Nokia Lumia 520

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
bernto
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 08, 2014 8:41
Zařízení: Nokia

Nokia Lumia 520

Příspěvek od bernto »

Zdravim, mam takovej zasadni problem, dostal jsem sluzebni telefon lumii 520 a je to hrozny peklo ten windows, tusim ze to je asi zbytecne ane neda se tam nejakym zpusobem dostat android? Diky moc
patrabus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: čtv lis 08, 2012 20:30
Zařízení: Sony Xperia Z1 Compact White
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 520

Příspěvek od patrabus »

Opravdu nedá :tlem:
holt si budeš muset zvyknout, zas taková hrůza to není :idea:
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 520

Příspěvek od mimonaut »

Třeba ti budeme schopni / ochotni pomoci se tím peklo windowsem lépe sžít, když budeš mít zájem. Ono to vážně není tak zlé.. Já si třeba zažíval peklo na androidu, pak jsem zkusil windowsphone a po chvilce zvykání už bych se zpět nevrátil. Je mi líp. Méně problémů, méně vztekání, méně čekání, méně restartů..
bernto
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 08, 2014 8:41
Zařízení: Nokia

Nokia Lumia 520

Příspěvek od bernto »

Popravde mam asi uz 3 roky htc sensation a co prezilo :D takovejch padu atd, porad jede, vsechno fungovalo nou problem. Prijde mi ze si tam muzu nastavit vic veci a ze to usporadani je takove vic logicke aspon pro me... Neverim ze mi ta plastova nokie vydrzi nejakej pad :D uz jenom to menu nastaveni mi prijde dost neprehledne, nemluve o nepreheldnem hledani v kontaktech a to mi trvalo hodne dlouho prijit na to jak se uklada cislo do kontaktu.. kdo by tusil ze ulozit je tah prstem doprava.. divny:/ a adresar ve terym jsou kontakty mi prijde taky dost silenej.. ale to je asi muj osobni problem :D
bernto
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 08, 2014 8:41
Zařízení: Nokia

Nokia Lumia 520

Příspěvek od bernto »

mozna to je taky tim ze to je ta nejnizssi rada? bude to asi boj.. mozna to vyresim tak ze si dam simku do sveho founu a bude klid.. ale chci mu dat sanci :D
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia 520

Příspěvek od relouth »

wp je na kazdej rade uplne rovnaky..

mam ten fon,padol mi dvakrat..furt sa uplne rosypal..tj kryt, fon, a baterka zvlast na zemi :) ale presne to je to,preco sa fon nerozbil
naopak tam mas velmi odolne sklo proti poskriabaniu..akurat s tlakom nan to neprehanaj

hadanie v kontaktoch je vymyslene super..staci kliknut na "a" a otvori sa cela abeceda..cize hned si tam kde chces..

to ze sa uklada tahom prsta do strany ani netusim ze to tak funguje..ja ukladam klasicky cez edit
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů