Britex - servis telefonů

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Baset
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte led 15, 2013 14:17
Zařízení: Asus Padfone 2 , Galaxy S , Galaxy Note

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Baset »

Naprostý souhlas ... :twisted: :wink:
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Britex - servis telefonů

Příspěvek od dwbmb »

Teď z přítelkyně (která ho prakticky používá, já jsme si musel mezitím koupit telefon nový, zatímco můj byl přes dva měsíce neustále opakovaně v Britexu) vypadlo, že od té doby, co ho má (tedy od té doby, co přišel opravený z Britexu) na telefonu nejdou vibrace. Vlastně byla překvapená, že by vibrace jít měly. Takže můžu jen předpokládat, že šikulové v britexu prasácky napájeli flex s motorem na novou PCB a motor nejede. Nemám na to nervy, dnes jsem se domlouval v ceskyservis, vezmou mi to tam.

EDIT:
Tak z českýho servisu mi ještě ten den, co sem jim tam telefon hodil, napsali, že mi to neopravěj, že je to z šedivýho dovozu a že jim zaplatím 300 za diagnostiku. Telefon koupený v alze, ke kterýmu jsme jim dal i doklad :D :D :D Tohle je vážně země komediantů. No nic, budu muset zavolat do Samsungu, ať mi poradí, kde mi záruční opravu udělají.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Když je koupený v Alze, doneste ho tam. Není vaše starost řešit, co s tím prodejce udělá a jak.
bj30
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned pro 19, 2010 13:34
Zařízení: SGS3 + BBB9000

Britex - servis telefonů

Příspěvek od bj30 »

Jednu story s Britexem mám taky.

Pořídil jsem si novou S3jku. Pracuji pro operátora, přišla mi na jeden z našich obchodů. Do tel jsem hned na místě vložil sim a dal se do nastavování. Nicméně telefon ale zamrzl, restartoval se a konec. Chvíli blikal, nakonec umřel uplně. Nechal jsem ho tedy poslat na reklamaci. Upozorňuji že telefon nikdy neopustil prodejnu a ani stolek prodejce. Je na to minimálně 5 svědků.
Z britexu se telefon vrátil po cca 14 dnech, orýpaný od šroubováku, poškrábaný s protokolem: reklamace neuznána, oxidace, vniknutí tekutiny, oprava 10000,- . Naštěstí se do případu vložili nadřízení a vydupal se pro mě nový telefon... Nicméně se nedokážu uplně představit, co bych dělal jako běžný zákazník...

Proto za mě nikdy nic, co má jako servis britex.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Britex - servis telefonů

Příspěvek od M.BoBo »

bj30: zajímavá story, a pan Straka dělá již mrtvého brouka..
běžný zákazník nemá právo poté uplatnit reklamaci, a po zamítavém kroku je beznadějný, nefunguje ani podání stížnosti na čoi, ani prověření soudním znalcem..
Pane Strako, pokud toto čtete, a můj Samsung se k vám schodou nešťastných okolností podívá, tak se hodně snažte, vše důkladně zdokumentuji, a pokud bude stav telefonu jiný->horší při převzetí, tak si udělám čas na to za Vámi osobně zajet!
bj30
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned pro 19, 2010 13:34
Zařízení: SGS3 + BBB9000

Britex - servis telefonů

Příspěvek od bj30 »

M.BoBo: ono celkově těch story, které mají zákazníci, jsou tisíce, prodejci by mohli vyprávět...

"Sranda" byla, když si jeden zákazník také pořídil videozáznam vady a předání reklamace (telefon byl téměř jako nový)... a telefon se vrátil zpět poničený, poškrábaný a s "závada se neprojevila"

Takže asi tak...
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od dwbmb »

pavelbures píše:Když je koupený v Alze, doneste ho tam. Není vaše starost řešit, co s tím prodejce udělá a jak.
Když to donesu do alzy, tak to trvá měsíc (ono týden trvá, než to odešlou do servisu, týden jim tam pak leží po přijetí atd..) a pošlou to do Britexu, čemuž se chci vyhnout v první řadě.

UPDATE:
Trošku mi vytekly nervy, ale i tak jsem v klidu odepsal českému servisu, že nechápu, jak došli k takovému závěru, zvláště, když jsem jim při předávání k reklamaci dodal doklad o koupi od autorizovaného prodejce (Alza.cz) a že budu muset zavolat do centrály Samsungu, kde mi teda budou schopni telefon opravit.
UPDATE 2:
No tak mi dnes odepsali zpět, že se omlouvají a jedná se o záruční opravu. (prý info o šedivce pochází z databáze IMEI Samsungu, takže tady má bordel spíše Samsung než Český servis - tímto se jim omlouvám). Takže zatím dobrý :)
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Lucifero »

Tak včera jsem musel bohužel můj Note 10.1 předat zpět Vodafonu s popisem vad, když mi bylo zděleno ,,zašleme do servisu Britex" málem mě omylo :-( Asi už tuším, jak to dopadne :-(
Takže cca za měsíc, tady očekávejte další příspěvek :evil:

Tak dnes jsem měl sms o vyřešení. Dorazím do Vodafone a byl jsem velmi překvapen ... reklamace proběhla v pořádku a záruka uznána. Vypadá to, že se podmínky v Britexu zlepšili. Rychlost skvělá, jak vidíte necelé dva týdny a žádný problém s indikátory vlhkosti. Takže Britexu děkuji za rychlost a jejich práci.
Martin138
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 10, 2013 22:35
Zařízení: Nexus S

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Martin138 »

Dnes jsem navstivil prodejnu retezce s prodejem elektra s tim ze si koupim SGS 4 . Snad poprve jsem narazil na prodejce ktery se mi snazil rozmluvit koupi telefonu Samsung a to prave kvuli reklamacim od spolecnosti Britex . Pridal par nepeknych historek ohledne jeho zkusenosti s Britexem a reklamacemi .
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Britex - servis telefonů

Příspěvek od dwbmb »

Český servis nakonec úplně bez problémů, telefon opravený a to tak, že opravdu opravený, nejen vyresetovaný. Takže Samsung možná i jo, ale člověk si musí vybírat servis sám a nespolíhat se na to, kam to pošle prodejce.
crash
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 05, 2013 10:40
Zařízení: galaxy i9250

Britex - servis telefonů

Příspěvek od crash »

Zkušenosti s Britexem.

Technik při přijímaní v Mobilpohotovosti si napsal do protokolu, že mi telefon upadl, jenom po zběžném prohlédnutí i proti mému protestu, že je telefon odřený od klíčů. Technik má asi diplom z mechaniky materiálů.
Závady: vysvícený AMOLED a nefunkční nabíjení.

Telefon poslali do Britexu, kde čekal na náhradní díl přes 3 neděle a pak za jeden den opraveno->vystupni kontrola->vydano a prilozeno sledovaci cislo od DPD.

Vsechny zavady uznali a opravili, spadnul mi balvan nalozenej na tatre ze srdce.

Reklamacni doba v britexu 25 dni.

Mam jeste HTC Desire, na ktery jsem si objednaval v tu samou dobu digitizer, prisel mi z ciny za tyden bez hrazeni postovneho. Amater jako ja si opravil telefon o 14 dni rychleji nez profici z britexu.

Zkusenosti s VSP Data:
Telefon pokazde opraven rychlosti na ceske servisy nevidanou. Pondeli podano ->Ctvrtek opraveno a vydano me osobe. Darek pribalen.
Nikdy nikdo neresil jestli telefon upadl. Asi tam nemaji techniky s diplomem ze strojni fakulty jako v mobilpohotovosti:)

Druha reklamace HTC desire byla podana tyden po vyprseni 2 lete zaruky. Slecna pri prijamni se na mne usmala a rekla ze to zkusime na zaruku. Vyvalil jsem bulvy a pokyval ze urcite souhlasim.
Telefon prisel opraveny v zaruce. Darek opet pribalen. Usmivajici se slecna. Nemel jsem slov.


