double tap to wake up

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
bindiz58297
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 09, 2014 16:40
Zařízení: Nokia Lumia 520

double tap to wake up

Příspěvek od bindiz58297 »

Ahoj, potřeboval bych trochu pomoct, jestli by to někdo dokázal. Má lumie spadla na zem,.... pukl digitizer v levém horním rohu (těsně nad tou částí, kde je přichycen k základní desce), tak jsem objednal z číny a strýc mi ho vyměnil, vše funguje, až na jednu věc,.... funkce double tap to wake up (prostě to pro probuzení mobilu dvojtým poklepáním). Hrál jsem si s nastavením, ale nic. Co myslíte? Je to bud blbě zapojené, nebo vadný díl a nebo softwarerová chyba? Jako na to, že by to byla hardwareová chyba mi příjde divný, protože jinak všechny ostatní dotyky fungují vpohodě :/
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

double tap to wake up

Příspěvek od htcjirka »

A přitom originál je tak levný a se 100% výsledkem, opět někdo chtěl ušetřit, koupil šmejd z číny a dobře, že je výsledek takový jaký je..
bindiz58297
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 09, 2014 16:40
Zařízení: Nokia Lumia 520

double tap to wake up

Příspěvek od bindiz58297 »

no,..... za original v servisu si řekli 1300, a za tenhle díl jsem dával 170, tak bych řekl, že to asi až tak levné nebude ;) (sorry, ale jsem student a vté době, kdy se to stalo jsem byl rád i zato, že jsem měl vůbec tyhle prachy),..... a může to teda být tím, že to je nějakej šmejd? ten díl od toho originálního byl úplně stejný, tak nevím no

A v servisu, kde byla kupovaná, tak řekli, že by to měnili i s displejem, takže +- 2000, takže kde je ta levnost toho dílu??
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

double tap to wake up

Příspěvek od htcjirka »

Original dil stoji kolem 500kc, takze za jistotu 100% funkcnosti se to vyplati mnohem vice.200kc pocitej za praci.
To, ze je stejny letmym pohledem, neznamena, ze je stejny i funkcne, vcetne průzoru proximity senzoru, na kterem je to tez zavisle.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

double tap to wake up

Příspěvek od SmetyCZ »

Já se teda divím, že za 170Kč to vůbec nějak funguje.
bindiz58297
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 09, 2014 16:40
Zařízení: Nokia Lumia 520

double tap to wake up

Příspěvek od bindiz58297 »

Ok, díky. A byl by si prosím ochoten mi sem dát aspon odkaz na nějakou stránku, ke bych mohl nový díl koupit? U nás ve městě máme jen dva takové servisy a ten autorizovaný by to měnil i s displejem a ten druhej chtěl za díl 800kč a za práci 500kč,... proto jsem také radši zvolil tu možnost z Číny, než aby si tady na mě takhle přivydělával....



Tak funguje to výborně až na tuhle deb**ní funkci -_- ,.... takhle s výměnou digitizeru mám už zkušenost a vždy vpoho, tak jsem doufal, že to bude i tady ok,...bohužel nevyšlo :(
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host