spustenie tabletu bez updatovania

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
MarianSK
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 20, 2012 20:55
Zařízení: blackberry playbook

spustenie tabletu bez updatovania

Příspěvek od MarianSK »

dobry den
pred nedavnom som si kupil blackberry playbook, zapol som ho a tam sa mi objavilo menu nastavenia, zem, jazyk, vytvorenie ID, potom mi nabehla moznost updatovania, nastal problem kedze sa nachadzam v krajine, kde internetove pripojenie raritou a tym padom mam velmi slaby signal, takze pri opakovanych pokusoch (mozno 100) mi stale vypadava net, takze aktualizaciu nemozem dokoncit. momentalne ked zapnem tablet, tak mi ukaze len moznost vyberu Wi-Fi siete a ked ju vyberiem, tak uz len aktualizaciu. vedel by mi niekto poradit, ci mozem tablet spustit aj bez aktualizacie? ked ho napojim na pc, tak ho rozpozna ale nepripoji sa k tabletu. som uz zufaly, dakujem za pomoc
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

spustenie tabletu bez updatovania

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Zkus zapnout na PC BB Desktop Software a připojit k PC vypnutý PlayBook. Mělo by ti v BBDS naskočit takové okno, které oznámí, že se nepodařilo připojit k PlayBooku a máš tam 3 tlačítka: Opakovat, Aktualizovat, Zrušit. Stiskni Aktualizovat, měla by se ti stáhnout aktualizace přes PC, po úspěšné instalaci se PlayBook sám zrestartuje, znovu ho připoj k PC, pokud to najde nějakou další aktualizaci, tak nech nainstalovat (ta druhá už by měla mít jen 20 MB), opět restart a odpojit. Pak už by měl být PlayBook plně funkční.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 2 hosti