Zhodnocení

VSP Data by melo dostat cenu za pristup k zakaznikum, zavadi novy standard, ktery v cechach nema obdoby.

Z Britexu jsem zklamany vylozene nebyl. Jen vyuzili pravo protahnout zaruku skoro na maximalni dobu, nechali si pet dni, aby opravu urcite stihli.

MobilPohotovost: pri prebirani telefonu byla citit trochu arogance.

Jaky telefon si vyberete Vy? Kdyz se budete rozhodovat mezi HTC a Samsungem?
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od mberdych »

Jednoduche, HTC :-) samsung never.
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Britex - servis telefonů

Příspěvek od mahon »

Určitě budu zase brát Samsung protože na reklamace už to nemusíte posílat do Britexu.Novinka s překvapením http://web.vspdata.cz/cs/samsung" onclick="window.open(this.href);return false; :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Britex - servis telefonů

Příspěvek od htcjirka »

Tleskam,velice dobra zprava pro majitele Samsungu.
kmeto88
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 16, 2013 17:56
Zařízení: Sgs4

Britex - servis telefonů

Příspěvek od kmeto88 »

Zdravím.Moja skúsenosť je,zemoja SGS4 mi sice spadla,ale fungovala stale bez problémov.Až som ho po 20 dňoch reštartoval.Po následnom zapnutí mi zmodral displej.Mobil stále fungoval,ale na ten displej sa nedalo pozerať.A tak putoval na reklamáciu do predajňe,ktorá mobil poslala do Britexu.Za 4 dni volali,ze je to na výmenu displeja mojim zavinením.Bola na to tak nejak pripraveny a tak som povolil výmenu za cca 4000 kč.No za ďalšie dva dni telefón,že sa objavila skrýtá závada na systémovej dosky.Oprava 7200 kčA to samozrejme na moje tričko,aj keď je to skrytá závada.A tak sa pýtam...Identifikáciu chyby vraj prevádzajú najmodernejšími technológiami,tak ako je možné,že to objavili až po výmene displeja?Alebo snáď pochybenie technika,pri výmene displeja a následne vyk***enie dosky jeho šikovnosťou.Ja a iný technici v inom autorizovanom servise majú na to svoj názor,ktorý budem riešiť svojou cestou.Tak to je moj príbeh.
kmeto88
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 16, 2013 17:56
Zařízení: Sgs4

Britex - servis telefonů

Příspěvek od kmeto88 »

Presne tak.Toto mi bolo zdelené v inom servisnom stredisku.Bude to chyba technika.Ale to sa bude riešit právnou cestou.Predsa len to nie je lacná hračka.A chciet skoro 10000 kč za skrytú závadu je z ich strany ubohé.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od mberdych »

Proto Samsung nikdy. Stejne kdokoli jiny, kdo trva na Britexu, tedy treba operatorske iPhony. Kdyz iPhone, tak jedine z apple storu. Clovek holt musi take resit, co bude delat, kdyz se to rozbije.
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Britex - servis telefonů

Příspěvek od mahon »

mberdych
Četl jsi vůbec předchozí stránku ? Do Britexu se to už posílat nemusí.
Nevím proč ale když vidím to rozkouslé jablko tak mi přejde mráz po zádech :tlem:
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od mberdych »

Aj, sorry, to jsem prehledl.

S japkem to nesouvisi, komentar smeroval k tomu, ze CZ japka od operatoru musi k Britexu.

Dobre, ze samsung uz nemusi.
kmeto88
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 16, 2013 17:56
Zařízení: Sgs4

Britex - servis telefonů

Příspěvek od kmeto88 »

Toto je moja prvá a posledná skúsenosť s Britexom.Po jej doriešení a niekedy v budúcnosti prípadnej oprave,už Britex nikdy!!!
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 hostů