gmail a ztracené heslo

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
jecmenek
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte kvě 11, 2010 20:04
Zařízení: htc hd2

gmail a ztracené heslo

Příspěvek od jecmenek »

pěkný den,
potřebuji poradit, pokud to je vůbec možné, jak se dostat zpět do Marketu a ostatních záležitostí s tím spojených... půjčil jsem svůj Desire kolegovi na vyzkoušení a jakmile jsem tam vrátil SIM, můj Gmail, který jsem si zřídil jen pro potřeby tohoto telefonu, po mě vyžaduje heslo...
vím, moje chyba, ale to heslo prostě nevím a nemůžu si vzpomenout... na Googlu jsem zkoušel požádat o ztracené heslo, ale je tam nějaký stupidní formulář, kde jsem nezjistil nic, napsali mi příliš málo informací - je fakt, že ten email vůbec nepoužívám, fakt jsem si ho zřídil jen pro potřeby HTC...

jde nějak udělat, aby se tam napároval jiný email bez továrního nastavení? nechce se mi vše znovu obnovovat..
díky za jakoukoliv radu...
David
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

gmail a ztracené heslo

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Pokud jsi si registroval Gmail účet na webu, tak jsi byl dotázán na sekundární email a také na tel. číslo. Pokud jsi ani jeden údaj nevyplnil. Nebude asi snadné obnovit heslo. Nejspíš to bude i nemožné.
jecmenek
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte kvě 11, 2010 20:04
Zařízení: htc hd2

gmail a ztracené heslo

Příspěvek od jecmenek »

právě že jsem to dělal přímo v telefonu.. ale mám pocit, že jsem tam vyplňoval odpověď na bezpoečnostní otázku, nicméně v tom formuláři se mi nepodařilo najít, kde by taková varianta otázky a odpovědi byla...
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

gmail a ztracené heslo

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Tak se pokus vyplnit aspoň ty otázky na které se Google ptá a uvidíš co bude dál. Kontrolní otázka tam je, ale nevím proč se na ní neptají.

-- doplnění předchozího příspěvku (úte dub 19, 2011 8:25) --

Tak se pokus vyplnit aspoň ty otázky na které se Google ptá a uvidíš co bude dál. Kontrolní otázka tam je, ale nevím proč se na ní neptají.
jecmenek
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte kvě 11, 2010 20:04
Zařízení: htc hd2

gmail a ztracené heslo

Příspěvek od jecmenek »

zkoušel jsem ty otázky doplnit co nejpřesněji, ale tím, že ten email se používá jen pro HTC, tak tam není žádný pohyb... :-( a tím pádem mi napsali, že jim to nestačí, lépe řečeno generátor, který to vyhodnocuje...
je nějaká možnost se spojit přímo s někým "živým"...?? abych třeba se dostal k odpovědi na tu otázku...
díky za jakoukoliv radu :-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů