Aliexpress objednávka

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
verity09
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 26, 2015 21:59
Zařízení: Samsung galaxy s4

Aliexpress objednávka

Příspěvek od verity09 »

Dobrý den.
Přednedávnem jsem si objednala z aliexpress samsung galaxy s4. Přišel, všechno docela v pořádku. Mobil úplně originál, plné příslušenství, foťák dobrý, funkce fajn. Jen mě v tu chvíli z nadšení nenapadlo zkusit z něj volat. Napsala jsem tedy pozitiv. recenzi. Pak jsem si i všimla, že není aktualiz. android a nejde mi volat. Zkoušela jsem to snad všem v kontaktech, ale nikoho jsem neslyšela, zkoušela jsem i prohazovat sim, ale problém je v zařízení. V mikrofonu to není, volala jsem si normálně přes skype s kamarády a vše fungovalo. Ale je zajímavé, že SMS mi posílat jdou. Nevíte, zda to nemůže být neaktualizovaným softwarem, nebo čím to je? Dala jsem za něj 4000 a vím, má blbost, jen vás žádám o radu.
Děkuji
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Aliexpress objednávka

Příspěvek od Jumbo78 »

1) tím originálem si nejsem jistý - s velkou pravděpodobností to bude fake (zkus při vypnutém telefonu spustit download mod pomocí kombinace volume down-home-power. Pokud tam budou čínské znaky, je to 100% fake)
2) vytoč *#06# a zkontroluj, zda sedí zobrazené IMEI s IMEI pod baterkou
3) viz 1 - nemusí podporovat české frekvence - zkus nastavit síť 2G (bude to někde v nastavení-sítě-mobilní sítě-režim)

P.S. Dotaz jsi umístila úplně blbě
verity09
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 26, 2015 21:59
Zařízení: Samsung galaxy s4

Aliexpress objednávka

Příspěvek od verity09 »

Díky za odpověď a omlouvám se, příště dotaz umístím správně.
IMEI se shoduje a jakmile jsem zmáčkla trojici tlačítek, naběhlo mi varování a cosi anglicky, že to co se chystám udělat může být nebezpečné pro nějaké aplikace, nebo tak něco a trojúhelníček s varováním... A změna režimu sítě na 2G volání nepomohla, stále jedna strana druhou neslyšíme.. :/
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 hostů