Nový 'Windows Phone Dev Center' a jeho funkce

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Odpovědět
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Nový 'Windows Phone Dev Center' a jeho funkce

Příspěvek od Martin Suchan »

App Hub byl o víkendu kompletně překopán jako příprava pro Windows Phone 8. Obsahuje teď mraky nových funkcí.

Nyní je třeba možné publikovat aplikace ze 115 zemí včetně Slovenska a publikovat je pro 191 zemí!
Byly přidané statistiky o počtu stažení free verze, placené, trialu, bety... Možnost vyplácení peněz přes PayPal, možnost nastavit různou cenu u různých zemí, možnost mít "tisíce" lidí pro testovaní beta aplikace.
Dále jen pro WP8: InApp Purchases, možnost nahrát více XAP pro různá rozlišení a další.
Je to MNOHO :)

http://msdn.microsoft.com/en-us/library ... p/jj206713" onclick="window.open(this.href);return false;
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

Nový 'Windows Phone Dev Center' a jeho funkce

Příspěvek od hujer »

Hm, tak je to o něco lepší než to bylo, ale pořád si myslím, že to mohlo být lepší.

Navíc, nevím proč, ale po přihlášení to po mě zase chce vyplnit nějaký "Tax profile" a W-8BEN formulář atd. Zároveň se tváří, že nemám vyplněn účet pro platby atd. Vše jsem už samozřejmě jednou dělal, asi před rokem, a platby do teď normálně chodily atd. Takže nechápu co šaškujou.

Máte taky někdo podobnou zkušenost?
Igor Kulman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 228
Registrován: stř bře 28, 2012 12:46
Zařízení: ano

Nový 'Windows Phone Dev Center' a jeho funkce

Příspěvek od Igor Kulman »

Rovnaký problém, naklikal som znovu ten daňový formulár ale musím znovu zadať údaje o banke, nechce mi to overiť email a dokonca to píše, že mi účet končí 9/27/2012, a to som sa registroval len pred 4 mesiacmi
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

Nový 'Windows Phone Dev Center' a jeho funkce

Příspěvek od hujer »

Mi se to dnes, po včerejším znovuzadání údajů o bance a vyplnění w-8ben formuláře tváří konečně slibně.
V sekci Account mám napsáno: Expiration = None
Nicméně v sekci Account - Phones vidím u svého telefonu správnou dobu expirace Dev účtu.

PS. To první možná bude expirace "nalinkované" platební karty nebo tak něco, jelikož volba "Edit your billing information." mě hodí do správy fakturace a účtu MS.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Nový 'Windows Phone Dev Center' a jeho funkce

Příspěvek od Martin Suchan »

Psali, ze probiha migrace bank/VAT info z predchoziho App Hubu a mela by byt hotova do konce tydne.
Jinak novinka v novem Windows Phone Dev Center - pokud chcete vystavit placenou aplikaci, tak je treba uz mit vyplnene udaje o vyplaceni penez a/nebo zadane udaje pomoci W-8BEN formulare, jinak muzete publikovat max. free aplikace
Odpovědět

Zpět na „Programování a vývoj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů