iPhone 3G Data+Aplikace

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Odpovědět
harmiczek
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 27, 2013 14:23
Zařízení: Vodafone Smart 2

iPhone 3G Data+Aplikace

Příspěvek od harmiczek »

Zdravím podědil jsem iPhone 3G 16GB,problém je že má poškozený dock konektor a po připojení k počítači ho to nenajde. Proto se chci zeptat jak ho připojit i iTunes jestli nějak pomocí bluetooth/wifi to jde nebo jak,abych mohl na dálku instalovat app pokud to vůbec jde. Také jak tam natáhnout hudbu. Také jsem tam zkoušel nainstalovat facebook a instagram přez appstore a psalo mi to že potřebuji ios4.3 a 5 přičemž já mam 4.2.1,jak tam mam dostat novější ios nikde jsem tam nenašel nějaké vyhledání aktualizace jako vím že je to u androidu,případně jak tam tu aplikaci dostat,jestli například starší verze pro starší ios atd. Také mi kamarádka říkala že si budem moct psát přez iMessage ale já tam nic takovýho nenašel a ani v iTunes,nevíte co myslela? Děkuji.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

iPhone 3G Data+Aplikace

Příspěvek od Simon »

Novejší IOS nedostaneš... ale novejší už ne...
No neco jako Mesenger nebo jak to je...tak to tam je na FB správy...
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: iPhone 3G Data+Aplikace

Příspěvek od mberdych »

IPHONE 3Gs oficialne podporuje i OS 6.1.3, tedy poslední, 3G maximálně 4.2.1
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

iPhone 3G Data+Aplikace

Příspěvek od Simon »

Hop, oprava..vďaka za opravu mberdych :)
Btw. a nabíja ti to keď ti to nenájde v PC? Máš najnovší iTunes? (blbá otázka viem,)
A pokiaľ ti to nejde tak to máš blbé ja na Ipode 2G mám aplikace pořád, nemazal sem je protože sem vedel že naz5 bych je už asi nedostal :) pre staré zariadenia jednoducho končí podpora...Jedna z možností ako tam naťahať aplikácie je Jailbreak.. ale to ti neradím, kedže je to warez... :)
harmiczek
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 27, 2013 14:23
Zařízení: Vodafone Smart 2

iPhone 3G Data+Aplikace

Příspěvek od harmiczek »

Ano nabíjí,iTunes sem stahoval včera takže pokud dnes nevyšla nový verze tak ano mám aktuální. Chtěl bych alespoň abych mohl kouknout z mobilu na facebook,instagram a poslouchat hudbu,nic víc nevyžaduju,jenže ani to nejde. Přitom facebook v tom telefonu byl než došlo k hardresetu.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

iPhone 3G Data+Aplikace

Příspěvek od Simon »

Tak je možnosť chodiť cez safari na FB...Úprimne neviem či je možnosť nejakého restoru a keď tak asi jedine cez iTunes v ktorom bol I 3G vedení a kde sa sťahovali aplikácie atd...
Jinak než cez iTunes pesničky do toho nedostaneš :)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: iPhone 3G Data+Aplikace

Příspěvek od mberdych »

Ano, restore jedine s pomoci iTunes, stary iOS pres ne vyzaduje aktivaci.
harmiczek
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 27, 2013 14:23
Zařízení: Vodafone Smart 2

iPhone 3G Data+Aplikace

Příspěvek od harmiczek »

Tak jsem nakonec zjistil že telefon sice ukazuje že nabíjí ale během 3h baterka furt stejně takže se asi nenabíjí takže pořídím novej dock conector,přesněji http://aukro.cz/original-komplet-spodni ... 13956.html" onclick="window.open(this.href);return false; .
harmiczek
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 27, 2013 14:23
Zařízení: Vodafone Smart 2

iPhone 3G Data+Aplikace

Příspěvek od harmiczek »

Tak už mam telefoopravený ale předtim se mi ho povedlo vždycky nachvíli k počítači připojit ale hned se zase odpojil byl tam špatný kontakt,ale s novým dockem a novým kabelem ho připojím k PC a nic se nestane,předtim vydal zvuk normálně že připojeno a odpojeno ale teď neudělá ani to,jak kdyby ho počítač ignoroval,mam Win8,co s tím? zkoušel jsem jak USB2.0 tak 3.0 neboť na notebooku mam obojí a nic,nejspíše to bude ale chyba jen v ovladačích že ho nějak ignorujou jen nevím co s tím,nějaká rada? Doufam že v mobilu to nebude když předtim s špatným dock konektorem se to povedlo ale s novým ne-e. Celkově jsem v iTunes nenašel někde něco co by mi zobrazovalo zařízení,jenom obchod s aplikacema a multimédiama 2 velký stránky nic víc,doufám že stačí to odsud - http://www.apple.com/cz/itunes/" onclick="window.open(this.href);return false;
Protože když koukám na návody tak tam maj vzhledově úplně něco jinýho např. http://jablickar.cz/jak-nahrat-hudbu-do ... ci-itunes/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak přez PC se mi iPhone ani nenabíjí v nabíječce ale bez problémů,může to znamenat že je problém v HW nebo ho prostě jen počítač nedetekuje a tak mu ani nedovolí se připojit?
harmiczek
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 27, 2013 14:23
Zařízení: Vodafone Smart 2

iPhone 3G Data+Aplikace

Příspěvek od harmiczek »

Tak se mi včera nějak zázračně připojil a syncnul sem to jen jsem zjistil že wifi sync je od iOS5 takže musím stejně po kabelu ale chtěl jsem si tam teda po kabelu natáhnout věci ale asi po 10min se mobil odpojil a už ho zas pc nemůže najít,teď jsem zkoušel ho resetnout když je na kabelu (home+vypínací) a píplo to jako že se připojil tak sem to pustil a telefon se zase odpojil a napsalo to že se zařízení nenainstalovalo správně v PC. Nějaká rada?
Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti