Pády Nexusu

Diskuze věnovaná referenčním Android smartphonům modelové řady Nexus (6P, 5X, 5…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Leffi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: ned srp 17, 2008 1:22
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus

Pády Nexusu

Příspěvek od Leffi »

Zdravim,
Mel bych dotaz na majitele Galaxy Nexusu, jez uz maji Romku na 4.0.2. Koupil jsem telefon pred dvema dny a hned pri prvnim startu jsem telefon aktualizoval. Vsechno probehlo ok, ale nyni pozoruji obcasne samovolne restartovani telefonu. Stalo se to vetsinou pri pouzivani ruznych aplikaci (mapy, prohlizec,atp), takze soudim ze jimi to nebude. Ovsem se nabizi otazka, zda je to Romkou nebo telefonem? Restartuje se telefon i nekomu z vas? Pripadne nevite o tom neco vic?
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Pády Nexusu

Příspěvek od YAMATO »

Za měsíc a něco, co mám Galaxy Nexus, se mi samovolně nerestartoval, neseknul atd. ani na 4.0.1, ani na 4.0.2. Z mého pohledu je to nejstabilnější stroj co jsem kdy měl či zkoušel.
Uživatelský avatar
Leffi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: ned srp 17, 2008 1:22
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus

Re: Pády Nexusu

Příspěvek od Leffi »

hmm, takze asi pockam na 4.0.3 a jestli se to bude opakovat i potom, tak ho asi prozenu reklamaci. Protoze jakykoliv samovolny restart je nemila vec.
Pabo
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 10, 2012 15:30
Zařízení: HTC Evo 3D

Pády Nexusu

Příspěvek od Pabo »

bude brzy rovnou 4.0.4
hoho1602
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 18, 2012 15:05
Zařízení: Galaxy Nexus

Pády Nexusu

Příspěvek od hoho1602 »

Galaxy Nexus mám 2 měsíce a za tu dobu se mi samovolně resetoval přesně 4x. Vždy při používání nějaké aplikace. Mám pocit, že pokaždé jiné. Jeden reset za 14 dní mne nechává zcela chladným...
Uživatelský avatar
Leffi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: ned srp 17, 2008 1:22
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus

Re: Pády Nexusu

Příspěvek od Leffi »

Jj, vzhledem k tomu, ze jsem se na to zameril a vzdy to pozoroval rovnez pri pouzivani ruznych app, tak jsem se take uklidnil.
Odpovědět

Zpět na „Nexus telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů