Váš názor na CUBOT S208

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

Váš názor na CUBOT S208

Příspěvek od Ingnition »

Zdravím,
jen tak procházím internet a ačkoliv nejsem zastánce levných telefonů s Androidem, zaujala mě jedna čína. Je jím telefon CUBOT S208, který se svojí cenou kolem 2 600 Kč se zdá být docela zajímavě vybaveným telefonem.

Otázkou je, co si o tomto mobilu myslíte? Jen tak se dívám po možnostech nového telefonu, protože už mám poměrně starý telefon a rád bych něco dočasného, než si pořídím daleko lepší a výkonnější telefon. A tak nějak jsem narazil na tento telefon, který nejenom že po vzhledové stránce není vůbec špatný (to jak už je kvalitativně zpracovaný už je věc druhá), ale myslím že i podle videí a fotek má v sobě čistý android? Tudíž lepší fungování by mohlo být zajištěné? Podle videí šlape docela dobře. Jenže zase to má jen 1 GB RAM a to mi přijde na Android docela dost málo.

Takže co si o něm myslíte, chci si pořídit Nokia Lumia 520 (každopádně, jelikož to píšu do Andorid sekce, asi budete stejně proti tomu OS :) ), ale pokud tohle bude v něčem lepší, tak bych možná jako pro dočasný telefon šel do něho? Fakt nevím :) Poraďte.

Telefon jsem našel třeba tady: http://www.ebay.com/itm/New-5-0-CUBOT-S ... 4d1cbf3cdb" onclick="window.open(this.href);return false;
panel
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv bře 26, 2015 22:31
Zařízení: Honor 3C

Re: Váš názor na CUBOT S208

Příspěvek od panel »

Odporucam sa kuknut na telefon Huawei Honor 3C. Ma sice zatial iba 4.2.2 android ale za tu cenu je to skvely telefon.

Mozem jedine odporucit. Ma vyladenu Rom a skoro vobec neseka (na to ze je tam Mediatek procesor).

2GB ram, GPS je velmi rychle, wifina je ultra citliva, ma LEDku na notifikacie, senzor na regulaciu jasu obrazovky, moznost ovladat teledon v rukaviciach.

Prevedenie je v pohode. Nic nevrzga. Nakupil som ho celej rodine ;)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Váš názor na CUBOT S208

Příspěvek od htcjirka »

Co se takhle kouknout jake je datum..
panel
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv bře 26, 2015 22:31
Zařízení: Honor 3C

Re: Váš názor na CUBOT S208

Příspěvek od panel »

Uz ma dostatocne sprdli v inom threade.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů