Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od Bobanovicz »

Build uz ma asi nahozenej, k tomu custom recovery nepotrebuje. Ja jenom nechapu proc si neprecte poradne ten navod, je to tam polopate i s odkazama. Ale komu neni rady...
Uživatelský avatar
FoFik85
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: ned úno 20, 2011 0:18
Zařízení: Dell Streak 5, HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od FoFik85 »

tohle ja normalne obdivuju ... typky, pro ktere je nejaky navod "bibli" pres kterou koleje nevedou ... asi jsem lamka, ale ne lama a kdyz rikam, ze po pripojeni della k pc se mi fastboot mode neobjevi ani za tu pikacu a ani ve spravci zarizeni nemam androida, tak instalace driveru byla prvorada ... a ejhle, problem pretrvava ... kdyz streaka pripojim k pc v normalnim uziv. rezimu, tak vsechno facha, ale pres ten fastboot si ted neskrtnu ... a nepis mi tu pls nic zas o tom navodu,jop ;) ... je mi jasne, ze kdyz jsi jel podle sve bible, tak se ti to napoprve povedlo, ale nechtel bych videt, co by nastalo, kdybys mel nejaky problem .... :p
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od Bobanovicz »

Ja zase obdivuju typky, co nedokazou pouzit Google a nedoazou pochopit, ze pokud to podle te "bible" funguje tak maji problem se sebou a ne se zarizenim.
A problemu jsem resil dost, Streak je muj prvni Android a nevedel jsem o nem v tomto smeru nic, presto urcite nikde na forech nenajdes, ze bych s kazdou pitomosti pokladal otazky a jeste drzkoval na ty co se mi snazi pomoct.
Dal nemam k tomu co rict.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od Pipa »

přeinstalovat ovladač v PC, není možné aby to nefachalo

tady ještě jednou ovladač
http://www.uloz.to/8462479/ovladac-zip" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
FoFik85
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: ned úno 20, 2011 0:18
Zařízení: Dell Streak 5, HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od FoFik85 »

tak se nakonec povedlo, on byl problem pri pripojeni streaka k pc, bud sem byl pomaly, anebo naopak prilis rychly, ale nakonec se zadarilo ... ted jen mi nejak nejde zapnout ta hw akcelerace, pres root expl. mi to vypisuje pri snaze o editaci ze je to pouze read-only ani permission nemuzu zmenit ... :( ale to je uz jen drobnost, me slo hlavne to rootnout, takze jeste jednou diky za pomoc vsem angazovanym a za jejich trpelivost
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od Bobanovicz »

V Root Expkoreru je nahore tlacitko "mount R/W".
Uživatelský avatar
FoFik85
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: ned úno 20, 2011 0:18
Zařízení: Dell Streak 5, HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od FoFik85 »

nejake se nemuzu zbavit dojmu, ze ten defaultni dellovsky launcher se pri prechodech mezi obrazovkami (widgety)trochu seka :( ... u min. buildu to nedelalo
slamak1
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv bře 31, 2011 1:53
Zařízení: DELL STREAK

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od slamak1 »

Android Version 2.2.2
baseband : GAUSB1A34500-US
KERNEL version : 2.6.32.9-perf
OEM : GAUSB1A134500
Build : 15380

1. Then copy over the file Superuser.zip into SD card. This is the Superuser app
2. Turn off your phone and flash to fastboot menu
3. unzip streakmod-recovery StreakMod_Recovery.zip to you computer
4. flash recover.img >> fastboot -i 0x413c flash recovery recovery.img
5. reboot >> fastboot -i 0x413c reboot
6. go to recovery mode (volume rocker up+down+power button key)
7.select install ZIP from sdcard
8.select choose zip from sdcard
9.select superuser.zip file you downloaded earlier, and apply it
10.select yes - install superuser.zip
11.confirm it says "Install from sdcard complete"
12.select go back
13.select reboot
14.done!

superuser.zip
http://android.modaco.com/index.php?act ... t&id=70846" onclick="window.open(this.href);return false;

StreakMod_Recovery.zip
http://android.modaco.com/index.php?act ... t&id=70848" onclick="window.open(this.href);return false;

Ahoj od bodu 6. tápu a nevím co s tím. Po restartu mám nechat Streak naběhnout? Poradte mi z body 6 a dále. Děkuji a prosím v CZ. ps do recovery modu to dostanu ale nevim jak mám nainstalovat a v jakém stavu telefonu superuser.zip
Uživatelský avatar
FoFik85
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: ned úno 20, 2011 0:18
Zařízení: Dell Streak 5, HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od FoFik85 »

pokud jsi postupoval podle toho navodu a v bode 5 jsi zadal prikaz reboot, tak se ti dell restartne a musis hned stiknout + - volume tl. a start tl. a dostanes se do klasickeho recovery ... a ted:

- vyber instalaci updatu z SD karty -> zhasne ti displej a ukaye se bile logo DELL s vykricnikem v trojuhelniku -> stiskni nejake tlacitko ( ted presne nevim jestli + nebo - volume nebo start tl. ) -> dostanes se do menu }pohybujes se + - volume tl. , potvrzujes tlacitkem fotaku, zpet se vracis tlacitkem zpet ) -> vyber instalaci z SD karty, v dalsim menu mas pak moznost instalace ZIPu z SD karty -> v dalsim menu co se ukaze vyberes ten SUPERUSER.zip -> pak se jen vratis zpet na uvodni obrazovku a vyberes reboot a melo by to byt ...

PS: pokud tohle vsechno ale neudelas hned po tom rebootu po tom 5tem bodu a nechas streaka normalne nabehnout tak uz nebudes mit moznost v recovery se dostat do toho menu (logo DELL s vykricnikem) a budes muset zacit od zacatku ...
slamak1
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv bře 31, 2011 1:53
Zařízení: DELL STREAK

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od slamak1 »

Ok díky už to mám. Jestli mi ještě někdo může poradit jak odinstaliju aplikace třeba přes ROOT Managera. To je vlastně důvod proč jsem to dělal. Nechci mít akplikace jako Amazon, ooVoo atd. Ještě jednou děkuji
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od HanysR »

Nazdar chlapi, mám takovou věc. Zdá se mi, že se Streak s touto ROM občas sám restartne. Nikdy jsem to neviděl, poznám to pouze proto že ve stavové liště nemám aplikace a naopak je tam to ooVoo nebo jak se to jmenuje. Nikdy to tam nemám protože nejdřív co při restartu udělám je, že to killnu. Root abych to zrušil jsem ještě neměl čas udělat. Má někdo stejný problém? Další věc je, zkoušeli jste někdo nahodit zpět ofiko 2.2? Já to teď zkoušel a hodí mi to error u verifikace nějaký Status 7 a tuším že mám chybu v SD\update.pkg.dec tuším. Díky za poznatky, Honza.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od Bobanovicz »

Tak s restarty se já potýkám pořád a je to evidentně softwarová záležitost. U 318 jsem si toho poprvé všiml až po ROOTu takže nevím, jestli to dělá i na čistém systému. Tato 345 mi naopak přijde nejstabilnější, ale ooVoo mám odinstalované, takže to nepoznám když to nevidím, viděl jsem to zatím jednou. Zvláštní je, že ten restart probíha zkráceně, až od té animace loga DELL, není to jako když probíhá kompletní boot od zapnutí.
Třeba StreakDroid se mi restartoval někdy i 2x denně.
Ofiko jsem zpět nezkoušel, každopádně poslední ofiko, se kterou se dodávají nové Streaky je 347 a i když má vyšší číslo tak má nižší Build a je starší.
Pokud ti nejde flashnout zpět přes standartní recovery tak zkus použít StreakMod nebo Clockwork.

A dnes se objevila i tato 350. Ta ale nejde flashnout přes Recovery 309.
http://mobileupdate.dell.com/PackagePro ... 367_14.pkg" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
screenshot_2.jpg
(24.61 KiB) Staženo 97 x
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od HanysR »

Bobe díky za info. Zkoušel jsi poslední 1.9 ROM od DJSteve? Nemáte někdo zkušenost?
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od Bobanovicz »

Zkousel jsem 1.7 az 1.9 bohuzel maji problem s restarty daleko vetsi nez oficialni ROM. 1.9 jsem flashnul a prvni restart probehl po asi 5ti minutach po bootu. Bohuzel je to problem,ktery resi nemalo lidi, na druhou stranu jsou taci,kteri s timto problem nemaji takze tezko rict, cim to je. Napada me akorat rozdilny baseband.
345 s ROOTem je podle mych zkusenosti v tomto smeru nejstabilnejsi.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od HanysR »

Nemám už přehled jaké označení patří k jaké ROM. Nemám absolutně čas to sledovat. Vím jen, že ofiko poslední 2.2 se u mne restartovala asi tak jednou od prosince což je paráda. Dnes se objevila další anomálie, chtěl jsem vyfotit prcky a poslat mms a foťák prostě nešel pustit, že aplikace vykonala chybu nebo tak nějak. Než dělat restart a čekat, vzdal jsem to. Až budu mít čas, budu se muset potrápit s tím jak nahodit zpět ofiko 2.2, je fakt bez problémů ne jak tohle. Jinak co se týče hw akcelerace po editování souboru, nepozoruju žádné změny po zapnutí. Ty Bobe snad ano? Dík.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od Bobanovicz »

Nevim na co vsechno se ta akcekerace pouzije, hry nehraju takze rozdil asi poznas v nejakem benchmarku.
Mohl bys zkusit tu 347 ta je oficialni, jen musis pres fastboot a nebo pockat az bude k dispozici update.pkg.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od Pipa »

Me se streak nerestartuje aspon to nepozuruju.
Co se tyka hw akcelerace tak jsem zkousel nejake benchmarky co jsou na marketu a vysledky byly stejne se zapnutou i vypnutou, takze dle me je treba bud neco vic nez ta uprava v souboru build, nebo to zkratka neraeguje :d
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od HanysR »

A jakou používáš ROMku? Zajímá mne co máš stabilní. Jestli máš ofiko 2.2 z prosince tak souhlas. Ta je stabilní naprosto
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od Pipa »

Ne tu poslední - 2.2.2 build 15380 - root
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Android 2.2.2 build 15380 (neoficiální ROM)

Příspěvek od HanysR »

:-) je zajímavé jak má každý jinou zkušenost, uvidíme no.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů