HTC Desire 820u DualSim ROM

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
armyc
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 28, 2005 20:02
Zařízení: HTC Desire D820u DualSim

HTC Desire 820u DualSim ROM

Příspěvek od armyc »

Zdravim borce nejen pres HTCecka!
Prosim, poradte mi. Koupil jsem si HTC Desire 820u DualSim z dalneho vychodu, Ciny. Konkretne na ETOTALK. ROMka je tak na 97% v cestine. BlinkFeed, napoveda atp samozrejme v CZ neni, rozsypanej caj hadr. Chtel bych tam nainstalovat nejakou "mezinarodni" ROMku. Na strankach HTC Dev je traba toto:
----------------------------
Desire 820 dual sim
HTC
WWE VNM (region)
CRC
3.10.28
v4.4.4 469 MB
1.03.425.1
----------------------------
Co ten region presne znamena? WWE - World Wide English? VNM - Vietnam??? :) Myslite, ze tam treba bude nainstalovany X jazyku vcetne cestiny?
Hlavne se obavam toho, ze az bude update na Android 5, budu to mit jen v cinstine a anglictine(to by ani tak nevadilo, ale cestina je cestina :) )
Jestli mate s necim podobnym zkusenost, napiste pls. Budu vam vdecnej.
Dik.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire 820u DualSim ROM

Příspěvek od koumes »

Jak vidis sam,v te tabulce je cela asie.Takze nez se do neceho pustis,hledej,je-li vubec nejaka WWE Rom.Jinak ani neodemykej bootloader a nedelej root.
Na xda toho moc neni,nove zelezo.
Takze cist a hledat a nevrtat se v tom,pokud nebude komplet reseni.A ohledne siti,2G,3G,4G,bude u nas fungovat jen neco.
armyc
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 28, 2005 20:02
Zařízení: HTC Desire D820u DualSim

HTC Desire 820u DualSim ROM

Příspěvek od armyc »

No WWE ROM tam prave je, jen proste nevim co je tam za jazyky. DualSim verze se u nas neprodava a ani prodavat nebude. Ja ale ziju v presvedceni, ze proste nejaka "mezinarodni" ROMka je(jak jsem posilal predtim) nebo bude :)
Telefon ma frekvence u 4G 900/1800/2100/2600 MHz, takze tam kde to ma, to fici... No a 2G 3G je bez problemu.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů