Poškrábe se displej nehtem?

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
BorekB
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned říj 11, 2009 21:47
Zařízení: Galaxy S2

Poškrábe se displej nehtem?

Příspěvek od BorekB »

Mám nově Omnii II a většinu věcí lze stisknout bříškem prstu, občas je ale nehet nevyhnutelný (například mi na bříško prstu moc nereaguje klepnutí na horní lištu vedle tlačítka Start, pak často linky v Opeře 10 apod.) Poškrábe se mi takovým občasným použitím nehtu displej?
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Poškrábe se displej nehtem?

Příspěvek od sh.a.rk »

skor by som sa bal toho bruska. Mnoho ludi di neuvedomuje ze nie cim taham po displeji ,ale co sa na nom nachadza. Co takto nejake zrniecko prachu co ti tam spadne z neba a ty v dobrej voli ze mas ciste prsty smyk cez cely display ?
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Poškrábe se displej nehtem?

Příspěvek od Iceman111 »

No ja mam kamarada co ji mel tyden a hral stylusem karty, a skrabanecky si udelal. Nema to tak hrozny ale u tyden noveho stroje to pekne nasere. Myslim ze ty dve kila za folii neni tolik kdyz na tom neni skoro videt, a navic kdyz vezmu cenu pristroje tak to neni tak moc. Samozrejme vec nazoru.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Poškrábe se displej nehtem?

Příspěvek od barberry.pha »

Ja bych folii taky radeji nalepil, prece jenom to neni tvrzeny sklo a nemusi se poskrabat nehtem ale nekam se polozi ... No a je to hned :(
BorekB
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned říj 11, 2009 21:47
Zařízení: Galaxy S2

Poškrábe se displej nehtem?

Příspěvek od BorekB »

Mně jde vyloženě o ten nehet, jinak se k telefonu chovám slušně. Jakou fólii byste na Omnii doporučili?
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Poškrábe se displej nehtem?

Příspěvek od Iceman111 »

Ja mam tuto. http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA ... ia-ii.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupoval jsem ji ale v obchode ne pres internet, takze to mam bez toho postovneho.
joejoecs
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob říj 02, 2010 15:30
Zařízení: Samsung Omnia II

Poškrábe se displej nehtem?

Příspěvek od joejoecs »

Pri maximalnej opatrnosti sa mi displej poskrabal po niekolkych dnoch. Bol som roztrpceny a nasrany zaroven, zakladam si na peknom vzhlade telefonu. Vyskusal som dva druhy folii. Nebolo to ono, vzhlad a funkcnost ma nepotesili. Pouzivam omniu bez folie, displej mam jemne poskrabany a tvrdim, ze kvalita dotykovej plochy je u omnie biedna. Mal som Nokiu 5800 a po roku vyzeral displej lepsie, ako u omnie za dva mesiace. Najzradnejsie su male zrniecka prachu. Ked ich posunies, mas skrabanec. Na miestach, kde pouzivam posun nechtom, vidim aj stopy po nechtoch. Zmieril som sa s tym a ked je displej zaspineny, co je u dotykaca stale, jemne skrabance nie je vidiet.
BorekB
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned říj 11, 2009 21:47
Zařízení: Galaxy S2

Poškrábe se displej nehtem?

Příspěvek od BorekB »

Mám problém spíš s prachem zapadaným pod dislejem, škrábance zvenku nepozoruju, ačkoliv Omnii nosím v kapse "jen tak" a obecně se k ní nechovám moc v rukavičkách. Odolnost mi připadá OK.
Petrasek
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte čer 08, 2010 13:10
Zařízení: HTC Desire

Re: Poškrábe se displej nehtem?

Příspěvek od Petrasek »

S prachem jsem měl stejný problém. Vyřešeno třemi reklamacemi a následným vrácením peněz. Jinak 3x mi tam kvůli prachu měnili displej a v servisním protokolu byla cena do 600. To jsem neplatil jen tím chci naznačit, že není zase takový problém poskrabany displej vyměnit.
coriolanus
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř zář 22, 2010 12:45
Zařízení: i8000

Poškrábe se displej nehtem?

Příspěvek od coriolanus »

pre mna je telefon len uzitkovy predmet. nic ine, takze nemam problem zniest nejaky skrabanec. nalepil sm nejaku foliu a zatial ho chrani a ked nie, tak nie. sak je to len telefon
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti