Oznameni o doruceni nove zpravy

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Mispulin
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 20, 2008 15:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Oznameni o doruceni nove zpravy

Příspěvek od Mispulin »

Poradte, pliiiiiis: pres noc mi prestalo TP2 zvukove oznamovat dosle zpravy SMS/email. A taky na horni liste se neobjevuji informacni ikonky doslych zprav. V Sense se se na ikone zpravy nova cislice objevi, indikacni LED blika. Samozrejme mam stale zaple zvukove oznameni, ale nic. :-( Zadny novy program jsem neinstaloval, zadne nastaveni nemenil. Co s tim, krom HR? Diky za kazdou radu.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Oznameni o doruceni nove zpravy

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Obnovit posledni fcni zalohu, pripadne odinstalovat spravce profilu (za predpokladu, ze oboji na pda mas a pouzivas). Jinak pouze HR.
Mispulin
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 20, 2008 15:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Oznameni o doruceni nove zpravy

Příspěvek od Mispulin »

Obnoveni ze zalohy pomohlo, diky. Uplne bych na ni zapomnel! ;-)

Info pro vsechny: s nejvetsi pravdepodobnosti byl vinen QIP ve verzi 2140. Zkusim jeste jinou-starsi verzi co jsem bez problemu pouzival na Asus P320, jestli to bude delat taky.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Oznameni o doruceni nove zpravy

Příspěvek od Bartyx »

Přesně tohle mi udělal Skype. Dokonce i po odinstalování mi smssky prostě nezvonily. Často flashuju, takže mi to moc nevadilo, ale všiml jsem si toho.
Mispulin
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 20, 2008 15:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Oznameni o doruceni nove zpravy

Příspěvek od Mispulin »

Mam dalsi problem s notifikacemi zprav - tentokrat se to tyka vsech moznych "kecalku": QIP, PIGEON, IM+. Zadnej me nechce informovat o dorucene ICQ zprave blikanim LED. (Samozrejme, ze mam tuhle volbu v techto programech zaskrtlou.) IM+ dokonce vytvari sve nove polozky v klasickem win-nastaveni "Zvuky a upozorneni" - nastavim tyto polozky na oznameni o doruceni IM zpravy, zadam blikani LED a priradim zvuk. Pri prichodu IM zpravy se zvuk prehraje, LED neblika. :-( Nevite nekdo, co s tim? Tedy krom HR, do ktereho se mi nechce.
Podotykam, ze prichozi SMS a emaily mi LEDka ukazuje bezproblemu, takze primo v ni to nebude. Spis v nejakem systemovem nastaveni, registrech, nebo tak....
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Oznameni o doruceni nove zpravy

Příspěvek od romčo »

Rozsvietenie displeja pri príchode novej SMS som vyriešil - HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL a zde nastavte pro položku DisableSMSWakeUpEvent hodnotu na 0. Původní hodnota je 1
Potreboval by som však niečo podobné, ale pri príchode nového emailu. Dá sa to nejako nastaviť cez registre?
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti