Britex - servis telefonů

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
britex.straka
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte úno 19, 2013 15:51
Zařízení: i9300

Britex - servis telefonů

Příspěvek od britex.straka »

htcjirka píše:Britex ma hodne posramocenou povest a to pravem,nesveril bych jim na opravu ani kalkulacku,tento hezky vedeny email to urcite nezachrani.Konkretni veci reste radeji pres email a schovavejte si veskerou komunikaci,i z telefonich hovoru s nimi,umi pekne mlzit a veci prekrucovat.Na forech budou delat pomalu jeziska.
Dobrý den,
pokud máte konkrétní problém, tak mne kontaktujte na email [email protected] nebo [email protected] ať můžeme vyřešit. Pokud zde píšete všeobecně, tak Vaše tvrzení je nepodložené a informujete zde nepravdivě.

Pavel Straka
Customer care Manager
BRITEX-CZ, s.r.o.
Milady Horákové 125
272 01 Kladno
Czech Republic
Phone: +420 312 242 416-9
Mobile: +420 777 717 009
e-mail: [email protected]
facebook: BRITEX-CZ
britex.straka
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte úno 19, 2013 15:51
Zařízení: i9300

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od britex.straka »

Jumbo78 píše:Já bych rád, aby pán z Britexu zareagoval na můj příspěvek, když už jsem zde dal IMEI, které tak moc chtěl. Klidnĕ celou peripetii rozvedu...
Prosím kontaktujte mne na [email protected] ať Vám mohu oficiálně podat vysvětlení.Zde není vhodné místo uvádět citlivé informace o Vašem telefonu.Neboť bychom se mohli dostat do střetu se zákonem. Po mém vysvětlení můžete zde uvést Váš poznatek a zkušenosti se servisem BRITEX-CZ s.r.o. Děkuji Vám

Pavel Straka
Customer care Manager
BRITEX-CZ, s.r.o.
Milady Horákové 125
272 01 Kladno
Czech Republic
Phone: +420 312 242 416-9
Mobile: +420 777 717 009
e-mail: [email protected]
facebook: BRITEX-CZ
britex.straka
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte úno 19, 2013 15:51
Zařízení: i9300

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od britex.straka »

Jumbo78 píše:Já mám s Britexem hodně špatnou zkušenost. Reklamoval jsem SGSI a až napotřetí uznali, že tam je závada - musel jsem tam poslat video, co to dělá - jinak vždy provedli jen factory reset a flash ofiko ROM. Když se mi telefon vrátil po výměně desky, tak místo vodafone ROM tam byla od t mobile :) Kluci ve vodafonu z toho byli na mrtvici ;) Byl jsem hodně nasr...j ...
Dobrý den,

kontaktujte mne na [email protected] ať mohu prověřit Vaší stížnost a reagovat tak na Vaší zprávu.Děkuji Vám

Pavel Straka
Customer care Manager
BRITEX-CZ, s.r.o.
Milady Horákové 125
272 01 Kladno
Czech Republic
Phone: +420 312 242 416-9
Mobile: +420 777 717 009
e-mail: [email protected]
facebook: BRITEX-CZ
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Britex - servis telefonů

Příspěvek od htcjirka »

britex.straka píše:
htcjirka píše:Britex ma hodne posramocenou povest a to pravem,nesveril bych jim na opravu ani kalkulacku,tento hezky vedeny email to urcite nezachrani.Konkretni veci reste radeji pres email a schovavejte si veskerou komunikaci,i z telefonich hovoru s nimi,umi pekne mlzit a veci prekrucovat.Na forech budou delat pomalu jeziska.
Dobrý den,
pokud máte konkrétní problém, tak mne kontaktujte na email [email protected] nebo [email protected] ať můžeme vyřešit. Pokud zde píšete všeobecně, tak Vaše tvrzení je nepodložené a informujete zde nepravdivě.
Jiz jednou jsem vasi firmu v minulosti kontaktoval,dockal jsem se akorat nepeknych emailu a jednani.Vy to jiz nyni nezachranite.Pro me to jest uzavrena kapitola.Blafat co je nepravdive Vam ani neprislusi.Sami chcete neco "podkladat" a druhym napisete:

"Zde není vhodné místo uvádět citlivé informace o Vašem telefonu.Neboť bychom se mohli dostat do střetu se zákonem."

Klasicke alibisticke reci.Zde by akorat vylezla pravda na povrch u nekterych pochybnych pripadu a to samozrejme nechcete pane "jezisku".
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Jumbo78 »

Vážený pane Strako.

Tímto Vám uděluji souhlas, uveřejnit zde na fóru jakékoliv informace týkající se mé záruční opravy telefonu Samsung galaxy S i9000, výše uvedeného IMEI.

S pozdravem

Jan Huplík
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od dwbmb »

Jumbo78 píše:Já mám s Britexem hodně špatnou zkušenost. Reklamoval jsem SGSI a až napotřetí uznali, že tam je závada - musel jsem tam poslat video, co to dělá - jinak vždy provedli jen factory reset a flash ofiko ROM. Když se mi telefon vrátil po výměně desky, tak místo vodafone ROM tam byla od t mobile :) Kluci ve vodafonu z toho byli na mrtvici ;) Byl jsem hodně nasr...j ...
To je v podstatě to samý, jako můj první zakládající příspěvek :D Já tam dostal od britexu dokonce nadělenou nějakou slovenskou ROM, po resetu mám vše nastavené na slovenštinu. Pak je taky na ko**t, že po výměně desky je třeba zadávat nové licenční číslo (licence WP je vázaná na HW). To už není vina servisu, ale třeba jen informace o tom, že toto nastane a jak se má řešit, by se určitě hodila. Strávil sem dvě hodiny telefonováním snad až do bílýho domu, než jsem zjistil, kde mi vygenerují novou licenci.
britex.straka
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte úno 19, 2013 15:51
Zařízení: i9300

Britex - servis telefonů

Příspěvek od britex.straka »

Dobrý den,

je zde velká diskuze na téma autorizovaný servis Britex. Rád bych na Vaše podněty reagoval, Avšak Vás všechny zůčastněné prosím o konkrétní případy. Respektive stačí zaslat dotaz,stížnost,podnět apod. přiložit číslo servisního listu (vpravo nahoře) a já se pokusím co nejpodrobněji a nejrychleji zdůvodnit proces opravy. V případě pochybení z naší strany bude zjednána náprava.V opačném případě popíši důvod.
Pokud nechcete některé případy zde rozebírat není nic jednoduššího než-li mne kontaktovat na [email protected] nebo na [email protected] . Jsem připraven za naší společnost změnit obraz a být Vám napomocen při řešení dotazů či reklamací. Pojďme tedy hovořit konkrétně nebo mi rovnou zavolejte v pracovních dnech na uvedených číslech popřípadě facebooku či twitteru.Pak zde můžete napsat reakci a zkušenost.Ve vší úctě autorizovaný servis čehokoliv nebude nikdy oblíben již proto, že reklamujete něco co se Vám líbí a co kupujete. Avšak je na čase být Vám za naší společnost Britex-CZ s.r.o. blíž, poradit, pomoci i podpořit :)

Děkuji Vám všem



Pavel Straka
Customer care Manager
BRITEX-CZ, s.r.o.
Milady Horákové 125
272 01 Kladno
Czech Republic
Phone: +420 312 242 416-9
Mobile: +420 777 717 009
e-mail: [email protected]
facebook: BRITEX-CZ
twitter: @BRITEX-CZ
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Simon »

"Super prístup" pane Strako :) Oháňate se stále tým istým aby vás kontaktovali ale k iným veciam sa nevyjadrujete. Stále omielate to isté.
Jumbo78 alias Jan Huplík vám niečo zdelil a vy ste to odignorovali a stále píšete to isté. Takže váš prístup hovorý za všetko...mali by ste sa naučiť na spamäť iné frázy inak vám obchodovanie nepôjde. :)
Dali vám konkrétne prípady, reagujete stale dookola to isté ať vás kontaktují mailem...

Už po tejto diskusií viem že váš servis nenavštívim a priateľke doporučím iný. :)

Prajem pekný deň, R. Simon...
britex.straka
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte úno 19, 2013 15:51
Zařízení: i9300

Britex - servis telefonů

Příspěvek od britex.straka »

Nevím Simon jestlí Vám něco říká zákon o ochraně osobních údajů.Pokud ano, tak pochopíte, že individuální záležitosti by se měli řešit na přímo nikoliv přes forum.
Pokud neznáte zákon doporučuji přečíst legislativu České Republiky. Velmi rádi vyjdeme všem vstříc, ale prosím o konkrétní případy.Od toho tu jsme nebo ne?

Pavel Straka
Customer care Manager
BRITEX-CZ, s.r.o.
Milady Horákové 125
272 01 Kladno
Czech Republic
Phone: +420 312 242 416-9
Mobile: +420 777 717 009
e-mail: [email protected]
facebook: BRITEX-CZ
twitter: @BRITEX-CZ
britex.straka
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte úno 19, 2013 15:51
Zařízení: i9300

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od britex.straka »

Jumbo78 píše:Já bych rád, aby pán z Britexu zareagoval na můj příspěvek, když už jsem zde dal IMEI, které tak moc chtěl. Klidnĕ celou peripetii rozvedu...
Nevidím nikde Vaše IMEI, pokud chcete rychleji vyřídit Váš případ, tak mne kontaktujte. Po té můžete zde říci Váš názor zda Vám bylo či nebylo vyhověno.Děkuji Vám

Pavel Straka
Customer care Manager
BRITEX-CZ, s.r.o.
Milady Horákové 125
272 01 Kladno
Czech Republic
Phone: +420 312 242 416-9
Mobile: +420 777 717 009
e-mail: [email protected]
facebook: BRITEX-CZ
twitter: @BRITEX-CZ
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od GreenArrow »

Jumbo78 píše:Vážený pane Strako.

Tímto Vám uděluji souhlas, uveřejnit zde na fóru jakékoliv informace týkající se mé záruční opravy telefonu Samsung galaxy S i9000, výše uvedeného IMEI.

S pozdravem

Jan Huplík
Jumbo78 píše:IMEI tuším bylo 354781045182158, Samsung galaxy S i9000 - loni od ledna do března...
A problém viz můj příspěvek výše.
Při procházení protokolu hovorů automaticky skákal zpět na výchozí obrazovku, totéž při prohlížení SMS - listování... Vyhrožování, že zaplatím diagnostiku, jestli to znova pošlu atd... Hodně jsem uvažoval, jestli mám brát NOTE...
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Britex - servis telefonů

Příspěvek od chmeldas »

britex.straka: Pane Strako můžete prosím přestat osočovat uživatele Simon z neznalosti zákona č. 101/2000 Sb. IMEI telefonu, zakázkové číslo reklamace a ani Vaše vyjádření nejsou ve smyslu tohoto zákona osobním údajem a tudíž nic nebrání Vašemu veřejnému vyjádření.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Jumbo78 »

Nehledĕ na to, že jsem zde udělil souhlas se zveřejněním všech údajů týkajících se mé opravy. Přístup stejný jako k opravám...

Zlatý pan Zítek z VSP... Doufám, že VSP začne v budoucnu dělat i Samsungy ;)
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Koudy69 »

Me dlouhodobe prani aby vsp zacalo delat samsungy. A byl bych naprosto spokojen. Na teto diskuzi je krasne videt pristup britexu. :)
Zbyndas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát bře 01, 2013 7:55
Zařízení: HTC EVO 3D

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Zbyndas »

Pravdou je, že díky servisu Britex bych si již nikdy nekoupil Samsung, ani jinou značku, u které tato společnost provádí záruční servis. Pokud totiž investuji určitou sumu do telefonu, tak požaduji, aby mi telefon při splnění návodu k obsluze nějaký čas sloužil. Moje zkušenost je cca dva roky stará a byla velmi nemilá... Zamítli jste mi reklamaci z důvodu oxidace na základní desce u tři týdny starého telefonu, který nikdy nezmokl, nikdy se nevykoupal a ani nikdy nebyl ve vlhkém prostředí.. Moje manželka měla závadu na MT Samsung po cca 3 měsících používání a opět to samé.. Reklamace se zamítá z důvodu oxidace na základní desce.. Tak nevím zda jsou na tom telefony Samsung tak špatně, nebo zda je problém v servisu, ale já osobně to již nikdy zkoušet nehodlám.. Bohužel čísla IMEI atd již nejsem schopný dohledat. Je to moje osobní zkušenost!

Od té doby kupuji HTC a servis VSP Data je zcela o něčem jiném. Je to nejlepší servis, s kterým jsem měl zkušenosti.. Přestala mi na cca 6 měsíců starém HTC EVO 3D fungovat WiFi. Během týdne byla oprava vyřízena, byla mi vyměněna celá základní deska. Telefon mi přišel v nové krabičce s přiloženým čistícím hadříkem na display. Pánově všechna čest. Takto si představuji služby servisu.. Podotýkám, že poslední dva roky používám HTC úplně stejně jako předtím Samsung a s žádnou oxidací ap., nebo zamítnutou reklamací problémy nemám..
Zbyndas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát bře 01, 2013 7:55
Zařízení: HTC EVO 3D

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Zbyndas »

Koudy69 píše:Me dlouhodobe prani aby vsp zacalo delat samsungy. A byl bych naprosto spokojen. Na teto diskuzi je krasne videt pristup britexu. :)
Souhlasím, pak bych se nebál Samsung opět koupit.. "Důvěra je jako zrcadlo, můžete ho spravit, když je rozbité, ale stále budete vidět trhliny...." A mojí důvěru Britex ztratil.. :wink:
Roberts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv led 27, 2011 11:43
Zařízení: iPhone 6, iPad Air

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Roberts »

zbyndas: oxidace neni specifikem Samsungu. Mne Britex zamitl reklamaci iPhone kvůli oxidaci. Oxidace je specifikem Britexu, ne Samsungu ci iPhonu.

A co se tyce povesti, bohužel se nekazi povest Britex (ta firma mne nezajima), kazi si ji Samsung tim, ze pouziva takovou firmu. Ale u Samsungu mne to neprekvapuje. Momentalne jim to prodava, takze se moc o spokojenost zákazníka nestaraji. Nedavno jsem byl na jejich znackove prodejne resit nejaky technicky problém s jejich notebookem (přes 30 tis. Kc) a docela mi vyrazili dech když mivysvetlili, ze se s tim mam smířit, protože tak polovina nahradnich dilu (tykalo se to touchpadu) je vadna.
Zbyndas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát bře 01, 2013 7:55
Zařízení: HTC EVO 3D

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Zbyndas »

Roberts: Ano, a to je velmi smutné.. Jak jsem výše psal, s tímto přístupem si již telefon této značky nikdy nekoupím..Myslel jsem, že autorizovaný servis Apple je Český Servis, a.s., nebo ne?
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Britex - servis telefonů

Příspěvek od chmeldas »

Český Servis, a.s zajišťuje záruční i pozáruční opravy výroků od Apple, ale bohužel ne těch z distribuce mobilních operátorů.
Zbyndas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát bře 01, 2013 7:55
Zařízení: HTC EVO 3D

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Zbyndas »

chmeldas: Díky za info. Tak už aspoň vím, že pokud iPhone, tak ne od českých operátorů.. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti