Rada s výběrem sluchátek

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Rada s výběrem sluchátek

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Zdravím,

věřím, že se tu najde dostatek 'audiofilů' a rád bych slyšel vaše názory. Vzhledem k tomu, že z principu odmítám nosit mp3 přehrávače když mám v kapse smartphone, bych potřeboval sluchátka s mikrofonem a tlačítkem pro příjem hovorů. Co se týče typu, tak jedině in-ear špunty. Další podmínkou je vyvážený zvuk (KOSS mají tendenci přehánět basy) a 3,5mm jack.

Rozhlížel jsem se dnes trochu a zaujaly mě dva modely:

1) Skullcandy Full Metal Jacket, ty se mi hodně líbí vzhledově a vypadají, že by mohly být spolehlivé, akorát cena je dost vysoká.

2) SoundMagic MP21 - přijatelnější cena, ale nenašel jsem zatím nějaké reference a v obchodě si špunty ozkoušet nemůžu.

Tak by mě zajímalo, jestli někdo máte zkušenosti s výše uvedenými modely, případně mátte tip na jiná sluchátka podle popsaných požadavků.
Předem díky za rady.
Uživatelský avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: ned pro 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Rada s výběrem sluchátek

Příspěvek od permar »

Ahoj co třeba tyto http://headphones.cz/inshop/s-mikrofone ... -black.htm
nebo http://headphones.cz/inshop/prenosna/sp ... -black.htm....se značkou ,kterou uvádím jako tip ,jsem maximálně spokojený, perfektní na nošení a poslech,mohu jenom doporučit.

A zde menší srovnání .....http://www.digilidi.cz/recenze_Koss_The ... iser_CX300
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Rada s výběrem sluchátek

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Sennheiser by taky připadaly v úvahu, nebo aspoň na značku jsem zatím slyšel samou chválu.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Rada s výběrem sluchátek

Příspěvek od tslany »

Se sluchátkama s mikrofonem je to velmi omezený výběr, to bych asi fakt bral ty CXL 300 II, ale pokud by ti nevadila např. nějaká rozbočka na sluchátka a mikrofon zvlášť popř. jen sluchátka, tak bych doporučil Head-Direct RE0, na svoji cenu podávají velmi vynikající výkon (doporučuji objednat přímo od výrobce, $79 sluchátka a poštovné $10)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Rada s výběrem sluchátek

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Klasicka sluchatka nechci, musel bych pri kazdym hovoru lovit telefon v kapse, tahat z pouzdra, odpojit kabel, pak zas pripojit atd. Oddeleny jacky na mikrofon a zvuk jsou mi u mobilu k nicemu a redukce kupovat nechci, protoze kvalitni sluchatka s prumernou redukci = vyhozene penize a prumerny zvuk. Podle recenzi na AVmania zvukove chvali Sennheisery, akorat nevim jestli bych ocenil treba rozdil mezi Skullcandy a Sennheiser kdyz si nepotrpim na lossless formaty.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Rada s výběrem sluchátek

Příspěvek od tslany »

Stále se nacházíš v té nižší třídě, a na původních CX-300 i ztrátová MP3 nehrají až tak špatně (Tím nechci říct, že to jsou vyloženě špatná sluchátka, jenom kvalita odpovídá ceně)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Rada s výběrem sluchátek

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

AKTUALIZACE: Nakonec jsem si koupil V-Moda Vibe Duo, dneska mi přišly poštou a můžu jedině doporučit. Konstrukce hodně kvalitní a zvuk je perfektní. Nejsou přebasovaná jako KOSS, výšky neřvou, mají výborný rozsah, je slyšet každý detail.

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 3 hosti