- Nastavenie jasu nemam ako na 8.1 to znamena z extras je vyhodeny a je v sekcii displej...nemozem nastavit posuvniky pre tmave prostredie a pre jasne...takze v tme to mam celkom tmave kdezto na svetle to zas nemam take svetle ako by som chcel...ak prepnem na manual tak pri 100% vidim na svetle prd pri automatickom vidim lepsie aj na 25% nez na 100% manual...divne
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvek od flemo »

Outlook (mail)
- ked si v notifikacnom centre zvolim notifikaciu konkretneho mailu, stane sa jedna z troch veci:
a) priamo sa otvori prislusna sprava - tak by to myslim malo byt
b) otvori sa uplne iny mailbox, zvacsa ten, ktory som posledne prezeral
c) otvori sa spravny mailbox, ale nie konkretna sprava

b) som uz nejaky cas nezaznamenal, mozno sa zmenilo na c)

- Notifikacne centrum - obcas nezobrazuje notifikacie. Zjavne tam byt maju, pretoze namiesto napisu "No notifications" tam je "X Clear all". Restart niekedy pomoze, niekedy nie.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvek od imperator »

Tym si mi len pripomenul nieco podobne a to ze ked mam pripnute onenote poznamky tak sa cas od casu stane... ze mi naskoci poznamka ale ina alebo tu ktoru som posledne pozeral - cize to bude bug na urovni odkazu z livetile ci notifikacie do pauznutej app - este otazka... pripisovat tieto bugy do mojho prveho postu tam sa to bude spajat pripadne odfajkovat ze "opravene v redstone" a pod ?
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvek od relouth »

Mne vadí jedine a to ak otvorim nejakú notifikaciu priamo cez banner,tak tam zostane obálka,akoby tam boli notifikácie.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvek od imperator »

Robi to u všetkého ci len u niečoho ?
invia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: ned led 11, 2015 14:46
Zařízení: lumia 930

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvek od invia »

Mne se to stava u messengeru, emailu a facebooku. Take se stava pokud mam vice zprav prectu jednu pres banner ostatni v appce v baneru zustanou ty notifikace jako neprectene.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvek od relouth »

imperator píše:Robi to u všetkého ci len u niečoho ?
Pouzivam len Messenger,takže neviem.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvek od imperator »

teraz som skusal messenger a funguje takto - mam viacero sprav v roletke...ked kliknem na konkretnu otvori messenger a ostatne zostanu ... ked kliknem na napis messenger tak odstrani vsetky hned ako vojde do messengera... zmizne aj obalka... skusal som velakrat...
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvek od relouth »

Detto. Ja som ale písal o otvarani z bannera.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvek od relouth »

Update,ak otvorim sms cez baner,obálka zmizne. Čiže Messenger sux
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvek od joeslovakia »

preco pri otvarani mailu vzdy otvori konto outlook? predym mi zobrazilo konto ktore som naposledy pozeral
mikepor
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2009 11:04
Zařízení: HTC Touch 3G-Dell Streak-Galaxy S4-Lumia 950XL

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvek od mikepor »

Aplikace Lidé: přiřazená melodie vyzvánění ke kontaktu funguje, přiřazený tón sms nikoli.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů