Android nástupce L820.

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Sareneth
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 28, 2016 16:06
Zařízení: Lumia 820

Android nástupce L820.

Příspěvek od Sareneth »

Ahoj, moje L820 se stále častěji seká případně samovolně restartuje tak je čas na nový telefon. WP už nechci tak koukám po androidu. Hodnotil bych se jako nenáročný uživatel který nebude hrát na telefonu hry.
Běžné použití sem tam nějaký hovor ale na tohle mám spíše služební.

Nároky:
Cena do 6000Kč
Distribuce - oficiální česká - šedivku z číny nechci.
Pamět - 2GB RAM, Interní 16GB, ideálně microsd slot
Baterka - nemám iluze že by mi vydržel déle jak 2 dny takže snesu i každodenní nabíjení.
Foťák - takové běžné občasné focení aby se na to dalo i dívat.
GPS aby byla přesná kvůli geocachingu případně navigace pro cyklovýlety pro orientaci.
LTE bych na tomto tel neměl úplně využití díky druhému telefonu.
Rozměr: 5 - 5,5"

Nápad: Asus Zenfone 2 Laser ale nelíbí se mi to tlačítko na zádech. Napadá mě ještě Honor 4x/Huawei P8 Lite, Acer Z630. Acer má asi nejlepší z nich baterku zase větší displej tak těžko říct koho sežere spotřeba dříve :tlem: .

Nejvíce se mi asi po stránce designu líbí P8 Lite mám radši hranatější telefony. Vhodná by byla i možnost Flip pouzdra. Děkuju
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: Android nástupce L820.

Příspěvek od kocicak »

Pokud nevadí absence LTE, tak doporučím xiaomi mi4 a dejte si tam čistý Android lollipop. Mám ho, spolehlivý jako nexus 5 a současně mnohem lepší výdrž.
newwes
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pát zář 26, 2014 21:20
Zařízení: iPhone 7

Android nástupce L820.

Příspěvek od newwes »

Už jsem tu jednou na takový dotaz psal:
Zopo ZP550 Speed 7C
Má ho dcera a spokojenost
vormen
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 02, 2013 19:10
Zařízení: Lumia 920

Re: Android nástupce L820.

Příspěvek od vormen »

Já jsem přecházel z l920 a koupil jsem Vodafone Smart Prime6, super telefon, ale malá RAM. Tak jsem koupil Ten Asus Laser a vydržel jsem s ním víkend a pak ho vrátil, neskutečně krám, jediná pozitivní věc je ten foťák. Balast co nejde odinstalovat/povypínat, baterka pořád vybitá. Ale hlavně, jelikož jsem přešel od MS a chci nadále využívat jeho služby, Asus má omezení ve FW, kdy neumožňuje při použití exchange účtu zobrazit z něho víc něž jeden kalendář. Největší tragédie je zvuk reproduktorů i sluchátka při telefonování, řekl bych, že horší kvalitu zvuku během telefonování jsem asi nezažil. Tak jsem ač nerad koupil Acer Z630. Balast až na jednu kapku pryč. Vychytávka jako plovoucí kalendář a kalkulačka je super. Baterka dva dny s přehledem, spíše víc. GPS rychlá, ale používám jen pro navigaci v autě. Citlivost WiFi velice dobrá. Zvukově je na tom dobře, ale určitě nic extra, telefonování ale konečně pěkně srozumitelně, nahlas, čistě. Ve skutečnosti vypadá telefon mnohem líp než na fotkách. Škoda je, že nemá 5" displej, přece je to už dost velký a v létě s ním bude problém.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů