instalace z Marketu

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Zdenek Jodl
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon kvě 03, 2010 21:37
Zařízení: HTC Desire

instalace z Marketu

Příspěvek od Zdenek Jodl »

Zdravím,hledal jsem můj problém na foru a nenašel.Začlo mi blbnout stahování z marketu,jak nových aplikací,tak jejich aktualizací.Stáhne se,naběhne že se instaluje a pak hláška,že instalace se nezdařila.Totéž u aktualizace.Doted to šlapalo bez problému.Posl.4 nainstalovaný apk jsem pro jistotu vymazal,jestli tam nebyla chyba,ale problém nevÿřešen.Nechal jsem si jen handcent.HR se mi nechce dělat.Namáte někdo podobnou zkušenost??Dík
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

instalace z Marketu

Příspěvek od amirinda »

taky to občas zablbne, zatím pomohlo ho vypnout a zapnout a vše šlapalo.
Zdenek Jodl
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon kvě 03, 2010 21:37
Zařízení: HTC Desire

instalace z Marketu

Příspěvek od Zdenek Jodl »

mě to nepomohlo,vypnul jsem ho x-krát a už ani nestahoval,je vyskočilo na pár vteřin,že probíhá stahování a konec.Horší je,že jsem udělal zálohu přes My Backup,apj se obnovily,ale u dat to hodilo hlášku Omlouváme se,apk My Backup se neočekávaně ukončila...a sem nahranej
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

instalace z Marketu

Příspěvek od NeoPlex »

pred nedavnou chvili zlobil dost market.. ale uz tak tyden mi jede normal, ale obcas to asi jeste muze zlobit
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

instalace z Marketu

Příspěvek od wakkee »

potvrdzujem,ze predcasom som mal podobne problemy s marketom a aplikacie stahoval na niekolko pokusov alebo vobec, dnes si ale obnovujem telefon a kazda aplikacia sa stiahne a nainstaluje na prvy krat.
Zdenek Jodl
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon kvě 03, 2010 21:37
Zařízení: HTC Desire

instalace z Marketu

Příspěvek od Zdenek Jodl »

po HR už stahuje z Marketu normálně, zopakoval jsem postup dle návodu(bez ROOTu) na přesun apk na SD,před HR šlo skoro vše přesunout,ted už jen pár her a apk,tak nevím,kde dělám chybu.Ale dík za info,že nejen mě to blblo...

-- doplnění předchozího příspěvku (úte pro 07, 2010 18:48) --

tak jsem se radoval předčasně,problém ze stahováním z Marketu pokračuje.Týká se jak nových app,tak i nainstalovaných.Pokud se mi na Marketu ve stažených app nabídne aktualizace,spustí se a po stažení při instalaci vyskočí hláška:Unknown reason-18 a pak se změní z Nainstalováno na Zdarma,ačkoli ji mám stále nainstalovanou.Občas pomohlo,když jsem app uplně odinst.a znovu stáhl,teď už se ale nenainstaluju vůbec.HR před tím nepomohl.Nemáte někdo podobný problém???
cabinka
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob pro 11, 2010 21:18
Zařízení: Htc desire

instalace z Marketu

Příspěvek od cabinka »

Jo mě to taky blblo přesně tak, jak popisujete, pomohlo jediné a to nastavit telefon do továrního nastavení, teď všechno šlape tak, jak má
Zdenek Jodl
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon kvě 03, 2010 21:37
Zařízení: HTC Desire

instalace z Marketu

Příspěvek od Zdenek Jodl »

Přesně tak,jakmile udělám přesun všech app(bez rootu) na SD,začne mi to blbnout,takže HR a ted už to šlape jak má,ale je to škoda,ptž mám míň místa va mobilu.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů