Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Příspěvek od mimonaut »

to bude určitě mechanický problém. A paradoxně to může způsobit právě pouzdro, které třeba nemá přesný výřez. ať zkusí na den bez pouzdra, zdali to bude pokračovat. A zkusil bych i vyndat telefon z krytu (z té vaničky) a znovu ho tam dát, jestli není špatně nasazený kryt. Zkus i tlačítka, jestli se vracejí po stisku zpět.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Příspěvek od M.BoBo »

Za me si myslím, ze se jedna o negativum jednotné hlasitosti. Kdy ma zvuky na max, pote spustí aplikaci, kde stáhne hlasitost na 5 a tim se ji to upravi i pro vyzvaneni a to bude cele to "samovolné snižování". Alespoň je to můj tip;)
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Příspěvek od Carlosso »

Třeba ho vždy nějak "nešťastně" uchopí do ruky a omylem stlačí tlačítko na hlasitost.Být tebou udělám to jednoduše, prohoď si s ní na dva dny SIMky a mobil používej ty a to bez pouzder a podobně, jedině tak zjistíš jestli se něco děje s mobilem.Nějak se mi nechce věřit že by se sama snižovala hlasitost...Jó kdyby se zvuk vypínal úplně, nebo kdyby vypadával, blbnul atd...Ale že by se snižovala hlasitost...Jak jsem psal, zkus mobil nějakou dobu používat ty, to je to nejlepší řešení.
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Re: Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Příspěvek od Carlosso »

Tak jasné :) jde jen o to abys vyloučil vadu v mobilu...Good luck.
mceza

Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Příspěvek od mceza »

A "závada" vyřešena :-)

Jen připomenu, že telefon "sám od sebe" nastavuje hlasitost jen v případě jeho zapnutí z vypnutého stavu. Tam to dává na úroveň 15/30. Jindy není možné, aby se to samovolně měnilo. Ani neexistuje API pro změnu hlasitosti, takže toto nemůže dělat ani žádná aplikace.

Takže buď HW závada tlačítka nebo něčí nenechavé ruce :-)
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Příspěvek od Cheetah007 »

Souhlasi po restartu je tam puvodnich 15/30 na neco je to dobre ja bych vsak v nadchazejicim updatu na WP8.1 uvital ab to drzelo nebo se to nechalo v nastvi zvuku nejk prizpusobit, clovek na to snadno zapomene a hovor muze preslechnout....ta defaulni hrje u 520ky celkm potichu.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Re: Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Příspěvek od imperator »

Ja mam na 920tke bug ze po vytiahnuti z nabijacky mi stiahne hlasitost hovoru na 0/10 a niekedy aj celkovú hlasitost takmer na minimum - o tomto bugu som cital aj na zahraničnnom Nokia diskusnom fore...
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Příspěvek od Cheetah007 »

Tak mozna apdejtovat vse systemove vcetne audio co pujde prip hr u 520 takovy problem zatim nemam...chybka se vloudila a jiste reseni bude.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Příspěvek od imperator »

ja mam updatovane vsetko a proste sa mi to cas od casu stane...najprv som nevedel ze to je nabijackou az som googlil a potom sledoval ze ked dam telefon nabijat aku mam hlasitost a ked ho odpojim aku mam...ono hlasitost pri hovore ze sa mi znizi to by som aj prezil pretoze zdvihnem hovor a ked nic nepocuj tak pridavam hlasitost to je ok...ale ked mi znizi systemovu hlasitost to uz je trapas...lebo zmeskam hovory atd... :-/ nastastie mi chodi vela sprav a ked nepocujem pipnutie tak hned urobim napravu...ale co ostatni pasivnejsi pouzivatelia ? bohuzial ani po amber a black neprisla naprava...aspon ze sa mi uz nepripaja a neodpaja od bezdratovej nabijacky...to bol dalsi bug :-/
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Příspěvek od Cheetah007 »

No tak reportovat to ms cim vic lidi to udela, tim je vetsi sance ze to v nejake drobne aktualizaci, nebo 8.1 napravi ale myslim ze uz se tak stalo a nezbyva tedy nez cekat.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Příspěvek od imperator »

hej no podla mna malo ludi odsledovalo to ze to je po odpojeni z nabijacky
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Lumia 520 - sama sa znižuje hlasitosť zvukov

Příspěvek od Cheetah007 »

Kdyz se vratim k l520 tak hlasitost se nastavi na defaultni uroven (vlastnost WP) myslim ze je to 15/30 jen po restartu/ vyp./zap. jinak se mi to nikdy nestalo ani po odpojeni z nabijecky, jak s puvodnim FW tak po naslednem OTA updatu na Black.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů