Jak dostat kurzy do záložky STOCK v HTC Sense?

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

Jak dostat kurzy do záložky STOCK v HTC Sense?

Příspěvek od koulou »

Dobrý den,

dnes jsem si přeinstaloval na svém telefonu novou ROM a teď jsem narazil na drobný problém, nemůžu si přidat kurzy měn do záložky Stock v HTC Sense. Vždy jsem tam do vyhledávání napsal "EURCZK=X" nebo "USDCZK=X" a měl jsem tam požadovaný kurz. Nyní mi to napíše, že nic takového neexistuje. :-(

Neznáte, prosím, někdo nějaký jiný výraz, který tam zadat, abych měl kurz eura, amerického dolaru, britské libry a polského zlotého k české koruně?
dada09
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: úte srp 11, 2009 18:59
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Tábor

Jak dostat kurzy do záložky STOCK v HTC Sense?

Příspěvek od dada09 »

Stalo se mi dnes totéž po flashnutí Elegancia ROM v 9.5.
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

Jak dostat kurzy do záložky STOCK v HTC Sense?

Příspěvek od koulou »

No, že jo?

Na druhu či výrobci ROMky určitě vůbec nezáleží, já jsem totiž dal na Blackstona novou verzi od "kwbr".

A když si např. "USDCZK=X" napíšete do normální dektopové verze Yahoo financí, tak Vám to aktuální kurzy v pohodě vypíše. Jen v HTC Sense Vám to vyhodí hlášku, že to neexistuje.

Mám takové podezření, že to budou malou změnou, kterou jsem pozoroval někdy před pár dny. Nikdy se totiž nezobrazovalý u kurzů poklesy nebo nárůsty, vždy tam byla pouze nula (zobrazovalo se to pouze u akcií firem), ale před těmi pár dny, k mému potěšení, se začaly poklesy a vzrůsty zobrazovat také u kurzů měn...

Je to zvláštní, kdyby jste někdo věděl, co s tím, prosím, napište :-(

Nejprve přestalo fungovat určování polohy, které mi dřívě ukazovalo moje malé město Petřvald a od dubna už jenom Moravia-SilesiaCZ, v což jsem už přestal doufat, že se někdy napraví a teď ještě přestanou fungovat kurzy :-(

-- doplnění předchozího příspěvku (stř čer 23, 2010 11:55) --

To vážně nikdo na celém fóru SmartManie neví, jak dostat do záložky "Stock" v HTC Sense/TouchFLO3D kurzy měn?
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host